Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 2 z 91 Previous  1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next

Go down

Corinne napisał:No, z własnego doświadczenia wiem, że zwierzęta są trudniejsze od człowieka.
Growlithe napisał:Zwierzęta mają jakoś dziko osadzone oczy.
Wcale nie, bo człowiek jest trudniejszy od zwierząt. ._. Nigdy nie umiałam rysować ludzi, ale może kiedyś opanuję tę sztukę. o,o
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wcale tak. Poza tym, napisałem, że "z doświadczenia". Rysowałem i zwierzęta i ludzi, a jednak to ludzie idą mi - troszeczkę - lepiej. Wina anatomii. Co prawda nie znam obu, ale jednak ta u zwierząt jest mi bardziej obca.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Takbardzodawnomnietutajniebyło. *odkurza temat*

przed zrobieniem
w trakcie
po zrobieniu

Weylin i Caerwyn - postacie z opowiadania koleżanki. Dla sprostowania; pisze właściwie tylko dramy. Wyszło na to, że Wey odrzucił miłość Ceriego (właściwie W. jest jedyną z dziewięciu głównych postaci, która "nie posiada uczuć"), przez co Caerwyn przespał się z Grellem (i niby jeszcze jakimś randomowym kolesiem, ale tego się nie dowiem, póki nie dostanę nowego rozdziału). A że Weylin był wzorowany na mnie - ja bym przypierdolił Grellowi, gdyby mi tknął Yu. ._.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Dłonie umiesz ;^; Nie wiem czy dać ci rady czy się zamknąć, bo i tak jest fajne... ale anatomia.
W ogóle serio Gilb? "Ech" w angielskim? |D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Niby obrazek ładny i w ogóle, ale jetem yuristką D: . Ale i tak brawo za dłonie. Dłonie to zUo, które wymyślił szatan.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Azrel napisał:Dłonie umiesz ;^; Nie wiem czy dać ci rady czy się zamknąć, bo i tak jest fajne... ale anatomia.
W ogóle serio Gilb? "Ech" w angielskim? |D
Daj mi rady. Jeszcze pół roku temu rysowałem... e... no. Nieważne. xD" Ale dzięki radom idzie mi teraz nieco lepiej, więc to serio daje cholernego kopa. Jak mnie ktoś zjedzie od góry do dołu i powie, co robię źle, to istnieje jakiś procent szansy, że faktycznie to do mnie dotrze, wezmę to sobie do serca i będę próbował "naprawić".
I TAK, SERIO "ECH" W ANGIELSKIM. PROBLEM?

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 2 KWw08

Ultear Greak napisał:Niby obrazek ładny i w ogóle, ale jetem yuristką D: . Ale i tak brawo za dłonie. Dłonie to zUo, które wymyślił szatan.
Yuristka, co? ._. Mnożycie się jak zajęce. Ale mogę ci narysować yuri. Albo takie bardziej... shoujo-ai, co? W końcu sam lubię.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

W takim razie pozwól, iż pokażę ci to na twojej pracy. Albo w ogóle rozrysuję, o.

    1. Niebieska linia to zarys ciała według twojego rysunku. Pomarańczowa to tor jakim powinien on biec. Twoja szyja wyglądała po prostu jak wyłamana... Ewentualnie postać cierpi na bardzo przykry przypadek garba. Obok przerysowałem po swojemu, ale nie sugeruj się tym. Nie jestem jakimś super ekstra rysownikiem.
    2. Kwestia nosa jest cholernie ważna. Akurat ty zrobiłeś to dobrze, ale pomyślałem, że o tym wspomnę tak na przyszłość. Ludzie często źle rysują nozdrza. Dziurka jest w nosie, prawda? Zdarza się, iż rysowana jest gdzieś na środku twarzy, jednak autorzy nie zwracają na to uwagi. Nie myślą, że jeśli postać obróciłaby głowę to miałaby dziurkę od nosa na policzku. Niżej krótkie przypomnienie, iż mężczyźni posiadają coś takiego jak Jabłko Adama. Różne są jego kształty i w ogóle, ale to bez znaczenia. Dziewczyny go nie mają. Należy o tym pamiętać, rysując szyje. Zwłaszcza z profilu.
    3. Dalej, linie pomocnicze. To bardzo łatwo zapamiętać. Oczy zawsze znajdują się mniej więcej na wysokości początku ucha. Wiesz jak najlepiej o tym pamiętać? Przyłóż palec do kącika swojego oka i przesuń w stronę skroni, do ucha. Aż samo się narzuca. Brwi są w sferze łuku brwiowego, wiadomo. Usta są na wysokości końca ucha, ale nie u każdego. Pamiętaj, że muszą pasować do kształtu szczęki. Czaszka ludzka nie jest okrągła, jest nieregularna. Należy o tym pamiętać, ponieważ potem jest to pomocne przy rysowaniu włosów.
    4. No i ostatnie, nawiązujące do punktu powyższego. Włosy przylegają go czaszki i powinny być rysowane na jej podstawie. W innym przypadku efekt może wyglądać nienaturalnie lub sprawiać wrażenie, iż postać ma wodogłowie albo łeb jak sklep.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Marchewka-Danzel. ~

Nie jestem jakimś super ekstra rysownikiem.
... Wcale.

W każdym razie paradoksalnie wbiłem tu, żeby skomentować tutorial i powiedzieć, że też się do niego zastosuję na przyszłość, gdy wreszcie zachce mi się sięgnąć po tablet i coś narysować. Teraz przynajmniej to wszystko wydaje się w miarę klarowne. W sensie,że łatwiej się do tego stosować.

To teraz Gilb może mi coś narysować. < / 3
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

To może mi powiedzcie z czym macie problem i to też rozrysuję... Bo umiem nawet narysować tutorial na dłonie, choć sam nie potrafię się do niego zastosować, lul.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ja tak na dobrą sprawę mam ze wszystkim, nawet z tym, by czasem ustawić ramiona tak, by postać nie wyglądała na przygarbioną. Really. Możesz mi machnąć tutorial z wszelkimi ważnymi informacjami na temat tego co, gdzie i jak (jeżeli będzie ci się chciało). Pewnie się przyda, hue. A mi serio wygodniej, gdy jednak w taki sposób mam to rozpisane.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

... a ja nie chciałam usiedzieć Ci na głowie :cc
Nie no, śliczne jest i na pewno sama będę się do tego stosować, ale proponuję abyś założył osobny temat z tutorialami, żeby za bardzo nie zaśmiecać tematu w którym to Grow jest gwiazdą~ Niech wszystko będzie w jednym miejscu, bo to nawet ułatwi szukanie~ c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 2 z 91 Previous  1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach