Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 19 z 76 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 47 ... 76  Next

Go down

Pisanie 22.07.15 20:35  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Przywrócenie życia mojej rodzinie i ukochanej, a jeśli muszę wybierać, to tylko ukochanej.

Co lubisz w życiu najbardziej? Dlaczego akurat to?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 20:40  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Ogrom świata. Dzięki temu mam wrażenie, że moje uczynki mają znaczenie jedynie dla mnie i mojego otoczenia, bo niby jakiś człowiek na drugim krańcu świata wie, że kogoś zastrzeliłam? Nie. To daje poczucie bezkarności. Nikt nic nie zobaczy? Nic się nie stanie. Tylko ty to zauważysz. I to jest piękne. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.



Zabiłeś kogoś? Z chęcią byś to zrobił, czy brzydzisz się przemocą?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 21:20  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak, bywało, że zabijałem kogoś w imieniu Kościoła lub składałem kogoś w ofierze Ao. I owszem, z miłą chęcią zabiłbym szczególną osobę.

Uważasz, że aniołowie kiedyś przestaną istnieć?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 21:48  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie wiem. Mam nadzieję, że nie. Bo kto wtedy pilnowałby, by na świecie panował jako taki porządek? Ja wiem, że teraz i u aniołów dzieje się źle. Ale i tak są to chyba nadal najbardziej pokojowe i pomocne istoty chodzące po tym nędznym świecie...

Czy kochasz kogoś?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 22:07  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
"Kochaj bliźniego jak siebie samego". Cóż, ja siebie lubię, więc jak Ten na górze karze, chyba muszę także i innych. Choć czasem wolałabym o tym zapomnieć i odrąbać komuś łeb. Kto wie, kto wie...
Innymi słowy, trudno powiedzieć, bym kochała jedną osobę.


W którą stronę się skłaniasz, wierzysz w chrześcijańskiego Boga, w Ao, kogoś innego, czy jesteś ateistą?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 22:26  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Istnienie przynajmniej jednej istoty wyższej zostało udowodnione, w związku z czym zarówno bycie ateistą, jak i człowiekiem wierzącym, jest niemożliwe: wiedza wyklucza wiarę.
Natomiast czy czczę jakiegokolwiek boga? Nie. Uważam, że żaden człowiek nie powinien się zniżać do oddawania czci istotom potężniejszym od nas.

Czy jest coś, co próbujesz ukryć przed innymi?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 22:46  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Wiele rzeczy. Na przykład to, że noszę okulary. Albo, że boję się wody i nie umiem pływać. Staram się nie dopuszczać ludzi do siebie, albo ukrywam, że na czymś albo kimś mi zależy. Ukrywam swoje słabości przed oczami innych.

Czego nie lubisz u innych?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 23:24  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Jeśli pozwalają sobie wleźć za bardzo na głowę. Kompletnej bezinteresowności, pozbawienia uczuć, lenistwa, przesadnego marudzenia. Oraz tego, którzy narzekają na swój los w życiu i nic kompletnie z tym nie robią.

Co chciałbyś zmienić na świecie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.15 0:21  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Myślenie niektórych ludzi..czy humanoidów. Cokolwiek. Albo może inaczej, żeby niektórzy zaczęli myśleć, bo brak klepki już nie pomaga.

Gdzie chciałbyś spędzić najbliższy weekend?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.15 2:50  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Z Ryanem na festynie |:

Gdzie chciałbyś wyjechać na wakacje?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.15 2:52  •  Pytania do postaci. - Page 19 Empty Re: Pytania do postaci.
Nigdzie.

Brakuje ci czegoś?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 19 z 76 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 47 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach