Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 23.03.18 19:41  •  Pozytywny temat Empty Pozytywny temat
Jest coś, za co chcielibyście komuś/czemuś podziękować? Coś sprawiło uśmiech na waszej twarzy, poprawiło humor, wzbudziło waszą aprobatę? Śmiało się tym podzielcie.

Pierwsza klasa liceum — nie wyobrażam sobie lepszej zgrai śmieszków, więc kiedy po gimnazjum zostałam na lodzie, znalazłam w was ciepło. Jestem wdzięczna za ten rok bycia rodziną.

Mikołaj z linii autobusowej 46 — nadal Cię pamiętam! Choć było to z trzy miesiące temu, nie potrafię się nie uśmiechać na wspomnienie bujnej, białej brody i czerwonego stroju.

Król Rozrywki — dawno nie widziałam tak pozytywnego i pasjonującego filmu, coś musi być na rzeczy, bo nie mogę oderwać się od słuchania soundtracków.

Virus — dzięki za bycie odskocznią od rzeczywistości. ♥
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.03.18 20:44  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Warner - dziękuję mu, że ten temat nie okazał się być początkiem listu pożegnalnego, na który początkowo wyglądał. Amen.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.07.18 2:43  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mnie karmią. Nadal pamiętam.

I chciałbym podziękować Laurze za ten post. Zrobił mi dzień, śmiałem się kilka minut.

                                         
Itachi
Kat
Itachi
Kat
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.18 20:09  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Co to za pozytywny temat. No to lecim:

Duży ukłon w stronę Warner za założenie tematu, który nie krąży wokół nienawiści do świata, marudzenia i noży wbitych między czwartym a piątym żebrem.

I dla Itachiego, bo go odkopał, a gdyby nie to, pewnie nie wiedziałbym, że coś takiego istnieje.

Dla Take, bo użył boostera w grze i zdobyłem skrzynkę i teraz mogę machać do ludzi, a tego było mi trzeba.

Dla Neela i Tyra, bo mnie dziś ściągali z haków. ( ๑‾̀◡‾́)σ»

Ukłon dla Piotra, bo postawił mi ostatnio piwo.
Lub siedem.

Dla deszczu, bo ostatnio pada. A to jedna z niewielu rzeczy, które padają na ziemię, a i tak je szanuję.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.07.18 23:23  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Skoro już dziękujemy zjawiskom pogodowym, to chcę złożyć hołd uznania dla Matki Natury za wszystkie burze jakie udało mi się przeżyć. Grzmoty! Ciemne chmury! Siekający deszcz! Uwielbiam!

Aj, aj, Pyrkon 2018, virusotwy meeting - nie pamiętam nawet kto mnie podniósł i zakręcił mną dookoła jakbym nic nie ważyła, ale bardzo bardzo dziękuję temu komuś, bycie relatywnie małym ma swoje plusy, uwielbiam być noszona na rękach.
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.09.19 10:15  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Podziękowania dla pana kierowcy z linii L1, który pomimo okropnego ścisku pozwolił mi zająć miejsce obok siebie, dzięki czemu dojechałam na czas na pokazy i spełniłam jedno ze sowich marzeń...

I dla pana Seby (nikt nie znał imienia, zostało mu nadane takie miano z powodu wyglądu), który rozśmieszał wszystkich stojących w kolejce po wodę przy tych okropnych upałach. Dzięki niemu czekanie stało się znacznie fajniejsze.

Dla Kasi, której w ogóle nie znam, a zawsze poświęca czas by treściwie skomentować każdą z moich prac. Dziewczyno, jeszcze raz dzięki.

Dla Pani Marleny, bo gdyby nie ona, to nie skończyłabym tej pracy, a praca skończyłaby ze mną.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.19 10:01  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Podziękowania dla Mikołaja, bo tegoroczny event tak zarąbiście mi się podoba, ze wszystkimi tymi pytaniami z kalendarza adwentowego i zabawą w losowanie randomowych nagród. A także przez te wszystkie dodatkowe rozkminy na chatboxie ze wszystkimi graczami, które są spowodowane właśnie eventem~! Amosfera na cb to ostatnio cudo.
                                         
Yume
Opętany
Yume
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Yun Wuxian Mei


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.12.19 16:18  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Podpinam się pod podziękowania powyżej. Dzięki eventowi dowiedziałem się, że lampa nie jest zwykłym przedmiotem, a artefaktem.  Trwało to długo, ale admin też człowiek, też nie wie wszystkiego. Poza tym za jednym zamachem złapałem artefakt, bestię i dwie maski; jeszcze technologia i osiągnę wszystko, co Growlithe mogą osiągnąć w życiu.

I podziękowania dla , bo dzięki niej kąpiele są o wiele przyjemniejsze. //w// Zapraszam cię na romantyczną kolację w wannie, świecę już mamy. I za to, że toleruje mojego szybko postępującego Alzheimera i z cierpliwością mnicha opowiada setny raz tę samą historię. Cały czas mnie cieszą tak samo. ;w;

Dla Arth. Za chęć przejęcia nauki umiejętności, nad którą wisi fatum od x lat. Wiedz, że jestem wdzięczny, nawet jeśli zrealizujesz wizję z Goździk i Mulan.
I za kupienie mi żarła w Maku, kiedy ja jeszcze biegłem do celu. To był najszczęśliwszy dzień, Growy takie zapamiętują.

Dla Sketcha, bo twoje herbaty są najlepsze, Catsonie. I za podjęcie zabawy z Sherlockiem Meowsem. XD" Nie sądziłem, że to się stanie tak notoryczne.

Dla Laza i Angel, bo takich fabuł, takich relacji trzeba temu forum. To się powinno wydrukować, oprawić w okładki i wydać jako tomik rozweselająco-rozczulający. I za sprawy do admina, Laz. .////. Wierzę, że oboje na tym korzystamy.

Także dla Żuri za jego niesłabnącą mobilizację, bo jak już zdycham z niechęci to zawsze podniesie na duchu, wyklepie, wygłaszcze i osaczy bojowymi papużkami.

A na koniec podziękowania dla kawy, bo była niedobra ostatnimi miesiącami, a dziś jest przepyszna i to tylko udowadnia, że magia świąt zmienia każdego i wszystko na lepsze. >.>
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.02.20 20:52  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ LETYCJOWEJ INKWIZYCJI.
Otóż, postanowiłam napisać tu parę miłych słów.

Dziękuję całej społeczności Virusa, która kilka dni temu powitała mnie niezwykle przyjemnie, z otwartymi rączkami i chęcią pomocy. Wam wszystkim, każdej poznanej jednostce. Mimo iż jest to zaledwie ułamek czasu, jaki mam zamiar tu spędzić, poczułam się w tym miejscu jak w drugim domu. Jesteście bandą pozytywnie zakręconych ludzi, każdy z cudownymi, kreatywnymi pomysłami. Ciężko byłoby mi wymienić wszystkich po kolei, ale każdy z Was znajdzie miejsce w moim serduszku! Przynosicie mi wenę, sprawia, że na moich ustach pojawia się szeroki ustach i mogę zapomnieć o większości swoich problemów. Jesteście kochani i chcę z Wami jak najdłużej tutaj trwać. <3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.02.20 21:22  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
Lubię pozytywne rzeczy. Potrzebuję ich w moich życiu, bo tak, ile można być smutną Noą/pływającym w ściekach Itaczim?
Właśnie.

Dziękuję Yury'emu za to, że mnie podpuszcza i nieustająco karmi moje chore wizje, nagradzając je iks dekami. Nieważne jak, nieważne kiedy, zrealizujemy je.

Dziękuję Yu za jej świetną robotę w Łowcach i za to, że odpisywała mi w tak ekspresowym tempie w temacie dyskusji. Tryb ninja normalnie, odpowiada, kiedy się nie spodziewasz XD

Dziękuję Hachiro, że tak szybko się zgłosił do gry ze mną. Po prostu wow. Czekam z niecierpliwością na to, jak nam to dalej pójdzie <3

Dziękuję Rain, że wali tak szybko odpisami, że aż nie dowierzam!

Dziękuję Arcanine, bo jego poszukiwania mnie natchnęły i lubię naszą sesję bardzo. No i za to, że zawsze jakoś mi przypomni o Virusie, chociaż czasem powinien dodatkowo kopnąć XD

Dobra, zrealizowałam dobry uczynek, wystarczy. Kolejne podziękowania za rok.
                                         
Noa
Desperat
Noa
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Po prostu Noa.


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.05.20 19:41  •  Pozytywny temat Empty Re: Pozytywny temat
HMM!!
× Dziękuję Lazowi, że się do mnie odezwał i chciał ze mną grać!!!!
× Dziękuję Eve za to samo...! Mam nadzieję, że będzie między nami już tylko lepiej >n<
× Dziękuję nieobecnej już Invi za to, że była przy mnie kiedy potrzebowałem!
× Dziękuję Aposiowi i Avenowi za bycie kochanymi!!
× I Miau za danie mi możliwości męczenia jej postaci!
× Growowi za to, że jest ogarniętym człowiekiem! Mam nadzieję, że odpoczniesz konkretnie!
× Dziękuję mojemu dawnemu szefowi za bycie NAJLEPSZYM człowiekiem na świecie, kc!!!!
× Dziękuję zbiorczo Cadowi, Lazowi i Nath za wczorajsze gry z podrywaniem!
× Dziękuję Nyacchi za to, że znowu wszystko między nami okie!!
× Dziękuję mojej ukochanej Ani za bycie najlepszą siostrą pod słońcem!
× Smudze za zostanie hyclem!! Myślę nad nami!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 1 z 2 1, 2  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach