Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 08.03.17 22:47  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Cóż, ciężko nie być tutaj, jeśli było się na poprzednim forum Growa - False. Więc ja jestem właśnie z tego powodu. A tam pojawiłam się przez pewną dziewoję zachwycającą się właśnie Growem (doprowadzała mnie tym do szału, swoją drogą).
Zostałam, bo po prostu nie umiem odejść. Zdarzyło mi się już parę razy zniknąć na dłużej (pierwszy Arthur zresztą został wtedy usunięty, bo spóźniłam się z powrotem dosłownie dzień), ale za każdym razem czołgam się znowu. Inny powód? Lubię stalkować Growa <3 Choć teraz trzyma mnie też Lilo, a raczej bardziej jej Insomnia i ta dziwna relacja z nią~
Poza tym, "bóg se poszedł" zostało zainspirowane Siewcą Wiatru, który Growie ode mnie pożyczył C': Jak tu nie kontynuować stalkowania?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.17 1:33  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
A tam pojawiłam się przez pewną dziewoję zachwycającą się właśnie Growem (doprowadzała mnie tym do szału, swoją drogą).
? ∠( ᐛ 」∠)_ *emota Cedny idealnie wpasowana*

Poza tym, "bóg se poszedł" zostało zainspirowane Siewcą Wiatru, który Growie ode mnie pożyczył C': Jak tu nie kontynuować stalkowania?
Co to za oszczerstwa?!
To od ciebie pożyczyłem tę książkę. ;o

A ja na forum zostałem, bo kto jak nie ja udźwignie ten burdel?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.17 2:37  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
No, ty nie masz innego wyboru :/

Ja jestem na Virusie, bo... wszyscy jesteście moimi multi. Także Virusa nie byłoby bez waszego konta-matki, moje małe multi.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.17 8:19  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Arcanine napisał:
Co to za oszczerstwa?!
To od ciebie pożyczyłem tę książkę. ;o

Chcesz jeszcze Żarna Niebios i 2 części Zbieracza burz? |'D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.17 8:21  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
NIE KUŚ MNIE. Mam stos nieprzeczytanych książek... Plus jedna znajoma pożyczyła mi tyle tytułów, że na jej książki przeznaczyłem osobną szufladę w biurku. XD I czekają, aż nabiorę na nie chęci.

W ogóle wiesz, co mnie dziwi? Że ja cię nigdy nie mijam na ulicy, w klubach, w supermarketach... Czy ty czasami wychodzisz z domu? |: Jesteś w ogóle prawdziwy?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.03.17 11:00  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Kuszu kuszu >3

Rzadko bywam teraz w Bydgoszczy. Klubów nie odwiedzam, bo nie lubię motłochu i słabej muzyki. I w sumie też nie wychodzę, a jak już, to w okolice Gdańskiej (i zawsze zerkam w kierunku Pomorskiej =3=). Ale jak cię męczę i spamię ci PW, żeby się spotkać, to odpowiedzi nie mam >:C


Offtop mocno.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.17 16:52  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Arcanine napisał:Co było powodem, dla którego postanowiłeś/łaś zostać na forum dłużej?

W moim przypadku trudno powiedzieć czy tydzień z hakiem można uznać za dość długi czas. *cough* Ale i tak, nawet jeśli sporządzenie DOBREJ karty zajmie mi miesiąc czy więcej, zawsze posiedzę na sb, czy też powiszę w offtopie każdego dnia. Wątpliwej jakości tekst mogę machnąć na dniach, ale nie lubię spieprzyć nawet pierwszej postaci, co zdarza się każdemu z nas, nie? *Nie*?
Potrafię redagować jeszcze 20 razy w ciągu tygodnia coś, co w ciągu godziny od napisania uznam za porządną robotę, a w następnej mam wrażenie, że oczy zaraz mi wyparują. Dlatego nie chcę się tutaj kompromitować.

A przylazłam z Edenu, eja. Ledwo co tam zaprezentowałam się i miałam podjąć dyskusji na temat systemu na forum, dla którego koncepty omawiałam z jednym znajomym. I tak zdecydowałam się na Virusa. Bo mrok i rozpierdol w każdym aspekcie, na każdej płaszczyźnie, choć aż tak nie wgłębiłam się w czytanie wielu fabuł, ale coś tam podchwyciłam. Bo klimacik bliski mojemu serduszku. Bo ludzie zajebiści. Tylko brakuje mi kogoś, kto pomógłby trochę w lepszej kreacji i pomysłach. Tak ogólnikowo, ale może i bez tego pójdzie jakoś.

Powiedzmy, że pokusiłam się najbardziej przez topkę na Oversoulu.

Baj de łej, lajk za motyw wyrwany z Zastępów Anielskich. Największy plus.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.03.18 3:32  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.03.18 23:09  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
*WARNER MI KAZAŁ*

Nie no, tak tbh to byłam tu raz jakoś w okolicy 2014/15 i za bardzo się was wszystkich bałam, a potem wróciłam, stwierdziwszy, ze jestem gotowa.
I potem znowu zniknęłam.
I przybyłam znowu. Mam nadzieje, ze na stałe (skoro już zaczęłam pisać posty, a to szok...)
A forum się zainteresowałam przez layout, tematykę i fakt, że stoi tak długo i nie umiera jak wszystkie inne.
Nie jest to porywająca historia, ale ten gif wywiera na mnie presje....
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 12:49  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
... Jak tak czekasz i  wywierasz presję... Przybywam jako wsparcie dla Isi.
Ciężko jest mi gdziekolwiek zostać na dłużej, bo nie umiem się wczuć w towarzystwo i jestem odludkiem. Dlatego uważam, że ten rok tutaj (prawie... Jeszcze 3 dni!) to dla mnie naprawdę spory kawałek c:
Wracając do kilku lat wstecz - do samej próby gry tutaj chciałem podejść parę razy, ale nigdy nie założyłem konta, w końcu ktoś zaczął mi odradzać (nie pamiętam nawet czemu. Ale kolega ogólnie był... Dziwny) i znowu odłożyłem na dłużej.
Ostatecznie przyszedłem z forum Ev i... I miałem grać ładnie, ale partner do gry mi uciekł. Więc też uciekłem.
Wróciłem i zostałem na krócej dzięki Shinyi i Togamiemu, ale niezbyt miałem chęci żeby grać, bo nie wiedziałem, co robić. I przy okazji miałem w domu piątkę kociąt, opiekowanie się nimi było absorbujące. Zero czasu dla siebie.
Wróciłem na dłużej bo obiecałem Kisiowi relację, Laziowi powrót, a Shinya dostał chorobą i chciałem go wyleczyć. Potem wziąłem spis. Potem wziąłem mg. Potem wziąłem spec. Jestem zachłanny i nie umiem się wycofywać ze zobowiązań, ale nie narzekam. Poza tym trzyma mnie fakt, że muszę ograć te 30+ relacji Haczika. I uniwersum daje fajny materiał do tworzenia postaci. Serio, dopiero tutaj dobrze się czuję ze stricte i jednoznacznie dobrą postacią.
Co najważniejsze, ludzie są przyjemni. W ogóle mam takie "wow" kiedy widzę, że tutaj naprawdę coś znaczy przynależność do grupy, że ludzie chcą działać dla organizacji. Nieczęsto to widzę. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.03.18 13:39  •  Jestem tutaj, ponieważ... - Page 2 Empty Re: Jestem tutaj, ponieważ...
Weszłam na Eden i na czacie mówili coś o wyglądzie Virusa więc wygooglałam wpisując "virus pbf" I jestem.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach