:: Sieć

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Arcanine on 12/11/2016, 08:05
    

Kiedyś na pewno był taki temat, ale gdzieś wsiąknął i zakładam, że kurzy się pod toną pajęczyn w archiwum. Albo został skasowany przy czystkach. Niedopuszczalne. Potrzeba mi takiego wywiadu środowiskowego, żeby wyłapywać potencjalnych użytkowników mających niezłe kontakty, także... jakim sposobem znalazłeś/łaś się na Virusie/kto cię przytargał za szmaty i zmusił do zostania pod groźbą wymordowania najbliższych i psa sąsiadów? Znajomi, wymiana, toplisty (legendy głoszą, że kiedyś gdzieś jakoś w nich figurowaliśmy, także wszystkie chwyty dozwolone)? I najważniejsze: znaleźć to jedno. Zostać to drugie. Co było powodem, dla którego postanowiłeś/łaś zostać na forum dłużej?

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
25281

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Nathair on 12/11/2016, 15:07
    
Banner na jakimś pbfie o SNK.
A zostałam bo... wciąż moja postać nie dokopała Growowi :/

You smile and laugh at me. But you don't see a thing damaged and broken as I am
I'm trying not to breathe. Unraveled I'm, not unraveled by the truth I finally see.

Głos
Nathair

Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Liczba postów :
13140

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Gość on 12/11/2016, 15:44
    
Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:

Gość

Gość

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Ciro on 12/11/2016, 16:05
    
Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.

Ciro

Szpiegmistrz

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar

Liczba postów :
1275

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Nathair on 12/11/2016, 16:44
    
Ciro napisał:Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.

Pfff

You smile and laugh at me. But you don't see a thing damaged and broken as I am
I'm trying not to breathe. Unraveled I'm, not unraveled by the truth I finally see.

Głos
Nathair

Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Liczba postów :
13140

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Gość on 25/11/2016, 23:56
    
Ray. Poza tym porządny poziom. ;3

Gość

Gość

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Echotale on 26/11/2016, 00:10
    
Przybyłam tu tak dawno, że już nie pamiętam co mną kierowało. Podejrzewam, że znalazłam banner na jakimś forum. Pamiętam, że wpadłam tylko pochwalić grafikę (która już te dwa, dwa i pół (?) lata temu była fantastyczna). No i... zostałam na dłużej.
Odchodziłam i wracałam. Taki urok mojego romansu z virusem.
Sama Echoszka ma już rok, nie mówiąc już o Tanace (forever in our heart).

A czemu zostałam...
No cóż. Wieczne party hard.

And you once said I wish you dead you sinner,
You'll never be more than a wolf at my door for dinner
.
Echotale

Prorokini

GODNOŚĆ :
Córa Syjonu

Liczba postów :
587

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Gość on 26/11/2016, 10:09
    
Banner na innym forum, nie pamiętam jakim.
Raz odszedłem, ale wróciłem, prawdopodobnie dla ludzi grających tutaj.

Gość

Gość

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Gość on 26/11/2016, 10:55
    
Hm... żeby pewne osoby, co w sumie fajnie mi się pisało z nimi na innym forum, nie poczuły się zbyt miło to powiem, że banner. Tak. A czemu zostałem, hm... bo jestem leniwą bułą, nie złapałem jeszcze Arcanine w master balla, a do tego Grow wisi mi czekolady i w sumie ze sporą częścią osób fajnie się gada, czy coś... chociaż w sumie to bardziej 'się pisze'.

Gość

Gość

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by Ego on 26/11/2016, 13:52
    
Wazon napisał:Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:

ach you~~

Ja zaś przez False pewnie, jakoś się przetoczyłam stamtąd tutaj, baner Virusa zaś na innym forum znalazłam. Czasem jak mam trzy minuty wolnego to otwieram wszystkie bannery jak leci w stopkach i patrzę co tam się w pbfach dzieje.
A jak już sobie Wazona ściągnęłam to było mi mniej straszno i nawet odważyłam się pisać do ludzi.

Spoiler:
Masz to, co sobie sam stworzyłeś.

#656888 japoński
#77A680 angielski
Ego

Student

Liczba postów :
369

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ... Pisanie by She on 8/3/2017, 19:46
    
Szukałam jakiegoś forum w klimacie mangi/anime, bo miałam dość ludzi kłócących się o "ulubione twarze" i tej niekiedy chorej, sl'owskiej atmosfery. *kaszl* Poza tym chciałam spróbować czegoś nowego, więc poszperałam, a na Virusa trafiłam przez Eden. Szczerze mówiąc, pierwsze co mnie przyciągnęło za opisem, to szablon. Im bardziej forum podoba mi się wizualnie, tym jeszcze lepiej mi się gra. I spędza tutaj czas. Trochę mnie na początku przeraziła fabuła, sama nie wiem dlaczego, ale wszystko wydawało mi się takie jakieś ojezujakjatoogarnę, no, ale ogarnęłam, bardzo szybko właściwie, bo już na drugi dzień pisałam kartę. Poza tym, wreszcie trafiłam gdzieś, gdzie mogłam wpasować się postacią. Akurat tą konkretną, bo reakcje na prostytutkę naprawdę przeżyłam różne. Zdążyłam się przyzwyczaić, także nawet jeżeli sobie czasami znikam, wiadome, że wcześniej czy później wrócę.

阿婆擦

moja czarna róża
twoje ręce białe jak gruz
twój chłód

Spoiler:
She

Ratlerek     Prostytutka

GODNOŚĆ :
Shenae Gemmei Iriye.

Liczba postów :
1945

Powrót do góry Go down