Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Ten pomysł nie dał mi spać. Serio. Dlatego też skrobię ten temat i idę spać, nie piszę nigdzie indziej już dziś ._.

Jak tak pomyśleć - S.Spec chce mieć niemal pełną władzę nad swoim ludem. Mamić go. Mydlić mu oczy. Owszem - Cronus postanowił uchylić rąbek prawdy, ale...
Raczej nie zmienił starych przyzwyczajeń dyktatury. Stąd też mam małą, ale sporo potrafiącą zmienić (i utrudnić) propozycje. Otóż - co powiecie na to, by M-3 było monitorowane? Nigdzie nie zauważyłem wzmianek o tym, że miasto ma zainstalowane gdziekolwiek kamery - a Wielki Brat powinien patrzeć. I karcić. Dałoby to S.Spec i Wojsku dużą przewagę, a "Deus Ex Machina" zjawiania się multum npc i postaci Wojska byłaby wtedy uzasadniona. Kundel próbuje włamać się do sklepu? Kamera go namierza. Mamy całą jego gębę i wygląd. Już nam nie zwieje, a jego facjata będzie wisieć w galerii "poszukiwany", więc chodzenie gdziekolwiek i po cokolwiek zupełnie odpada. Podobnie z łowcami. Żaden grzeszek nie umknie oczom S.Spec.
Dwa - kamery mogłyby zostać wykorzystane w wypadku wydarzeń, jak choćby przemówienie Cronusa. Co to za problem zwołać sztab analityków który przeprowadzi gruntowne przejrzenie każdej facjaty na promenadzie, i wytypuje prowokatorów zamieszek?
Trzy - technologia poszła do przodu. Instalowanie małych, niewidocznych niemal kamer nawet w ciasnych, zagraconych zakamarkach, czy w pniach drzew w parku, lub nawet w stogach siana w części rolniczej? Co to za problem.

Co wy na to, by Miasto-3 było pod nadzorem Wielkiego Brata?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

"Jesteś w ukrytej kamerze!" - Inwigilacja M-3. Dwight-the-office-creepy-smile-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-332

Czyli:
taktaktaktaktaktaktaktaktaktaktak.tak(tak)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

A to nie jest?! *zdziwiona* Właściwie, ja nawet zakładałam ten fakt w fabule. Biorąc pod uwagę chęć inwigilacji i postęp technologiczny, to nasuwa się samo. No może nie przesadzałabym z ilością kamer (żeby nie były trzy obserwujące 1m^2), ale na pewno powinno ich być sporo. No i trzeba dodać czynnik ludzki, bo ktoś musi to jednak nadzorować, przez co nie będzie to aż takie "idealnie dokładne".
Kurka... i mówi to Łowca. O.o...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Cronus napisał:"Jesteś w ukrytej kamerze!" - Inwigilacja M-3. Dwight-the-office-creepy-smile-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-332

Czyli:
taktaktaktaktaktaktaktaktaktaktak.tak(tak)
Taktaktaktaktaktak, jak najbardziej też jestem za.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ten gif... *parsk*

Yup, ja tyż na tak. W sumie nawet wypada, żeby w mieście były kamery.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Także za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Popieram
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Za
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Taa, mnie też rozwalił ten gif i wypowiedź Cronusa. XD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Popieram. Mówi to najemnik xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jak widać ludowi pomysł się spodobał : 3 Warto było wstać i to napisać. Nati, tak co do tego że potrzebny jest element ludzki - wątpię by on starczył. Do tego mogłyby się przydać służebne androidy S.Spec'u, które zupełnie obiektywnie wytypują całą listę, i obejmą swoim wzrokiem nawet kilka(naście) kamer bez większych problemów. Człowiekowi to umknie - ale nie maszynie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach