Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Nathair napisał:Wpisywanie w KP odpada jak dla mnie. Jest to niepotrzebne i trochę bez sensu, ale popieram wymaganie uzupełnienie pola w profilu.Najprostsza metoda a najbardziej efektywna.
Hmm hmm, a mam wspomnieć, kto ma wpisane u swojej postaci tekst "Zemsta mym drugim imieniem"? Dość uroczy i pasujący, swoją drogą, ale raz się przez niego wprowadziłam w błąd :c

Proponowałam spis, bo mam wrażenie, że to będzie prościej egzekwować, niż dopisywanie w polu profilu, ale nie naciskam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Tak czy siak, nawet jakby ktoś stworzył taki spis, musiałby wiedzieć, kto jest kim i dlaczego nie chce sie przyznać do postaci xyz. Więc przy okazji można przypilnować, aby ludzie je wypełniali.
A spisem musiałby się ktoś zająć, ale myślę, że ktoś na pewno się znajdzie. No i fakt, zapomniałam o tym, że dzięki temu zobaczymy, jak się ma sprawq z ludźmi na Virusie. Prawie jak ciekawostka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Spisem mógłbym się zająć chociażby ja (ale wydaje mi się, że admin powinien się tym zająć), aczkolwiek nie wydaje mi się, aby był konieczny. Rzeczywiście wystarczy, aby tylko pilnować ludzi, żeby wpisywali swoje multikonta w profilu. A jeśli ktoś nie chce zdradzać swojego multi z nieokreślonych przyczyn, to może same inicjały? Chociaż moim zdaniem bezsensu się kryć, skoro prędzej czy później i tak wyjdzie sidło z worka. Sam styl pisania może zdradzać danego użytkownika, już nie mówiąc o plotkach.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Może po prostu, jeśli ktoś nie chce ich wpisywać, niech poda jakiś dobry powód i ktoś do tego upoważniony zająłby się jego... weryfikacją.
Robienie spisu chyba nie ma sensu. Jeśli ktoś chce zobaczyć jakie xxx ma multikonta, przecież pierwsze co zrobi to sprawdzenie jego profilu.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Temat się chyba wyjaśnił.
Zamykam
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach