Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Eden :: Góra Babel :: Archiwum


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

W związku z wydarzeniami fabularno-misjowymi, naszemu dotychczasowemu Archaniołowi w sposób niechlubny i upokarzający przyszło stracić żywot.

Jako iż czasy są takie, a nie inne, nie jesteśmy sobie w stanie pozwolić na brak obecności Archanioła.

Po żywiołowych dyskusjach, które miały zeszłego wieczoru (i nocy) miejsce na cb, ośmieliłem się założyć ten temat, aby móc na spokojnie wraz z resztą anielskiej społeczności omówić kwestię obrania nowego Archanioła.

Jako iż do tej pory Metatron prowadził dość chwiejną politykę, sądzę iż przydałoby się również omówić spraw dotyczące wprowadzenia nowego porządku między naszymi zastępami.

Zapraszam do wyrażania swoich opinii.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Osobiście nie jestem zwolenniczką wybierania archanioła w ten sposób a jedynie poprzez fabułę.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Nikt nie powiedział, że oficjalnie odbędzie się to poza fabułą, ale jednak przydałoby się co nieco ustalić. A trudniej zorganizować ogromne zebranie wszystkich aniołów na fabule.

Dlatego właśnie powstał ten temat, żeby można było podyskutować co i jak zrobimy Nath.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Spotkanie faktycznie jest dobre i jestem całym sercem za nim, ale najpierw faktycznie można ustalić cokolwiek, żeby później nie było rocznego siedzenia w jednym temacie nad sprawą. Przede wszystkim przydałoby się wybrać archanioła z graczy. Tak po prostu. To o wiele lepsze rozwiązanie niż posiadanie NPC i być może odnowiłoby jakkolwiek aniołów jako zbitą rasę, bo obecnie są to jedynie jednostki bez poczucia misji czy przynależności do Edenu.

Co do samego zebrania, to jako Zwierzchność niejako poczuwam się w obowiązku w nim uczestniczyć. Oczywiście powinno się ono odbyć też przy udziale innych aniołów, ale to już zależy od samych zainteresowanych czy będą chcieli wziąć w nim w ogóle udział.

Po ostatnich wydarzeniach wypadałoby też nieco zaostrzyć politykę aniołów zarówno względem swoich pobratymców, jak i względem ludzi. Bądź, co bądź, dokonali oni czegoś, co nie może zostać puszczone płazem. Wjazd do Edenu, zabijanie i ranienie aniołów, a także egzekucja archanioła to nie przelewki i jeśli nie będzie jakichkolwiek reperkusji, to cała rasa straci nie tylko twarz, ale także i sens istnienia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ciężko będzie wybrać Archanioła pośród graczy. Jest ktoś na sali chętny, aby ów stanowisko przyjąć? Jakiś mocno aktyny anioł, który nie należy do żadnej organizacji, jest przykładem dobra i sprawiedliwości, nie będzie odpierdalał chorych akcji typu Metatron i co najważniejsze - będzie mieć dość siły i pomysłu, by poprowadzić tym wszystkim? Ruszyć to wszystko, co od początku forum stoi w miejscu? Nie zapominajmy, że w teorii Archanioł to najważniejsza postać na forum. Ciężko będzie znaleźć kogoś, kto nie pierdolnie tym wszystkim, kiedy gracze okażą trochę mniej aktywności. Fajnie byłoby mieć Archanioła gracza, ale będzie ciężko znaleźć kogoś takiego. Na obecną chwilę nie widzę nikogo takiego, kto by mógł nim być. Pierw niech normalne anioły będą aktywne, dopiero potem można wybrać Archanioła.

Byłbym za tym, aby sporządzić zebranie. Posty nie byłby długie, raptem parę zdań, natomiast osoba, które ów zebranie zorganizowałaby, nakładałaby terminy, gdzie chcąc nie  chcąc ludzie będą musieli odpisywać, kto tylko weźmie w nim udział. Przyda się one. Naostrzy się prawa, obgada się ostatnie wydarzenia, które miały miejsce. Wiem, że zebranie będzie ciężką fabułą w samą w sobie, ale nie można tak istotnego fragmentu ominąć, bo ludziom się nie chce.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Chcę być na zebraniu! :I

Jestem jak Ev zwolenniczką by odbyło się to na fabule, bo też słabo trochę dyskutować tutaj, a potem odegrać na fabule szopkę pod scenariusz ustaleń które się tutaj pojawią.

And well, tak swoją drogą, przeczuwam, że przez to całe wydarzenie nastąpi rozłam w Edenie. Chociażby po przeczytaniu wiadomości Sloppiego |:

Sloppy napisał:Po ostatnich wydarzeniach wypadałoby też nieco zaostrzyć politykę aniołów zarówno względem swoich pobratymców, jak i względem ludzi. Bądź, co bądź, dokonali oni czegoś, co nie może zostać puszczone płazem. Wjazd do Edenu, zabijanie i ranienie aniołów, a także egzekucja archanioła to nie przelewki i jeśli nie będzie jakichkolwiek reperkusji, to cała rasa straci nie tylko twarz, ale także i sens istnienia.

Jak dla Mikaela przykładowo karanie ludzi/wymordowanych/uczestników rzezi za coś, co anioły same na siebie sprowadziły przez pychę i bezczynność jest dla niego niepojęte C,:
W końcu event z porwaniami ciągnął się ponad rok i żaden anioł nie wystąpił przeciwko! A jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, lecz o tym szerzej bym podyskutowała na fabule, a to taki spojler mojego nastawienia. Nie jestem jednak otwarta na jakieś zmiany, sama mam kilka pomysłów.

Co do wyboru archanioła dokonałabym tego na zebraniu, po tym, jakby moja postać zapoznała się bliżej z jakimi kandydatami/posłuchała co mają do powiedzenia bo w ciemno nie zamierzam wybierać, jak nie znam danej postaci fabularnie :I Ostatecznie nawet jeśli się okaże podczas zebrania, że nikt się nie nadaje to nie wybierałabym na siłę. I ewentualną władzę oddałabym tymczasowo w ręce zwierzchności dopóki fabularnie, kto taki nie wypłynie. Tyle, dopóki temat ze zgromadzeniem nie powstanie dzioba już tu otwierać nie będę |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

BUM
ŻYJCIE : |
Kiedy ruszamy ze zgromadzeniem?!
Czas leci. Panowie, panie .___.

Proponuję jak najszybciej. W przeciągu 2-3 dni ruszyć. Krótkie posty. 48h na odpis (choć osobiście wolałabym by każdy pisał kiedy tylko może)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No dobra. Ale kto podjąłby się zorganizowaniem tego?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Proponowałam by któryś z aniołów przynależących do zwierzchności się zaoferował. Jeśli żaden się nie poczuwa to ja mogę w razie czego |:
Pasuje mi to do kreacji mojej postaci, więc nie widzę w tym problemu :T
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Właśnie nad tym pracujemy. Tak własnie sądzę, że w ciągu kilku najbliższych dni zostanie to zorganizowane.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

To jak pojawi się jaki linkacz to prosiłabym by mi podesłano go na Kaukaza/GG bo mogę na tym koncie przeoczyć :T
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Eden :: Góra Babel :: Archiwum

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach