Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Strona 1 z 91 1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next

Go down

Temat nie mający absolutnie żadnego związku z twórczością. To znaczy... od zawsze coś mnie pchało do wilków, wilki bardzo lubię, moje postacie zawsze muszą mieć coś z wilka... więc wilków pewnie też będzie dużo. Choć bardziej ludzi z wilczymi uszami i ogonem, bo jako takich zwierząt rysować nie potrafię.  ((#`д´)ノ

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. _001_by_yoruke-d6m0hq1
Kliknij, aby otworzyć w pełnym rozmiarze (?)
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

WAIT, WHAT?! o//////o
P-piękne *3*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jeżeli będę mieć czas i nie wkurzę się po pierwszej warstwie, to spróbuję zrobić lineart i pokolorować. I arigatō. Cieszę się, że się podoba. Ogólnie mam zamiar porysować trochę różne postaci z forum, których nigdy nie rysowałem, bo... moja kreska ogranicza się do jednego rodzaju włosów, oczu, wyrazu twarzy i w ogóle... masakrycznie ograniczona jest. ._. DLATEGO jeśli ktoś by coś chciał... to mógłbym spróbować narysować. Ale to zawsze trochę trwa, bo słabo u mnie z chęciami... czasem... weną twórczą... yh.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

.//////.

D-dziękujemy. Ładne.
Proszę o więcej takich miłych niespodzianek.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Yep. Postaram się. :3
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

    Normalnie szczena mi opadła... Też bym tak chciała rysować! ♥ Ostatnio sama znowu zaczęłam, ale to się nie umywa do twoich artów, srsly, to nawet nie jest lizanie dupki, tylko czysta prawda. :cc Jak będzie Ci się chciało, to możesz narysować mojego Korka, nie obrażę się!
    A jakieś inne zwierzęta poza wilkami i ludźmi z elementami wilka rysujesz? C:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Sank ju, Cor. Też coś spróbuję narysować z twoją postacią. ^-^ Ze zwierząt to ja nic nie rysuję. Liche początki przede mną, ale mam zamiar się w w tym temacie podszkolić. :3 Za to ludzio-zwięrzęto-nie-wiadomo-co rysuję niemalże nałogowo. To po prostu fajne, gdy można dowalić człowiekowi uszy (inne niż te oryginalne), skrzydła, ogon, macki... whatevah, byle jak najdziwniej i jak najbardziej charakterystycznie. Poza tym, skoro znowu zaczęłaś rysować, to... pokażesz nam, nie?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

    Oo, dziękuję! ♥ No, z własnego doświadczenia wiem, że zwierzęta są trudniejsze od człowieka. Przynajmniej dla mnie. Próby narysowania kotów czy pand zawsze kończyły się fiaskiem i wypełnionym kubłem na śmieci. Sad, but true...
    J.C. napisał:Poza tym, skoro znowu zaczęłaś rysować, to... pokażesz nam, nie?
    Haha! Może kiedyś. Jak mi coś wyjdzie i będę z tego chociaż w 50% zadowolona. Bo póki co jestem na tyle krytycznie nastawiona do swoich bazgrołów, że chowam je w szafie, kiedy tylko maderka wejdzie do pokoju. :c
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Yesungu mój kochany... Ten pierwszy rysunek. *^* Genialny. Aż zabrakło mi elokwencji *w sumie nigdy nie miała żadnych umiejętności retorycznych, ale cicho*.
Jak będzie ci się chciało, i będziesz mieć czas, i w ogóle żule w taxi to możesz też pieprznąć jakąś Soc lub coś w tym rodzaju. ._. (niebieskie, mega długie włosy, oliwkowo-turkusowe oczy)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Zwierzęta mają jakoś dziko osadzone oczy. XD Nigdy tego nie umiałem! Pokaże wam kiedyś moją wiewiórkę z czasów takich totalnych początków. Za zawały jednak nie odpowiadam. Choć wyszła zjawiskowo, to ma swoje, khm, defekty.

Soc, yup. Z tobą na pewno coś narysuję, bo... jesteś siostrą Jace'a, a na takie relacje mam mnóstwo wizji. ._. Wystarczy tylko trafić na odpowiedni moment i ręka sama będzie rysować.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Twórczość

Strona 1 z 91 1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach