Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Karty Postaci


Go down

Pisanie 22.09.15 4:22  •  Jestem gotowy, rly. Empty Jestem gotowy, rly.
- Niech pan idzie do diabła!
- Pracuje nad tym. Papieroska?
- Nie palę.
- Podobno dzięki temu szybciej się umiera.
- W takim razie nie mogę odmówić.

Godność: Adam Spadziński.
Pseudonim: Rumcajs.
Płeć: Stuprocentowy z niego facet.
Wiek: Piękna trzydziestka się kłania.
Zawód: Informator.
Miejsce zamieszkania: Kryjówka 40 Rozbójników.
Organizacja: Organizacja DOGS.
Stanowisko: Wyżeł weimarski - strateg.
Rasa: Wymordowany.
Ranga: Opętany.
Moce (/artefakty/technologia):

Bonus:

-Biokineza - jest wstanie zmienić się w białego tygrysa bengalskiego. Ubarwienie ma biało - czarne, oczy błękitne. W posiadaniu są ostre pazury oraz kły, którymi wbija się w swoją ofiarę. Silne i ciężkie łapy, silny uścisk szczęki, masywne ciało, ponieważ w tej formie waży jakieś 250 kilo.

Własne:

-Zapalniczka piromana
- artefakt, 2 posty działania, 4 przerwy, nieograniczona ilość użyć. Idealny przedmiot dla niego.

- Czarny piasek - artefakt, który został wczepiony mu w skórę. Co może robić? Ma bardzo dużo możliwości; stworzenie broni białej czy tarczy albo bariery ochronnej z piasku nie sprawia dla niego kłopotu. Upodobnić można go do żywiołu lodu - stały i trwały, kiedy przybiera jakiś kształt. Oprócz tego, jest wstanie robić piaskowe pociski, którymi jak trafi w cel, zostaje ogłuszony na jeden post. Na razie ilość ograniczona pocisków to 3 rzuty na 4 posty przerwy. Nie ma konkretnego limitu na ten artefakt, ponieważ został on wzorowany na żywiołach. Nie odkrył jeszcze w pełni mocy tego artefaktu, można powiedzieć, że ciągle poznaje nowe rzeczy z nim związane.


Umiejętności:

Bonus:
- zwiększona tężyzna
- wyostrzone zmysły
- zwiększona czujność

Własne:
- doskonały strateg
- walka wręcz, szczególnie ta na krótkim dystansie. Została opanowana praktycznie do perfekcji, co za tym idzie, że w tej dziedzinie jest po prostu doskonały
- zajebiste ma sokole oko


Słabości:
- no co ty, ze mną się nie napijesz?
- papierosy, duużo papierosów
- i seks. Tak, seks musi być. Najlepiej na zgodę
- czy ja naprawdę wyglądam jak zjeb? Ach te kompleksy
- dlaczego z bieganiem muszę sobie tak słabo radzić? Nie gadaj, że to przez fajki!
- o kurwa, jakie to małe, słodkie, urocze, sam lukier cieknący po pączku. Tak, będziesz mój
- zabieraj ode mnie to zmutowane coś (arachnofobia)
- ale sprzątać to ja nie umiem, nie chcę, nie nadaję się do tego
- nie zniosę gorąca, o niee


Wygląd zewnętrzny:

Oprócz charakterystycznych białych włosów, z lekka ciemnej karnacji ciała, na której widnieją jasne, w zasadzie białe, oczojebne tatuaże, w posiadaniu ma także chłodny odcień tęczówek koloru bladego błękitu. Ale to nie wszystko! Wracając do uczesania, jego włosy stały się białe poprzez mutację jaka w nim zaszła. Wcześniej był szczęśliwym brunetem, jednak teraz... Cóż, trzeba się z tym pogodzić. Oprócz tego posiada także jeden wygolone boki, długie, sięgające poza łopatki włosy z rozdwojonymi końcówkami wraz z paroma dredami, ale generalnie włosy wyglądają na zadbane przy warunkach na jakich przyszło mu żyć. I grzywka, która stale opada mu na twarz, ale da się z tym żyć. Adama ciało zostało również oszpecone kolczykami i tunelami, ale do twarzy mu z tym. W zasadzie te białe włosy, tatuaże oraz żelastwo na twarzy jest jego znakiem rozpoznawczym. No bo któż to inny ma być jak nie on?
Ceni sobie uczciwy i dobry wysiłek fizyczny, co widać po jego zadbanym, muskularnym ciele. Pomimo tego, że nie je zbyt wiele, to trzyma się całkiem spoko. Genetyka zadecydowała, że mężczyzna będzie mieć 185 centymetrów wzrostu, natomiast jego waga będzie sięgać 82 kilo. Więc na niejadka naprawdę trzyma się całkiem w porządku. Nigdy nie wiedział, dlaczego ma ciemniejszą cerę od innych, pomimo tego, że jego rodzice to 100% Polacy. Za czasów młodu często był nazywany murzynkiem, ale na dzień dzisiejszy uważa, że jego karnacja to atut, a nie wada. Dzięki niej tak wyraźne są jego tatuaże na ciele.
Ubiera się w to, co może się ubrać. Nie jest wybredny, ważne, aby nie chodził na golasa. On wie, że parę osób z tego powodu byłyby wręcz zachwycone, ale nie leży mu łażenie po desperacji nago. A jak będzie musiał się wybrać do miasta? Pójdzie taki nagi? No przecież, że nie! Wbrew pozorom bardzo lubi bluzy. Najlepiej, gdyby miał kaptur i pojemne kieszenie. W glanach chodził od zawsze i na zawsze, a tak poza tym nie miał problemów z ubieraniem się. Praktycznie wszystko co nałoży na siebie, będzie wyglądał w tym co najmniej dobrze. Na brodzie posiada jeszcze zarost, który idealnie komponuje się z jego osobą.


Charakter:

Inteligentny, oczytany, elokwentny. Bardzo dobrze odnajduje się w doborowym towarzystwie ludzi nieprzeciętnych. Nie znosi tłumów, nie prowadzi bujnego życia towarzyskiego i nie ma rzeszy znajomych. Ceni sobie przyjaźń i bardzo starannie wybiera bliskich znajomych. Często usiłuje przejąć stery i zapanować nad otoczeniem. Dość łatwo jednak sam ulega wpływom, ponieważ wcale nie ma silnej psychiki jakby mogło się to wydawać. Maskuje się, przyjmując pozę agresywnego komedianta. Czerpie z życia zdecydowanie i pełnymi garściami, ale źle znosi niepowodzenia i stara się unikać sytuacji wystawiających na szwank poczucie własnej wartości. Najważniejsze dla niego to żyć zgodnie z własnym sumieniem, dlatego nie przywiązuje wagi do opinii innych na swój temat.
Dość dobrze radzi sobie w życiu i zawsze spada na cztery łapy. Jednak prawdziwie dobrym fachowcem może zostać dopiero po zakończonej edukacji. Ma w sobie ogromny potencjał, ale powinien go odpowiednio ukształtować. Jest bardzo aktywny, czasem nawet aż za bardzo. Przystosowuje się do każdych warunków, w jakich przychodzi mu żyć. Bardzo ważne jest dla niego stałe zajęcie, aby być pożytecznym i w całości spożytkować posiadane pokłady energii jakie w sobie ma. W przeciwnym wypadku staje się nadpobudliwy i przejawia zachowania destrukcyjne, co niekorzystnie wpływa na jego oraz innych otoczenie. Zalety to cierpliwość, przebiegłość, dar dyplomacji i ogromna siła przekonywania. Interesują go wszelkie tajemnice, lubi rozwiązywać zagadki i poznawać prawidła rządzące światem. W pracy specjalizuje się zazwyczaj w jednej i wąskiej dziedzinie, powierzone mu zadania wykonuje dokładnie i nigdy nie wyręcza się innymi. Jest cenionym pracownikiem niezależnie od wyboru profesji.
Żyć to zdobywać, zdobywać to posiadać. Bardzo męski, wcześnie przejawia cechy uwodziciela, wykorzystując jednocześnie bardzo skuteczny urok, który już wypróbował w dzieciństwie na otoczeniu, bo czemu by nie. Wyznaje podwójną moralność, bez zarzutu, gdy chodzi o zasady, natomiast co do ich realizacji w praktyce... Jako partner zbuntuje się, gdy żona/dziewczyna/kochanka/whateva odmówi grania roli przyzwalającej ofiary. Pragnie, by go kochano, żeby mu to mówiono, zasypywano go deklaracjami miłości i czułości. Niezbędna jest mu aprobata otoczenia. Niby dobrze poradzi sobie w życiu, ale potrzeba solidnego łańcucha, by utrzymać na uwięzi „panterę”. A tak generalnie to totalny z niego zjeb.


Historia: Nope, nope, nope, nope. |:

Dodatkowe:
- jest zmarłym oraz starszym bratem Kaukaza
- ma swoje ulubione papierosy których nie zdradza z innymi markami
- ma zwierzęta! W zasadzie to parę (3) psów
- jest oczytany
- oddał własne życie, aby ratować brata
- jego psiaki nie należą do tych miłych i uroczych, a szkoda
- biegle mówi po języku polskim, w zasadzie jest to jego język narodowy. Na aktualny moment bardzo dobrze radzi sobie z japońskim, aczkolwiek czasem wspomaga się językiem angielskim przy bardziej skomplikowanych zdaniach
- jest tak zajebisty, że ma nawet własnego anioła stróża. Alicja się nazywa i jest bardzo piękną anielicą
- uwielbia hazard i sztuczki karciane. Bardzo lubi je komuś pokazywać
- w małym stopniu interesuje go percing i piromania
- lubi rysować. Kiedy tylko ma okazję, chwilę czasu i materiały, zamyka się w sobie i na ubrudzonej kartce z małym, wieloletnim ołówkiem siedzi i kreuje swój własny świat
- ma niespotykaną nadwrażliwość na światło słoneczne oraz lekkie zaburzenia wzroku (światłowstręt i oczopląs w nisko zaawansowanym stopniu)
- uwielbia długie włosy u kobiet, tak
- jego ciało posiada parę blizn. Zdobył je jak był jeszcze człowiekiem
- ma parę fetyszy łóżkowych
- ma w chuj długi język
- gdziekolwiek nie pójdzie, zawsze towarzyszy mu przy tym kosa
- kiedy gdzieś się wybiera zawsze na barach ma karabin maszynowy - bezpieczeństwo przede wszystkim
- czy już mówił, że kobiece nogi i stopy są jego największą słabością? Nie? No to już wiecie
- jest biseksualistą, jednak większą uwagę poświęca płci pięknej
- oburęczność przede wszystkim
- oprócz na ryjcu i uszach, jeden kolczyk ma na sutku oraz na... w bardzo tajemniczym miejscu
- od linii szczęki aż po krtań posiada charakterystyczną, mocno widoczną bliznę po pazurach


Ostatnio zmieniony przez Rumcajs dnia 02.10.15 13:59, w całości zmieniany 5 razy
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.15 2:37  •  Jestem gotowy, rly. Empty Re: Jestem gotowy, rly.
Jako wymordowany musisz mieć moce związane z ciałem, bądź artefakt.
Brakuje mi ograniczeń.
Panie... smok? Jaki smok. Toż to nie te klimaty. Ewentualnie wersja kieszonkowa bez możliwości zmiany.


Do poprawy.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.09.15 19:48  •  Jestem gotowy, rly. Empty Re: Jestem gotowy, rly.
Poprawione. Mogę mieć prośbę? Bo mnie teksty ucina, kiedy chciałem drugi raz edytować, a boję się, że jak wyślę, to mi karta przepadnie. Tam kod przy mocach "własne" mi nie zadziałał, ponieważ nie było ukośnika. Dodasz go? Będę wdzięczny. Chciałem walnąć w dodatkowych, że z kosą wszędzie zapieprza, którą któregoś razu znalazł, a właściciel do niej nigdy się nie znalazł, ale cóż... Jak Ci się nie chce, to nie dodawaj |: No chyba że Tobie też będzie ucinać, to jakoś przeżyję.

Edit:
Już nie trzeba, poradziłem sobie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.10.15 14:05  •  Jestem gotowy, rly. Empty Re: Jestem gotowy, rly.
No i dobrze. Akcept i miłej gry~
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach