Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 56 z 76 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 66 ... 76  Next

Go down

Pisanie 17.12.16 23:50  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Z szczurem, o te resztki zgniłego mięsa. Pewnie, że skończyło się krwawo, przypłacił tę zniewagę życiem! I był smaczny.

Szczura smakowałeś? Dobry?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 0:10  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie, pochodzę z elit i nie żywię się takim mięsem :/

Masz jakieś ozdoby na ciele?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 7:52  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Mam! Mięciutkie, śliczne futerko. <3

Co sądzisz o aportowaniu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 10:43  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
ale że ja mam aportować? Czy zdobywanie i przynoszenie pewnych "produktów" pod nos jednej osobie liczy się jako aportowanie? (przykład: "Załatw fajki/alkohol?") Jeśli tak to całkiem spoko xD

Co byś zrobił/a gdybyś spotkał/a prawdziwego Anioła? x3
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 22:29  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Obezwładniłbym i zawlókł do Kościoła, po nagrodę, albo sprzedał na czarnym rynku. Nie wnikając, że już kilku poznałem.

Co byś zrobił/a gdybyś spotkał/a przyjaciela, której nie widziałeś/aś kilkanaście lat.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.12.16 22:49  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Skopał mu dupę. Tak Sora, to o tobie :/

Co byś zrobił, gdybyś się w kimś zakochał?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.12.16 21:44  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
No przecież bym tej osobie nie powiedziała nic.. tylko próbowała się odkochać i to jak najszybciej! >.<

Gdybyś mógł zrobić wszystko z jedną osobą, bez zahamowań, bez konsekwencji.. z kim i co byś zrobił? xD
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.12.16 0:02  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Usunęła raz na zawsze przeszkodę stojącą na drodze do wymarzonej miłości, zapraszając ją do tańca ze śmiercią  ^^

Gdybyś wiedział(a), że zginiesz po 20 latach życia w pełnym dostatku (lecz nie wcześniej), podjąłbyś/podjęłabyś się posiadania takiego bogactwa, czy też został(a) przy obecnym życiu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.12.16 1:47  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Wybrałbym to co mam teraz. To jest desperacja, a nie dzielnica dla bogaczy, po za tym, to chuj wie czy coś mnie nie wpierdoli nazajutrz.

Jaką osobę chciałbyś(abyś) dorwać i co z nią zrobić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.12.16 10:20  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Każdą. Wszystko co się rusza, stanowi idealną zabawkę do wyprucia wnętrzności.

Czy kiedykolwiek w obliczu przymusu zjadłeś/aś człowieka i zrobiłbyś/abyś to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.12.16 12:20  •  Pytania do postaci. - Page 56 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie. Myślę, że byłaby to istniejąca gdzieś daleko w podświadomości ostateczność, ale wykraczająca poza moje granice. Chyba, że przymus oznacza, że ktoś wpycha Ci ludzkie mięso do buzi, w takim wypadku chyba nie miałabym wyjścia?

Czy kiedykolwiek zmieniałeś/łaś swoją tożsamość starając się ukryć swoje dawne ja?
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 56 z 76 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 66 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach