Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 03.11.14 21:13  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Nawróceni - nowa ranga
Anioł też człowiek, może zwątpić, zwłaszcza, gdy przełożonego nie ma w pracy już od ponad milenium. Taki pierzasty niedowiarek szuka później miejsca, gdzie może wylać swoją dotychczasową wiarę. I tu z pomocą przychodzi Kościół. Ale głupio być np. wciąż archaniołem, a już należeć do organizacji mordującej skrzydlatych. Dlatego powstał pomysł, aby anioły otrzymywały nową rangę, poza funkcją w kościele. Wyglądałoby to tak:

Jakaś ładna kościelna ranga/Nawrócony

Na przykład. Co wy na to?


Ostatnio zmieniony przez Blight dnia 03.11.14 21:19, w całości zmieniany 1 raz
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 21:16  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Osobiście sądzę że anioły długo nie potrafią pozostać na forum takim jak to czyste i sprawiedliwe... Więc jeśli istnieje możliwość by pozostawić je (teoretycznie) takimi, tylko w służbie innego "Boga"...

Czemu nie? Jestem za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 21:18  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Podejrzewam że była by to bardziej osoba do nękania i męczenia i wykorzystywania bo anioł. Jednak może się udać. W sumie już jest duch to i może anioły mogą być.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 21:20  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Ah, taka ranga dla aniołów, w razie przystąpienia do Kościoła. Całkowity reset. Dobra, jestem za.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 22:26  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Niezły pomysł, tylko będą musieli ciągle uważać, żeby reszta wiernych ich przypadkiem nie wypatroszyła.

Mogą też działać jako szpiedzy. Siedzieć w Edenie i przekazywać anielskie plotki kościołowi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 22:31  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Czemu nie. Tylko dałabym ostre ograniczenie, bo zaraz cała chmara aniołów dojdzie do Kościoła, bo bycie buntownikiem jest takie fajne.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 22:31  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
To ja też powiem, że jestem jak najbardziej za, o! :>
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 23:04  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Ja także jestem za i chcę chmarę zbuntowanych aniołów. Ale jak ktoś nazwie postać Natalia Oreiro to zabiję.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.11.14 23:05  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
Niech będzie.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.11.14 22:06  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
za :3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.11.14 10:50  •  Nawróceni - nowa ranga Empty Re: Nawróceni - nowa ranga
za.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach