Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 5 z 76 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40 ... 76  Next

Go down

Pisanie 16.07.15 22:03  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie.

Gdybyś mógł pozbyć się wszelkich emocji, zrobiłbyś to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 22:04  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak.

Twoja największa słabość?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 22:13  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Well, Grow.

Co cię najbardziej cieszy?
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 22:27  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Jak Ryan jest zadowolony.


Co najbardziej chciałbyś zjeść?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 23:03  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Właściwie to nie zjeść - mam ogromną ochotę na czekoladę. Najlepiej cynamonową...


Co doprowadziłoby Ciebie do głośnego płaczu?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 23:05  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Nic. Grow nie płacze głośno.

Dla kogo twoja postać byłaby w stanie poświęcić dosłownie wszystko?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.07.15 23:07  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Uwaga! Plot twist! Nie spodziewacie się tego, ale.... Ryan! Zaskoczeni?


Jest ktoś, kogo boisz się dotknąć?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 0:52  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Jestem Desperatą, skarbie. Nie boję się dotknąć nikogo o ile to mnie nie zabije.

Poznajesz ziomka. Idziesz z nim na piwo. Gość do rany przyłóż. W pewnym momencie zdradza ci jednak, że smakowity z ciebie kąsek. Mało tego - że apetycznie pachniesz. Niby spoko, lecz typ ewidentnie zaczyna się ślinić uświadamiając ci, że bardziej niż na towarzysza rozmów patrzy na ciebie, jak na gadającego schabowego. W kuflu masz jeszcze pół piwa za które zabuliłeś. Atmosfera robi się ewidentnie dziwna.
Co robisz?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 1:39  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie ma większych szans, bym poszedł do baru z nowo poznaną osobą i charakter nie ma tu nic do rzeczy. I jestem abstynentem.

Gdybyś na jeden dzień mógł zmienić rasę, którą byś wybrał?
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 1:44  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Pies

Nie wiem. W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Jakoś nie wyobrażam siebie jako człowieka, pozbawionego moich mocy. Może wymordowany? Serio, nie mam pojęcia. Hm. Ale chyba wymordowany.

Gdybyś mógł spełnić jedno swoje marzenie - co by to było?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.07.15 7:47  •  Pytania do postaci. - Page 5 Empty Re: Pytania do postaci.
Cofnięcie czasu i przywrócenie kogoś do życia.

Myślisz, że ten świat da się jeszcze uratować, czy stopniowo zmierza ku niepowstrzymanej autodestrukcji?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 5 z 76 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach