Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 14.08.15 0:33  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty (!) Mój dom-moja twierdza.
Sprawa prosta toteż nie będę się rozpisywał. Wnoszę o oznaczenie działów pełniących rolę siedzib organizacji znacznikiem (!), który jak dobrze wiadomo oznacza wyrażenie zgody na ingerencję mistrza gry bez względu na to co zapisane jest w odpowiednim polu profilu czy podforum "Informacje dla MG". Oczywiście znacznik nie obowiązywałby członków danej frakcji, bo są "u siebie".

Łowcy nie mogą czuć się bezpieczni w siedzibie S.SPEC, wojskowi w tunelach pod miastem, członkowie DOGS w siedzibie kościoła, a smoki w kryjówce 40 rozbójników, więc niech się nie czują.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 0:37  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Jestem za, sam myślałem o czymś podobnym.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 1:25  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Popieram.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 7:14  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Yup, brzmi rozsądnie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 7:35  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Jak dla mnie ma to sens.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 8:18  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Yup, za.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 9:24  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Yup, też za~
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 10:06  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
ja też za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 11:45  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Zdecydowanie za. A poza ingerencją MG brałeś pod uwagę też możliwość śmierci dla osób z immunitetem?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 12:26  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Może być. Jak wrócę, wprowadzę.

Co do możliwości śmierci - ja bym to uwzględnił, skoro jest już przymusowa ingerencja MG, to i przymusowe zaakceptowanie wszystkich punktów, jakich ta ingerencja dotyczy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.08.15 13:10  •  (!) Mój dom-moja twierdza. Empty Re: (!) Mój dom-moja twierdza.
Chciałem poruszyć tę sprawę już od początku ale wtedy zamiast jednomyślnej zgody byłaby gównoburza zupełnie nie na temat.
Uważam, że ta zasada będzie dotyczyć głównie graczy, którzy na terenie danej siedziby będą chcieli rozrabiać, a skoro zaczynają to nie powinni się chować za niezgadzaniem się na śmierć czy tak popularną tego wersją czyli "po uzgodnieniu".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach