Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Postacie


Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Zadanie nr 28 z eventu letniego.
Yume:
- Pochodzi z Chin.
- Ma bliznę na twarzy. Pamiątkę po tym, jak kamień kilkukrotnie skonfrontował się z jego skórą.
- Nie przepada za przemocą.
- Uczy dzieci i pewnie ma do nich cierpliwości, co czyni z niego idealnego kandydata na ojca.
- Nie pielęgnuje w sobie urazy.

7:
- Jedyna osoba o nicku numerycznym na virusie.
- Najprawdopodobniej druga osoba, która ma w nicku kropkę.
- Jego BMI wynosi 21.68, więc ma wagę utrzymaną w normie.
- Ubiera się jak żałobnik.
- Jest jedną z najwyższych postaci na forum.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Zadanie 28.

Arcanice:
- Sprawia wrażenie rycerza na brudnym, ujebanym Desperacją koniu.
- Ciężko go dorwać na CB ;-;
- Bycie samcem Alfą ma we krwi
- Jest przyczajonym Liderem DOGS (nie wiadomo z jaką szychą Desperacji ma się do czynienia)
- Zaraził się od Yuu plagą podczas działania apokalipsy, choć nie powinien był bo wtedy Yuu jeszcze nie roznosiła zarazy @@

Anadriel:
- Straszy że skasuje się za jakiś czas żeby nie psuć schematu działań
- Podobno jest klawiszem, ale nie ma nikogo do pilnowania póki co xD
- Lubi się znęcać na CB zawstydzając innych >.<
- Ma słabość do pani doktor o pseudonimie Meduza <3
- Sprawia wrażenie takiego co lubi iść na przekór reszcie (jak chcesz iść w prawo, to on cię będzie siłą taszczył w lewo) XD

                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Miałam sporo wzlotów i upadków, kiedy analizowałam sobie w czasie grania co się dzieje z moją postacią. Niektórych postów i rzeczy nawet nie chce pamiętać, ale cusz, uczymy się na błędach. Ale muszę powiedzieć, że jeśli z czegoś jestem zadowolona związku z graniem Ego, to z pilnowania jego jąkania się. Od samego początku gry z powodu traumatycznych przejść i chorób (śmierć siostry w niefajnym wypadku, oziębłość ze strony rodziców odkąd to "lepsze" dziecko im umarło, depresja i takie tam różne) zaczął się jąkać się na tle nerwowym. Nie wiem na ile jest to denerwujące w czytaniu (może nawet trochę powinno?), ale mam nadzieję, że idzie wyczuć jak się Ego mniej więcej czuje i przy kim jest bardziej zrelaksowany. Mój główny research na temat jąkania wzięłam, że tak powiem, z mojego irl, bo mam mniej-więcej stały kontakt z jąkającymi się osobami. Przenoszenie tego na formę pisaną bywało momentami frustrujące, ale idk, ta specyfika wymowy coś jednak mówi o postaci c:
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Ja od siebie dodam, że postać Ego wydaje się jedną z najlepiej, bo najrzetelniej prowadzonych. Przede wszystkim jak czytałem jego posty to dało się wyczuć od razu tę depresję i jakąś taką... niepewność? jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie. Podziwiam, bo trzeba umieć odgrywać tego typu choroby tak, aby bohaterowi współczuć zamiast się na niego wkurwiać.
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

AAaaaaaaa mój miesięczny przydział dopaminy przypadł na moment czytania twoich bardzo miłych słów ;;;;;;;; dziękuję
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Postacie

Strona 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach