Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pisanie 03.07.15 19:26  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Wybaczcie, że odzywam się dopiero teraz. Niestety, ja na razie nie mogę się przyłączyć do akcji. Myślałam wcześniej o wpadnięciu pewnej parze do tematu, ale nie wyrobiłam z.. *liczy* kolejną fabułą. Obecnie tonę w odpisach, więc wolę nie brać nic dodatkowego na siebie i nie blokować niepotrzebnie ludzi.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.15 11:56  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Macie już ofiarę w lochach c:
EDITl: O ile liczy się nieaktywny user... Eh.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.15 12:38  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Kogo?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.15 14:34  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Oblitus Draco.
                                         
Marcelina
Poziom E
Marcelina
Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 04.07.15 15:43  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Noo..... raczej nie.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.07.15 19:08  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Dobra ja postaram się coś w końcu napisać. Gomene za zwłokę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.07.15 19:24  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
No dobrze. Bo będę przez kolano i pasem po dupie smyrać.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.07.15 0:01  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Spokojnie ludzie, bo jeszcze się pobijecie a ja nie wyrobię jako MG na fabułach w więzieniu i podczas sądu...
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 11.07.15 4:44  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Każdy Mistrz Gry do środy (jeśli przez ten czas będzie na wyjeździe, to niech napisze do mnie natychmiast po powrocie) ma napisać do mnie pw z listą planowanych wyjazdów i ogólnych nieobecności.

Event stoi odłogiem już od dawna. Deklarowali się wszyscy, że będą aktywnie działać i angażować w to pozostałych graczy. Uprzykrzać im życie do tego stopnia, że zaczną skrupulatniej dobierać tematy do wątków; że ich postacie zaczną być podejrzliwe i ostrożniejsze. Zamiast tego w więzieniu aniołów ulokowano zaledwie garstkę, zamiast połowę forum. Tak, Gav, pamiętam o twojej zacnej akcji. Ona też miała duży wpływ na rozwój eventu. B| Pamiętajcie, że nie musicie za pierwszym razem wszystkich łapać. Niektórych nawet umyślnie dobrze będzie puścić wolno, by postacie zmobilizowały się do węszenia, a w efekcie: do znalezienia jakiegoś sposobu na zakończenie łapanek.

Niemniej, na obietnicach się skończyło, mili politycy. Dlatego zorganizowany zostanie plan działania, w którym udział wezmą wszyscy. Ominę jedynie tych, którzy znikają na całe wakacje lub luki między jednym, a drugim wyjazdem są dosłownie 2-3 dniowe. Jeśli są takie osoby, napiszcie mi na pw. Odhaczę was. Plan jest prosty jednak jak obsługa cepa. Zostanie stworzona lista MG z terminami. Każde kolejne X dni należeć będzie do danych Mistrzów Gry, którzy w tym czasie mają obowiązek wprowadzenia wątku z akcją sądzenia niewiernych. Oznacza to, że jeśli przydzielony do terminu MG nie wywiąże się ze swojego zadania, funkcja zostanie mu odebrana. Na upartego można powiedzieć, że dany okres będzie pod patronem wybranych MG, którzy wreszcie będą mogli się wykazać swoją aktywnością i mobilizacją. Wymagane jest rozpoczęcie przynajmniej jednego wątku z Zastępem.

Oczywiście to, że - przykładowo - od 10 do 20 lipca X, Y i Z mają porywać, nie oznacza, że MG P ma związane ręce. Jeśli ktoś czuje się na siłach i akurat znajdzie chęci oraz czas na bawienie się w porywaczy: droga wolna. "Plan" ma jedynie zmusić do działania tych, którzy się wiecznie wymigują, zamiast sprawić, by fabuła forum zawrzała od protestów porywanych, bitych i niesłusznie oskarżanych postaci. Zróbmy obrzydliwe piekło userom, którym wydaje się, że każdy wątek to mizianie i problemy rodem z serialu dla nastolatków ("Ale mamo, nie mogę iść do szkoły, on mnie rzucił! No jak to kto? No Steve! Nie, nie ten Steve sprzed dwóch miesięcy. Ten nowy, sprzed tygodnia. No mamo, ale ja go tak kochałam...")

Co więcej, zrobię ukłon w waszą stronę i przejrzę tematy w działach, by stworzyć dla was krótką listę z proponowanymi osobami do porwania, żeby nie było wymówek, że nie ma kogo łapać. Jak ktoś chce mi pomóc, to niech wali pięściami na pw.

Jeśli coś napisane powyżej jest niejasne (a może takie być, bo za pół kromki będzie wpół do chleba i oczy powoli zaczynają mi się kleić), to wystarczy napisać do mnie na pw lub pod tym postem z pytaniami i wątpliwościami. Wyjaśnię, naprostuję, przyklepię.

Powodzenia!

x Naczelnik Misji.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.15 16:18  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Dobra.
Z racji tego, że większość mnie zlała ciepłym moczem, przesuwam event na czas po festynie, bo wielu ma tam też zadania. Będę was wtedy gonić.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.15 19:43  •  EVENT - osądzenie niewiernych. - Page 2 Empty Re: EVENT - osądzenie niewiernych.
Ja wątek prowadzę jak coś O:
Z tego co mi wiadomo, w temacie są już 3 osoby, a kolejne 2-3 chcą dołączyć, więc jest ciekawie.
W takim przypadku nie widzę za ogromnych szans na powodzenie schwytania, ale cóż, próba jest : D
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach