:: Internet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Arcanine on Sob Lis 12, 2016 8:05 am

Kiedyś na pewno był taki temat, ale gdzieś wsiąknął i zakładam, że kurzy się pod toną pajęczyn w archiwum. Albo został skasowany przy czystkach. Niedopuszczalne. Potrzeba mi takiego wywiadu środowiskowego, żeby wyłapywać potencjalnych użytkowników mających niezłe kontakty, także... jakim sposobem znalazłeś/łaś się na Virusie/kto cię przytargał za szmaty i zmusił do zostania pod groźbą wymordowania najbliższych i psa sąsiadów? Znajomi, wymiana, toplisty (legendy głoszą, że kiedyś gdzieś jakoś w nich figurowaliśmy, także wszystkie chwyty dozwolone)? I najważniejsze: znaleźć to jedno. Zostać to drugie. Co było powodem, dla którego postanowiłeś/łaś zostać na forum dłużej?

Throw me to the wolves
and I'll return leading the pack

-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 17752
GODNOŚĆ : Grow, na Desperacji.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Nathair Colin Heather on Sob Lis 12, 2016 3:07 pm
Banner na jakimś pbfie o SNK.
A zostałam bo... wciąż moja postać nie dokopała Growowi :/

-----------
Anioł Stróż

Liczba postów : 9477
GODNOŚĆ : Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Wazon on Sob Lis 12, 2016 3:44 pm
Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:

-----------
Kundel     Opętany

Liczba postów : 186
GODNOŚĆ : Edgar Allan Poe. Serio.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Ciro on Sob Lis 12, 2016 4:05 pm
Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.

-----------
Szpiegmistrz

Liczba postów : 932
GODNOŚĆ : Ciro "Zirro" Eltyar

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Nathair Colin Heather on Sob Lis 12, 2016 4:44 pm
Ciro napisał:Kiedyś taka jedna wredota strasznie mi zawracała tylek bym grał na forum. W taki sposób, że mój opór w końcu umarł. I oto jestem. Raz już odszedłem, ale znowu ta wredota mnie zaciągnęła z powrotem. A teraz już gram, bo lubię.

Pfff

-----------
Anioł Stróż

Liczba postów : 9477
GODNOŚĆ : Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Inaczej on Pią Lis 25, 2016 11:56 pm
Ray. Poza tym porządny poziom. ;3

-----------
Opętana

Liczba postów : 86
GODNOŚĆ : Verboel en Varr'nardruna

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Echotale on Sob Lis 26, 2016 12:10 am
Przybyłam tu tak dawno, że już nie pamiętam co mną kierowało. Podejrzewam, że znalazłam banner na jakimś forum. Pamiętam, że wpadłam tylko pochwalić grafikę (która już te dwa, dwa i pół (?) lata temu była fantastyczna). No i... zostałam na dłużej.
Odchodziłam i wracałam. Taki urok mojego romansu z virusem.
Sama Echoszka ma już rok, nie mówiąc już o Tanace (forever in our heart).

A czemu zostałam...
No cóż. Wieczne party hard.

- #99ccff - mowa Echotale - kursywą zaznaczane są jej wewnętrzne monologi z marą zwaną Imrahilem.
- #99ccc - wraz z rangą Proroka, przyszło jej też przekazywanie słów Ao wszystkim żyjącym. Wypowiedziom pisanym tym kolorem towarzyszy samoistnie pojawiające się rany na czole i prawym boku, jak również duszący krwawy kaszel.

cała prawda o KNW:

-----------
Prorokini

Liczba postów : 547
GODNOŚĆ : Córa Syjonu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Dude on Sob Lis 26, 2016 10:09 am
Banner na innym forum, nie pamiętam jakim.
Raz odszedłem, ale wróciłem, prawdopodobnie dla ludzi grających tutaj.

-----------
Bazyliszek     Anioł Stróż

Liczba postów : 748
GODNOŚĆ : Dudley.

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Bell on Sob Lis 26, 2016 10:55 am
Hm... żeby pewne osoby, co w sumie fajnie mi się pisało z nimi na innym forum, nie poczuły się zbyt miło to powiem, że banner. Tak. A czemu zostałem, hm... bo jestem leniwą bułą, nie złapałem jeszcze Arcanine w master balla, a do tego Grow wisi mi czekolady i w sumie ze sporą częścią osób fajnie się gada, czy coś... chociaż w sumie to bardziej 'się pisze'.

421919

-----------
Zwierzchność

Liczba postów : 228
GODNOŚĆ : Beleth II Elyth

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Ego on Sob Lis 26, 2016 1:52 pm
Wazon napisał:Ego. To moja jedyna odpowiedź. Przybyłam przez Ego, zostałam przez Ego. v:

ach you~~

Ja zaś przez False pewnie, jakoś się przetoczyłam stamtąd tutaj, baner Virusa zaś na innym forum znalazłam. Czasem jak mam trzy minuty wolnego to otwieram wszystkie bannery jak leci w stopkach i patrzę co tam się w pbfach dzieje.
A jak już sobie Wazona ściągnęłam to było mi mniej straszno i nawet odważyłam się pisać do ludzi.

Spoiler:
Masz to, co sobie sam stworzyłeś.

#656888 japoński
#77A680 angielski

-----------
Student

Liczba postów : 269

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Jestem tutaj, ponieważ...    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------