Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum


Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 01.10.15 23:20  •  Aż włos jeży się na głowie... Empty Aż włos jeży się na głowie...
Cześć~!
Co myślicie, aby skleić dla Virusowiczów krótki DODATEK HALLOWEENOWY? Kilka smaczków w tej właśnie tematyce... obrazki, rebusy, klimatyczne wywiady i wypowiedzi. Aż grzech nie celebrować święta zmarłych, skoro de facto umarlaków na forum mamy całkiem sporo~
Czy macie jakieś propozycje, co możemy w takim dodatku zawrzeć? No i czy w ogóle jesteście chętni?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja jestem za. Ale co zrobić - nie wiem jeszcze.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

^podbijam

Jakby ktoś miał dużo roboty; zawsze mogę pomóc. No i sam spróbuję coś wygdybać.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Why not? c: Wyskrobiemy coś.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ugotuję bigos z dyni.
Nie no, ciasteczka dobre. Z lukrem. Duszki? Albo dynie- Ale wtedy lukier fioletowy i pomarańczowy.
Lubię Halloween... |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dobra.. przyznaję się, że przez ostatnie dni nie miałam głowy, żeby zająć się numerem, stąd brak ustalonego terminu ;-; Zła Kot, brzydka Kot... możecie mnie popsikać wodą ze spryskiwacza. D:

Czy dacie radę coś stworzyć do końca tego miesiąca (2 tygodnie)? 30-tego musielibyśmy już zebrać wszystko. Dalej chętni i pozytywnie nastawieni? |: No dawajcie... będą fajne dynie, upiory...
Co do samej treści, bo jak widziałam to pomysłów nikt nie zarzucał - no dobra, Gavi. Bigos z dyni brzmi jak marzenie! |: - to uważam, że z racji tego, że jest to dodatek Halloweenowy, możemy nieco odstąpić od rutyny i zrobić coś, co nijak ma się do tematów naszych działów c: Tai zamiast dostawać listy, zacznie wysyłać upiorne pogróżki od Krwawej Mary lub innego Candy Man'a, a odpisy ludzi (zaznaczymy, że chodzi o reakcje postaci) damy jako jeden artykuł~ Evi, zamiast krótkich dowcipów, możesz dać np. jakieś niedługie creepypasty i wciskać w nie imiona userów. Nawet mogą to być banalne opowieści, bo chodzi o fun~
Póki co wymyśliłam tylko tyle odpowiedników, ale może macie pomysł na jakieś jeszcze? c: Piszcie czy w ogóle jesteście chętni na takie cuda.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dobrze, że napisałaś, bo wcześniej nie zauważyłam nowego tematu. O.o
Ja oczywiście mogę poszukać czegoś do wrzucenia. Moga być znowu zagadki, ale nieco bardziej makabryczne niż zazwyczaj. ;-)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ooo, podoba mi się, będę pisać pogróżki!
I jak coś to z creepypastami też mogę pomóc, tak.
Przydałaby się jakaś seria propozycji przebrań na halloween, a może... a może konkurs na rysunek? Postać w przebraniu? Albo inną grafikę, niech czytelnicy pokażą jak by przebrali swoją postać.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Podoba mi się pomysł na konkurs z przebierankami i chętnie bym coś na niego wyskrobała (choć talentu u mnie w tej dziedzinie zbyt wiele nie ma).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Natalie, super! :'D A jeśli będzie problem z wyjątkowo brutalnymi zagadkami, to zawsze mogą być po prostu jakieś w klimacie Halloween c:
Tai, ooo! Podoba mi się pomysł na przebrania~! Choć nie wiem czy będzie się to cieszyć zainteresowaniem, bo ludzie coś niechętnie biorą udział w konkursach D: Chyba, żeby ich zachęcić do dawania komentarzy ze strojami swoich postaci.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Też mi się wydaje, że będzie małe parcie na takie konkursy. Można spróbować, bo to zawsze jakaś zabawa - nawet jeśli dla tych 3/4 userów, ale na pewno nie ma co liczyć na rzut całym legionem na ten punkt. Albo może coś literackiego? Tu chyba więcej osób miałoby "możliwości". Myślałem o napisaniu krótkiej creepypasty, ale...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum :: Archiwum

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach