Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 17 z 76 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 46 ... 76  Next

Go down

Pisanie 22.07.15 14:03  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
A kto by nie chciał? Tylko...pojęcie "udany związek" u każdego znaczy coś innego. Ja nie widzę siebie jako słodkiej pani domu tfu tfu tfu...

Z kim w najbliższym czasie masz zamiar się przespać? *jeśli masz zamiar*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 14:16  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Z bardzo wygodną poduszką. Serio, cala w laboratorium wygodna nie była. -.- (Ale wydaje mi się, że jakaś "siła wyższa" będzie mi usiłowała tam kogoś jeszcze wepchnąć.)



Łatwo zawierasz przyjaźnie, czy wolisz trzymać WSZYSTKICH na dystans?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 14:21  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Na dystans. Niech mi się nie walają pod nogami.

Masz umiejętność, która kiedyś uratowała ci życie? (jak tak, to opowiedz)
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 14:56  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Hm, tak. Potrafię posługiwać się mieczem. Czasami bywa tak, że nie mogę albo nie chcę użyć mocy, bo mogłaby za bardzo skrzywdzić drugą osobę. Wtedy używam miecza do obezwładnienia bądź ogłuszenia drugiej osoby. Praktycznie nigdy nie posługuję się ostrą stroną, bo mogę zabić, a tego nie chcę.

Czy kiedyś przywiązałeś się do kogoś tak bardzo, że aż bolało?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 14:59  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak. Do kota. Szczególnie bolą mnie ślady po zadrapaniach i ugryzieniach.

Czym najszybciej wyprowadzić cię z równowagi? *nie mówię o młotkach, czy innych narzędziach a o zachowaniach*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 15:11  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Obrażaniem i kpieniem Ryana. To najprostsza droga.

Jakie wydarzenie z dzieciństwa wspominasz najboleśniej?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 15:19  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Śmierć rodziców w wypadku.

Co cię boli najbardziej?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 15:32  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
To, że Ryan mi nie ufa.

Czy jest osoba, z którą chciałbyś mieć zupełnie inną relację, niż aktualnie masz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 15:47  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Tak. Z Zero. Chciałbym, żebyśmy zaczęli się dogadywać.



Wierzysz w Boga?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 16:25  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
hm...Boga...bogów...coś zapewne jest, choć chyba ma w głębokim poważaniu całą ludzkość.

Jest ktoś kogo nienawidzisz, choć ta nienawiść jest jednostronna? Kto to, jeśli tak?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 16:31  •  Pytania do postaci. - Page 17 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie wiem w sumie. Nienawidzę Growa, ale to obustronna. A tak to po prostu nie lubię innych, więc nienawiścią ciężko to nazwać.

Jaki jest twój najczarniejszy fetysz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 17 z 76 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 46 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach