Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Ja nie potrafiłbym żyć bez swoich zainteresowań, którymi są: plastyka (lubię czasem coś zmajstrować), rysunek, grafika, psychologia, broń (wszelkie możliwe rodzaje - kolekcjonuję je również), strzelectwo sportowe (w tym również dynamiczne), paintball, ASG, atletyka terenowa (biegi krótko i długodystansowe, biegi orientacyjne, skoki w dal, itp.), hokej na trawie, muzyka (głównie rock, punk, metal, itd.), mitologie, wierzenia (nie uznaję ich i lubię podważać), teologia (nie jestem wierzący, ale uważam, że jeśli mam czegoś nie lubić, to muszę mieć o tym pojęcie) i w drobnym stopniu elektronika cyfrowa.

Ponadto muszę, po prostu muszę bazgrać po wszystkim, co mam pod ręką, gdy się nudzę (szczególnie w czasie wykładów - wszędzie marginesy wypełnione są jakimiś dziwadłami).

No i kocham jedzonko, a szczególnie kuchnię meksykańską.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Schlachthaus napisał:No i kocham jedzonko (...)
Ha! Mój człowiek normalnie~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

..lubię włosy. Bawić się włosami. Lubię jak ktoś bawi się moimi. Lubię myć włosy. Bawić się w fryzjera i podcinać końcówki też lubię. Układać włosy też uwielbiam. Jakoś tak. Takie fajnie uczucie jest, gdy ktoś przejeżdża ręką przez twoje włosy... nie wiem, może jakiś inny jestem? Kocham też gumy do żucia. Nieważne jakie, miętowe, smakowe czy inne cholerstwo. Po prostu coś co fajnie się żuje. I jedzenie, oczywiście. Taki łakomczuch jak ja, nie mógłby nie lubić jedzenia. Wszystko co da się przełknąć jest dla mnie dobre. ✿
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Też lubię jeść! (...ale zupki chińskie xD)
Huh, nie przeżyję jednego dnia bez.. muzyki! Potrafię jednej piosenki słuchać pierdylion razy... i nigdy mi się nie znudzi. ._. Coś w stylu Schlachthaus'a, czyli metal, rock.. punk.
Uwielbiam też rysować różne dziwne rzeczy. D: Na gazetach, książkach, zeszytach.. ścianach (._.') i nigdy nie wiem co one przedstawiają. ;-;
Uwielbiam się z kimś kłócić na temat poglądów, wierzeń.. na temat wszystkiego! Zawsze stawiam na swoim. To straszne. ;=;
A i jak Miażdżyca uwielbiam bawić się włosami, układać je na milion sposobów i jak ktoś się nimi bawi.
Zawsze też muszę mieć coś w buzi. Jedna duża paczka gum miętowych starczy mi góra na trzy dni.. ;=; A i uwielbiam kolekcjonować czaszki zwierząt! A i kocham maski. Maski wszelkiego rodzaju. Zawsze zakładam je na mordkę i tak siedzę w domu pół dnia. (tak wiem, to dziwne)
W przeciwieństwie do Growa nie cierpię mieć dużo do roboty. D: Jestem jednym z najbardziej leniwych ludzi na świecie. Nie cierpię, kiedy ktoś mnie o coś prosi.
Awr, deszcz jest świetny. Uwielbiam wtedy wyjść na dwór i tak stać.. (czasami tańczyć ;=;).. nie wiem co większość ludzi mają do deszczu.
Hmm.. hm.. uwielbiam chodzić do lasu. W przeciwieństwie do wielu ludzi z mojego otoczenia, nie boję się tam chodzić sama. D: (zawsze mam przypięty nóż do paska.. więc raczej nic mi nie grozi ;=;) Nieważne, że w tym lesie są wilki. (widziałam je już kilka razy!)
Awr, kocham wilki. ;-; Kiedyś na pewno będę mieć jakiegoś wilko-podobnego pieska. ;-;
No i... ta słabość do jaszczurowatych.. D: Za kilka dni przyjdzie mój Legwan Zielony. *w*
Wszytko co jest małe jest słodkie i urocze. *w*
Huh, dużo też piszę. Wszelkie wiersze, opowiadania, piosenki... (ale nigdy nikomu ich nie pokazuje ;=;)
W sumie... to tyle. ;-;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Leniem jestem, spanie.
Oglądanie seriali/animców.
Włosy. Piercing. Tatuaże. Dobrze dobrane fryzury i kolory.

Generalnie to dział powinien się chyba nazywać "co lubisz" bo fetysze są seksualne. Ale to takie tam moje gadanie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Lubię dziewczyny w zakolanówkach/pończochach >.>
Tsaaaa....
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach