Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pisanie 25.05.14 13:38  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Ja tam od razu zapowiadam, że wkroczę NPCem Boga przy najbliższej okazji. To dopiero będzie zamieszanie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.05.14 13:45  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Alien, właśnie o tym pisałam, chociaż wizja "faraona" też jest dobra c:
Aaa no właśnie, ten NPC zwany Bogiem zrobi zamieszanie, w chwili gdy już powstanie owe "Bóstwo". xD
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.05.14 13:50  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Chyba w pierwszym poście wspomniałam, że Najwyższy Kapłan będzie "ustami ich boga" Nie pamiętam. Yup, coś jak Faraon. Mógłby mieć jakieś dwa artefakty, ale tylko on. I w sumie rozpierducha murowana.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.05.14 19:24  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Cieszę się, że pomysł przypadł do gustu. Zastanawiałam się nad rangami i mam póki co coś takiego:

Najwyższy Kapłan
Czyli ten, który jest utożsamiany z samym bogiem, mówi w jego imieniu, ma z nim rzekomy kontakt, bóg przemawia do niego itakietam.

Starszyzna
Składająca się z trzech osób. To oni podejmują wraz z Najwyższym wszelakie najważniejsze decyzje. Kogo przyjąć, a kogo nie. Kogo zabić, kogo zaatakować. No wiadomo.

Kapłani
W sumie nie wiem jakie byłoby ich zadanie, tak szczerze powiedziawszy, ale siłą rzeczy pasuje mi taka ranga trololo.

Uzdrowiciele/Truciciele
Czyli Ci, co znają się na leczeniu. Bez znaczenia czy za pomocą własnej mocy czy poprzez wiedzę odnośnie roślin. Ale działa też w drugą stronę. Znają się na truciznach.

Inkwizycja
No bo musi być ta grupa, która jest odpowiedzialna za palenie/zabijanie/składanie w ofierze niewiernych, ne?~

Wierni
Po prostu.


No i myślałam nad samą nazwą. Ale zanim weźmie się za nazwę organizacji, trzeba nazwać jakoś nowego boga. Jakieś pomysły?
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.05.14 19:44  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Najwyższy Kapłan to taka dziwna nazwa. A może Prorok czy coś podobnego? Kapłani odprawialiby msze/modlili się.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 10:51  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Dobra, tam. Tak na samym końcu, bo się rozpisaliście, a mi nie chciało się czytać, bo byłem zajęty. W sumie też nadal nie chce mi się zbytnio czytać, ale coś tam przejrzałem. Tak czy inaczej, skoro wszyscy są za, to ja przeciw też za. Zgadzam się co do tego, by anioły nie mogły należeć do organizacji, a NAWET były na boku tępione przez członków organizacji. Kolejna strona do konfliktu. Anioły się nie zgadzają z głoszonymi naukami, wiedzą, że to tylko pic na wodę, pewnie próbują interweniować i co? Dostają wpierdol. Przykładowo członkowie sekty łapią sobie jakiegoś skrzydlaka i próbują siłą wymusić na nim zmianę zdania. Wiadomo, do czego może prowadzić fanatyzm religijny, więc i w tym wypadku to może się nie spodobać. Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał, bo przejrzałem to pobieżnie, ale... no.

Wkroczenie po plagach to też niezły pomysł.

Yuno napisał:Najwyższy Kapłan to taka dziwna nazwa. A może Prorok czy coś podobnego? Kapłani odprawialiby msze/modlili się.
Tak w sumie będzie lepiej.

Done.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 13:52  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
O, chyba nikt o tym nie wspomniał co F. Dobry pomysł z gnębieniem skrzydlatych. W sumie prawie wszyscy są przyjaźnie bądź neutralnie do nich nastawieni oprócz tam paru jednostek. Niech cała organizacja będzie urządzała sobie na nie polowania. A złożenie ofiary ze skrzydlatych to będzie najpiękniejsza ofiara!

Co do nazwy racja. Prorok brzmi lepiej. A może Wieszcz?
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 15:05  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Co do nazwy samego Boga.. myślę, że nie powinniśmy bawić się w wymyślne imiona rodem z jakiejś książki fantasy, bo to się szybko zapomni i po prostu będzie dziwne. Uważam, że musi to być coś prostego i polskiego, szczególnie, że nazwa właściwego Boga to po prostu Kreator. Myślałam nad takimi zwrotami jak "Odkupiciel", "Zbawca" czy "Opiekun", bo w sumie ten nasz pseudo najświętszy - o ile dobrze zrozumiałam - ma nas wybawić od chorób związanych z plagami.
No, chyba, że jednak chcecie iść tym torem fantasy, wtedy też mogę pomyśleć nad jakimś bardziej skomplikowanym zlepkiem liter~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 15:39  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Aza'ar
Bevan
Boh
Beleth
Terod
Spinel
Shade
Barif
Drak
Elroki
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 16:05  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Jak imię ma być takie jakieś fantastyczne to mogę nawet opracować modlitwy w niby-że-pradawnym języku, chcecie? xD

Dla przykładu: Mahrazh lajak - w wolnym tłumaczeniu "jestem wojownikiem".
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.14 17:17  •  Nowa organizacja - Page 2 Empty Re: Nowa organizacja
Pewnie, że tak. Zawsze jakieś urozmaicenie!
                                         
Eve
Kotek     Anioł
Eve
Kotek     Anioł
 
 
 

GODNOŚĆ :
Eve, ewentualnie Ewa, Matka Ludzkości, Pierwsza Kobieta na Świecie.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach