Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 29.09.15 11:10  •  Czy ja cię znam...? Spis multikont. Empty Czy ja cię znam...? Spis multikont.
Prawdopodobnie nie będzie to potrzebne nikomu, poza mną, ale czy moglibyśmy zrobić spis multikont? Nie wszyscy uzupełniają rubrykę w profilu (lub uzupełniają ją krótkim "są") i później nigdy nie mogę ogarnąć, kto jest kim.
Poza tym temat może się przydać do celów statystycznych.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Nie wiem. Wydaje mi się, że niektórzy nie wpisują swoich multikont, bo z jakiegoś powodu nie chcą się nimi dzielić z innymi. Z drugiej strony mi osobiście by to nie przeszkadzało, oprócz tego, że to jednak kolejny spis do uzupełniania. No i... co powinniśmy zrobić z osobami, które faktycznie nie chciałyby znaleźć się w takim spisie „bo coś tam”?
Z drugiej strony można wprowadzić obowiązek wpisywania nicków w to pole, żeby właśnie uniknąć sytuacji, w których pojawia się tam wyłącznie „są”.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Osobiście - bardziej jestem za opcją obowiązku wpisywania multikont. Owszem, ludzie mogą mieć swoje powody by je ukrywać, lecz to trochę... Nieprzyjemne. Tym bardziej w jaki sposób osobie może zagrozić fakt, że ujawni swoje multi? Nie wiem, powiadomcie mnie JEŚLI są jakiekolwiek powody by się z tym ukrywać, poza brakiem zaufania do innych graczy.

Edit:

Po krótkim czasie namysłu mam jeszcze jeden pomysł, który by eliminował zarówno spis jak i przymus wpisywania do profilu. Dorzucenie do kodu KP pola multikonta i tam wypisanie ich. Wymagałoby to aktualizacji pozostałych kapciów, ale to tylko sugestia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Po krótkim czasie namysłu mam jeszcze jeden pomysł, który by eliminował zarówno spis jak i przymus wpisywania do profilu. Dorzucenie do kodu KP pola multikonta i tam wypisanie ich. Wymagałoby to aktualizacji pozostałych kapciów, ale to tylko sugestia.

Jak dla mnie to nie ma sensu. |:
Myślę, że wystarczy wymagać od ludzi wpisywania pola bez żadnego tekstu w stylu "No tak, są". Jeżeli kogoś interesuje fakt, czy ktoś posiada multi, to może zerknąć i sprawdzić, to jest wygodniejsze od zabawy w polach w kp.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wpisywanie w KP odpada jak dla mnie. Jest to niepotrzebne i trochę bez sensu, ale popieram wymaganie uzupełnienie pola w profilu.Najprostsza metoda a najbardziej efektywna.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Też jestem za uzupełnieniem pola w profilu czymś sensownym.

I teraz wszyscy sprawdzają co mają wpisane w multikontach.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No tak a jak ktoś nie będzie chciał i nie wpisze multi w profilu? Admin będzie szukał po IP kont?

Chociaż wpisywanie w profil takiej info mogło by być przydatne ; )
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

To akurat nie jest problem. Nie wiem jak reszta adminów, a ja mam zawsze taki odruch, że sprawdzam ip.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Popieram wpisywanie multi. Sama ich nie mam, ale chciałabym wiedzieć, że cały czas rozmawiam z jedną osobą.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Spis byłby problematyczny, że o dopisku w KP nie wspomnę (tyle kart do edycji... już mnie ręka boli). Ale również jestem za przymusowym wpisywaniem multikont do profilu.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

A czy nie jest tak, że to już w tej chwili jest obowiązkowe? Przecież jest tam wyraźnie napisane "Nie wystarczy samo „są” czy inne temu pochodne.". Wystarczyłoby po prostu zacząć się tego czepiać.
Z KP nie przejdzie, bo o ile napiszesz przy najnowszej karcie wszystkie dotychczasowe multikonta, to jak już wspomniał Grow, poprzednie by były do edycji.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach