Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Psst. Tak nawiasem to byłoby fajnie, gdybyście dziś dosłali jak najwięcej materiałów, które już mógłbym powklejać. Nie chcę potem zawalać Gilba zbyt dużym natłokiem roboty, wiecie. Także pomyślcie już dziś o przygotowaniu przynajmniej części materiałów. Zabrałem się za wklejanie tych, które już doszły.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Okej. Otrzymałem oficjalnie wszystkie potrzebne base, fonty i tym podobne, bym mógł wklejać artykuły do gazetki. Jak więc Take nie da rady, to wspomogę *ten moment, gdy zdajesz sobie sprawę, że masz czas, a inni ludzie niet*. Pamiętajcie, że termin mija już jutro (w sumie dzisiaj, ale że jeszcze nie poszedłem spać, to nadal traktuję to jak 29.). Nie chcę potem biegać po wszystkich jak leci, żeby gryźć i wyłudzać artykuły, ale jak będzie trzeba, to stępię sobie zęby. v:

Dacie radę do północy? Jasne, że dacie. >D
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Do nocy jestem w drodze, ale ja czas mi pozwoli to spróbuję się wyrobić przed północą I:

Nie wiem w sumie, mam meldować komuś co wykminiłam, czy tak wysłać na żywioł i zobaczyć czy przejdzie?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Generalnie Yuu dobrze by było, jakbyś pisała, co robisz, żeby się nie pokryło z innymi, ale w sumie inni się już zameldowali, więc jak nie zgrzyta nigdzie, to możesz wysłać artykuł o której tam chcesz. v: Ja prawdopodobnie całą noc i tak przesiedzę przed kompem, więc nawet jak dasz po północy, to będzie dobrze.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale okazuje się, że moja nieobecność jest nieaktualna, a jestem bardziej rygorystyczny w kwestii pory. *kaszl* Czujcie presję i serio starajcie się nie robić wszystkiego na ostatni moment. Później te nawyki zostają. I pamiętajcie o skonkretyzowanych tytułach działów. Chociaż widzę, że Yuu dołączyła do kadry dość późno, więc to ewentualnie taki jeden wyjątek.
I'm watching you.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Mm, rozumiem, w każdym razie jestem by dać znać, że z mojej strony jednak nic nie będzie. Mogę zwalać na wiele rzeczy, ale w głównej mierze zwalę na siebie, bo nie dam rady nic o czasie zlepić. Gomen uwu
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach