Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 27.05.14 21:53  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
Ja jestem za tym, co napisała Kot - żeby to było coś całkowicie prostego, a nie kolejne nazwy, których ludzie choćby się skichali, to i tak nie zapamiętają. Jaki w tym sens? Niech sobie się nazywa jakkolwiek chce, ale niech ma również coś w rodzaju 'Pseudonimu', który będzie po polsku i łatwy do zapamiętania. Bo inaczej to się całkowicie mija z celem. Życie trzeba sobie ułatwiać, a nie utrudniać.

Ailen napisał:"Odkupiciel", "Zbawca" czy "Opiekun"
Ja bym dał tego Odkupiciela, ewentualnie Zbawcę.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 21:56  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
W sumie Zbawca brzmi najlepiej pod tym kątem.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:00  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
Czy ja wiem... Znaczy Odkupiciel i Zbawca mogą to być jego przydomki, którymi będą określać wierni. Ale myślę, że przyda mu się jakieś imię, bo jeden "bezimienny" Bóg już był i sobie w kulki poleciał z ludzkością. Chodzi mi o to, żeby nie był mylony z nim, bo to w końcu ma być kultywowane jako nowy, lepszy byt.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:09  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
A mi tam podoba się "Odkupiciel", bo to tak nawiązuje do tego, że poprzedni Bóg nie wykazał się i sobie poszedł, więc teraz trzeba kogoś innego, kto za niego posprząta burdel. Ewentualnie można by pójść jeszcze w "Odnowiciela", że nowe porządki i blablabla.

EDIT: Meh, w tym wypadku jestem jednak za czymś prostym, bo po co komuś wyrąbane w kosmos imię, którego nikt nie zapamięta? Przyklejenie do niego jednego, łatwego do zapamiętania, polskiego słówka byłoby chyba bardziej praktyczne, ale co ja tam w sumie wiem~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:12  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
Nathaniel napisał:EDIT: Meh, w tym wypadku jestem jednak za czymś prostym, bo po co komuś wyrąbane w kosmos imię, którego nikt nie zapamięta? Przyklejenie do niego jednego, łatwego do zapamiętania, polskiego słówka byłoby chyba bardziej praktyczne, ale co ja tam w sumie wiem~
Albo tak jak mówiłem - niech się nazywa jakoś śmiesznie, czego i tak nikt nie zapamięta, tylko siedemset razy będzie zaglądać do tematu, żeby sobie przypomnieć, ale na fabule będą się do niego zwykle zwracać per. XXXXXX/Odnowiciel/Zbawca/Whatevah. Misz masz. Wilk syty, owca cała.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:18  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
"Kapłani Odkupiciela". Chwytliwe. Bardzo. Nikt nie mówi, że ma być imię z kosmosudupymegaprowzięte. Żeby tylko nie mylono go z chrześcijańskim Bogiem, który też miał przydomki "Odkupiciela". Ale co ja tam się znam. Jak większość woli Odkupiciela to i będzie Odkupiciel. To teraz trzeba wymyślić pod to nazwę organizacji. "Wyznawcy Odkupiciela"?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:41  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
A ja jestem za tym, żeby miał swoje charakterystyczne imię, ale przez wiernych był właśnie nazywany tym Odkupicielem, czy co to tam chcecie.
Co do nazwy to nic z wyznawcami czy innym shitem. Tak jak katolicyzm, chrześcijanizm etc., wypadałoby wymyślić nazwę odłamu religijnego.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:46  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
Nazwijmy go Ao albo En. Krótko, bezpłciowo, łatwe do zapamiętania a wśród wiernych zwany Zbawicielem, Odkupicielem. Nie no, taki dżołk.

A w wymyślaniu nazw dla organizacji jestem słaba ._.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 22:49  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
No i masz od nazwy: aonizm/enizm. Proste. Wystarczy odmienić. Aoniści/Eniści.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 23:34  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
A ja bym jako nazwę organizacji dałbym "Uroboros"... Tak tylko mówię ;-;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.05.14 14:40  •  Nowa organizacja - Page 3 Empty Re: Nowa organizacja
W porządku, ale skąd taka nazwa?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach