Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 55 z 76 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 65 ... 76  Next

Go down

Pisanie 27.11.16 3:47  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
A ona kiedykolwiek nadejdzie? *śmiech* Nie no, żartuję... śmierć przychodzi po każdego. Ale żeby planować cały scenariusz? Czy to nie marnowanie cennego czasu, w trakcie którego można żyć?

Otrzymujesz propozycję: zamorduj swojego najbliższego przyjaciela, a odzyskasz najbardziej ukochaną ci osobę. Co zrobisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 12:03  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Najbliższego przyjaciela? *wzroczy po osobach* Wszyscy są najlepsi! Ale... to nie przyjaciel zawinił i to nie on winien być zapłatą za odzyskanie innej osoby. Tym bardziej jeśli byłaby to osoba z przeszłości. Co innego gdyby wszystko działo się w teraźniejszości. Tej decyzji raczej nie byłbym w stanie podjąć sam.


Między młotem, a kowadłem... Patrzy na Ciebie twój przyjaciel i twoja miłość. A ty masz tylko jedno antidotum. Obje czują identyczny strach i mają tę samą nadzieję odnośnie twojego wyboru. Na co się zdecydujesz? Dobrze odczytasz ich myśli?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 12:21  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Ale czy przyjaciel i miłość, to nie powinno być ta sama osoba?


Możesz ożywić jedną osobę ze swojej przeszłości. Kto to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.11.16 14:42  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Inaczej napisał:Ale czy przyjaciel i miłość, to nie powinno być ta sama osoba?
Nie, albo jest się we friend zonie albo nie możecie żyć bez siebie.


Ożywiłbym sprzątacza z drugiego piętra...

Zdarzyło Ci się zrobić coś czego nikt się po tobie nie spodziewał? Co to było?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.11.16 20:44  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Zrobiłem. Ale nie zasługujecie na usłuchanie tej historii.

Pragnąłeś kiedyś do tego stopnia, że byłeś gotowy się nawet zabić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.16 9:58  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Wielokrotnie. To jedna z najcenniejszych rzeczy, jakich nauczyłem się od ludzi przez te milenia. Na szczęście zawsze znajdował się ktoś, kto ostudził moje zapały...

Jak daleko byś się posunął w pogoni za swoimi pragnieniami?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.16 13:22  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak daleko jak to tylko możliwe. Zabicie kogoś czy poświęcenie swojego ciała. To wszystko nie ma znaczenia. Niewielka cena za osiągnięcie pełnego spełnienia. Poświęciłem już wiele, a jestem w stanie oddać jeszcze więcej.


Czym według Ciebie jest prawdziwy strach?
                                         
Ciro
Szpiegmistrz
Ciro
Szpiegmistrz
 
 
 

GODNOŚĆ :
Ciro "Zirro" Eltyar


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.11.16 16:28  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
...jest prawdziwy strach? W sensie, czy strach jest prawdziwy? Strach to najbardziej prymitywne i najgłębiej zakorzenione odczucie każdej żywej istoty na planecie. Jak najbardziej jest prawdziwy, czym by był gdyby nie był prawdziwy? Pfff.

Potrafiłbyś zgotować potrawkę z mutanta?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.12.16 23:54  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Eeeee... nie. Chyba że bym miał wyekstrahować jakiś jad albo truciznę do wykorzystania, to tak, ekstrakcja takich substancji wchodzi w zakres moich umiejętności. Ale wpierw ktoś ze znajomością anatomii takiego czegoś by musiał mi powiedzieć na których częściach się skupić.

Za czym najbardziej tęsknisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.12.16 12:38  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Za mą lubą, ukochaną, którą Wszechmogący Ao zaprosił do wiecznej uczty przy jego stole.


Czy ma Pan/Pani chwilę, aby porozmawiać o naszym Wybawicielu i Zbawcy, Wszechmogącym Ao?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 13.12.16 20:57  •  Pytania do postaci. - Page 55 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie, bo Ao nie istnieje. Szach mat Aoniści.

Z kim ostatnio się powadziłeś i czy skończyło się to krwawo?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 55 z 76 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 65 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach