Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Spis aktualnych chorób Empty Spis aktualnych choróbPisanie on 11.01.19 21:23
- Gratulacje, wylosowałeś chorobę!
- Nie no wiesz co, może nie teraz... tak za fabułę, dwie, ewentualnie osiem.

Spis aktualnych chorób VhkNJxI

A po co to komu?
Choroby trafiają się raz po raz, to tej postaci, to innej. Czasami są bezpośrednim skutkiem zdarzeń fabularnych, czasem wypadają w losowaniu i trzeba samemu wymyślić, jak by tu swoją dolegliwość wpleść w życie postaci. Sęk w tym, że kiedy akurat prowadzi się bardzo długi wątek, w międzyczasie wypadnie choroba, można nawet z czystego roztargnienia o niej zapomnieć. Aby uniknąć przypadków nieumyślnego lub celowego pomijania otrzymanych przez postać dolegliwości, pojawia się ten oto spis.

Jak to działa:
1. Wpisanie choroby; kiedy postać otrzyma chorobę z tego spisu, pojawia się w poniższej liście. Żeby tak się stało, fakt pojawienia się choroby należy zgłosić w tym temacie.
Zgłoszenie choroby jest obowiązkowe!
2. Kolejka fabularna; zgłaszamy kolejne fabuły, na których postać choruje. Będą one spisywane zgodnie ze schematem przebiegu choroby.
3. Leczenie; zgłaszamy wątek, w którym następuje leczenie postaci.
4. Osłabienie; bo przyjęcie prochów to jeszcze nie koniec! Po wyleczeniu postaci należy zaznaczyć także kolejne wątki, w których występuje osłabienie po chorobie (nie dotyczy chorób z poziomu łatwego).
5. Po odegraniu i zgłoszeniu całego przebiegu choroby i leczenia, postać zostaje usunięta ze spisu.

Pomysłodawcą spisu jest Yū.

Spis aktualnych chorób VhkNJxI

Arthur
JĘCZMIEŃ X X X
Przebieg choroby:
Rozwój choroby I

Ciro
IKINA X X X
Przebieg choroby:
chwilowo brak

Haru
MINORISA "CESSABIT" ADVERSARIUS X X X
Przebieg choroby:
Zarażenie

Hex
PSYCHOZA KRWIOPATY X X X
Przebieg choroby:
Zarażenie
Choroba obejmuje wszystkie fabuły postaci. Stan obecny: ultra-zaawansowane ostateczne stadium.
Leczenie I
Leczenie II

Itachi
ŁUSKOWICA X X X (!)
Przebieg choroby:
chwilowo brak

Jaskółka
GRYPA X X X
Przebieg choroby:
chwilowo brak

Karyuudo
PLAGA
Spoiler:
Przebieg choroby:
(1 sesja) Okres jej inkubacji trwa zaledwie kilka godzin, podczas których wirus rozmnaża się i rozpowszechnia się po całym organizmie przy pomocy naczyń krwionośnych.
(2 sesja) W pierwszym jej stadium pojawia się gorączka, potem dochodzą do niej powikłania w postaci bólu pleców, stawów i wrażliwych części ciała, a równolegle na całym ciele pojawią się krosty.
(3 sesja) W kolejnym dają o sobie znać ostre bóle żołądka, wymioty charakterystyczne w przypadku zatruć i problemy z oddychaniem w następstwie męczącego, trwającego niemal non stop suchego kaszlu, a krosty na ciele rosną, zbiera się pod nim woda oraz krew i przekształcają się w pęcherze. Z ciała zaczyna się ulatniać nieprzyjemny, lecz niezbyt intensywny zapach.
(4 sesja i kolejne) W kolejnej fazie do wcześniejszych objawów dochodzi krwioplucie, a pęcherze powstałe na ciele boleśnie pękają. Osoba zarażona wydziela nieprzyjemny zapach, jego źródłem są ubytki w ciele powstała na skutek deformacji pęcherzy. I od tej pory osoba zarażona, zaraża innych w swoim najbliższym otoczeniu.
Do zarażenia może dojść również przez ugryzienie lub jakikolwiek innych kontakt ze śliną zarażonego w każdym stadium choroby.
Przebieg choroby:
+ Sesja 1
Sesja 2
Sesja 3


Spis aktualnych chorób KhgZqGp
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach