Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 16 z 76 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 46 ... 76  Next

Go down

Pisanie 22.07.15 1:03  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
To za dużo powiedziane. Nie przepadam, bo za dużo technologii dookoła.

Jakie są twoje lęki?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 3:37  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Boję się wody. Może nie na tyle, żeby nie umyć sobie łba w pobliskiej rzece, ale myśl o utonięciu mnie przeraża... szczególnie, że nie umiem pływać.




O czym ostatnio rozmawiałeś?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 10:22  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
O niechęci zwierząt do mnie, festynie i komiksie, w którym podobno jest kot przypominający mojego.

Jaki jest twój największy fizyczny defekt?

                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 12:04  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Jestem cholernie drobny a co za tym idzie - mam słabe i łamliwe kości. Ponadto bardzo łatwo u mnie o siniaki i krwiaki. Plus moja skóra jest tak cienka, że widać przez nią żyły. Zwłaszcza jedną przechodzącą z prawej strony mojej twarzy. A co jest mało estetyczne.

Twój największy atut?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:24  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Uparta i nie do zdarcia. Choćby się waliło i paliło, będę brnęła do przodu. Wściekła, chora, głodna, ranna i przemęczona, ale będę szła dalej, by "odwdzięczyć" się gościowi, który mnie tak urządził. Nikomu nie pozwolę się mną bawić jak szmacianą lalką. Nikomu.

Jakie jest twoje największe marzenie?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:30  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Dorwać skurwiela, który powybijał moich najbliższych.

Co Cię najbardziej w życiu martwi?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:32  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
...że nigdy nie poznam dupka, który jest moim biologicznym ojcem.

Czy komuś chciałbyś/chciałabyś  teraz przyp... kogoś uderzyć? Jeśli tak, to za co?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:34  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Siriona, bo jest parszywym mutkiem.

Jaką bestię chciałbyś udomowić?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:39  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Już udomowiłam....mieszka ze mną w mieszkaniu i jest moim współlokatorem...
* tak o Tobie mowa Kaukaz

Masz ochotę na...?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:47  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Seks.

Jak wiele zrobiłbyś dla osób bliskich?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.15 13:57  •  Pytania do postaci. - Page 16 Empty Re: Pytania do postaci.
Trudno powiedzieć. Nie mam bliskich. Nikogo nie pamiętam. Nie mam ochoty na bliższe znajomości. Przywiązanie to tylko niepotrzebne komplikowanie sobie życia.
Niestety, coś w środku karze mi pomagać innym, jeśli nie stoi to na przeszkodzie w realizowaniu własnych planów, dlatego powiem tak: jestem w stanie zrobić dużo, ale altruista ze mnie marny. W pierwszej kolejności myślę o sobie.

Chciałbyś stworzyć kiedyś udany związek?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 16 z 76 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 46 ... 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach