Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Bardzo często słyszy się o tajnych bazach wojskowych, placówkach i ogólnie top secret miejscach, gdzieś na jałowych/dzikich terenach, w których nikt by się nie spodziewał, że coś takiego może istnieć. W większości przypadków tego typu miejsca służą badaniom, gdzie grupa zawziętych naukowców pod ochroną jeszcze większej grupy wojskowych prowadzi swe różnorodne(chore) eksperymenty i tworzy niesamowite wynalazki.
Patrząc na poziom zaawansowania i rozbudowanie obecnych miast, stwierdzam, że posiadanie takowej placówki poza murami zdrowej cywilizacji byłoby wręcz obowiązkowe. Moglibyśmy wprowadzić taką lokację S.SPECu, jak „tajna” baza naukowo-wojskowa, gdzieś na terenach Desperacji!
•Po co się męczyć z transportem Wymordowanych do miasta i ponosić w pewnym stopniu ryzyko zakażenia mieszkańców, kiedy osobniki można wyłapywać w dziczy i w tej dziczy je badać, a dopiero co lepsze okazy(lub ich szczątki) wysyłać do laboratoriów w mieście.
•Naukowcy i żołnierze mogliby w tej bazie mieć swoje zakwaterowanie i być takimi specami od Desperacji wręcz infiltrujący „wroga” w jego „siedzibie”.
•Tutaj dla mnie też nawet Hycle by mieli główne zadanie, bo w mieście to za dużo roślinek i wymordowanych sobie nie połapią. Wiem, że są też od innej roboty, ale jakoś sama nazwa kojarzy mi się właśnie z łapaniem, więc mieć wyspecjalizowany oddział pracujący dla naukowców, który by stacjonował w takiej bazie to by było cud, miód, malina.


Co sądzicie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Aktualnie niebiescy fabularnie zbudowali na terenie Desperacji placówkę badawczą więc coś takiego fabularnie już istnieje tylko nie ma subforum jeszcze utworzonego, bo pewnego kogo szturchałam w tej kwestii, miał przejrzeć rzeczy i miały się pojawić opisy lokacji no ale no... C:

Ogólnie, jak kto z niebieskich się zainteresuje, opisze kilka lokacji i poprosi administrację o tworzenie lokacji to coś takiego faktycznie zaistnieje bo teoretycznie - już powstało O TU O zakończyła się misja fabularna.

Po wyncyj info zapraszam na gg/pw. Tylko jestem na wakacjach więc ciężko mnie złapać
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak w ramach dodatkowej sugestii - jak tylko dostaniesz kolor i uprawnienia, wrzucaj takie propozycje na tablicę SPECu, żebyśmy mogli je obgadać wewnątrz c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No właśnie przydałoby nam się coś takiego!!
Trzeba wrzucić trochę niebiesko kolorowych lokacji w tą zakichaną Desperację, ażeby nie myśleli sobie, że są bezpieczni.
Sama mogłabym nawet opisać taką bazę, tylko że najpewniej coś takiego dopiero we wrześniu stworzę, bo obecnie sama mam wakacje.
Jak skończę KP i dostanę kolor to tam też napiszę Ayako. :]
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Czyli sytuacja ogarnięta? Okej.

Zamykam
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach