Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Blizarre w temacie z pytaniami zapytała, jak przebiega przemiana człowieka w anioła. Uznaliśmy więc, że poruszymy ten temat, żeby nieco rozjaśnić sytuację. Pozwolę się zacytować, bo jestem leniwą kluchą:

Raczej widziałem to tak, jak zakłada Biblia. W chwili śmierci dusza ulatuje z ciała i przemyka do Nieba, by tam istnieć w glorii i chwale (...). Dalej dałbym opcję z tym, że w Niebie pozostały anioły najwyższej rangi i to oni nadają funkcję nowo przybyłym duszom. Tym samym przydzielają im zadanie ("Otrzymałeś moc pirokinezy, no to leć ugasić ten pożar w Urugwaju!") i zsyłają na Ziemię. I tylko "wyższe stanem anioły" posiadają możliwość przemieszczania siebie/kogoś między Niebem a Ziemią.

Teraz pytanie, czy pasuje wam taka wizja ich przemiany, czy macie inne koncepcje?

Po zakończeniu dyskusji pojawi się temat w kompendium z wyjaśnieniami.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Hm... Mi tam w sumie pasuje. Boga nie ma, więc on raczej nie ustali kto będzie aniołkiem a kto nie, a to wyjaśnienie jest nawet logiczne jak dla mnie. Chyba nie mam nic do dodania, oprócz tego, że jest ok.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ale oczywiście nie wszystkie dusze idą do Nieba. Tylko te dobre. Selekcją na chwilę obecną również zajmowałyby się "anioły wyższe rangą".
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

To logiczne. W sumie, jak tak spojrzeć - to będzie jak przemiana człowieka w wymordowanego pod względem zmiany? W sensie - czy to ewentualny MG/admin zdecyduje, jaka moc żywiołu przypadnie zmienianemu w anioła(plus czy ta przemiana będzie fabularna), czy robi to sam gracz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No, taka koncepcja jest całkiem dobra, więc jestem za.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Myślę, że o ile gracz nie ma konkretnego pomysłu, to MG mógłby na chwilę wcielić się w owego "anioła wyższego rangą" i nadać mu moce.

I, Lenny, nie sądzę. Jeśli zmienia się w anioła to raczej nie przechodzi strasznie bolesnej długotrwałej mutacji. Raczej coś na zasadzie:
- ciało zostaje, dusza odlatuje
- dusza uzyskuje zadanie
- dusza zyskuje nowe ciało, tamto stare albo się rozsypuje w proch, albo wciąż leży tam, gdzie leżało.

Co wy na to?

EDIT: Take, co to za wcinanie się? >:C
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pomysł Blighta mi się podoba. Ja bym ogólnie oddała przydzielenie mocy żywiołu pod opiekę MG w zależności od potrzeb - tak, jak zrobiłby to na przykład anioł wysokiej rangi. Przecież jeżeli użytkownik ma jakiś pomysł, to się bez problemu powinien dogadać. Podpisuję się pod Tobą, Burrito.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie popieram was wszystkimi swoimi członkami, za.

EDIT: No i Lilo mi się wcięła :<
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Plasiam D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Yup. Ja widziałem to tak, jak przedstawił to Blight. Ciało, dusza, dusza leci na dół, zyskuje ciało, taram. Więc za.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jak tak spojrzeć - dla mnie okey. Za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach