Go down

Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Arcanine on 1/5/2015, 20:50
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28/11/2015, 18:09, w całości zmieniany 1 raz

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Hex on 4/9/2018, 13:18
Sytuacja wygląda jak wygląda, stąd też poszukuję dla Hexia jakiegoś wątku z historii z przeszłości. Cokolwiek, jakkolwiek, po cokolwiek. Potrzebujesz złola który by cię chciał zamordować? Da radę. Potrzebujesz mężnego ogiera na księciu (de fuq), tez da radę. A może po prostu potrzebujesz comic relief'u sytuacji albo lekcji gry aktorskiej? Hexior da radę, ale tylko w historii z przeszłości. Niestety.

Aktualne

O mamma mia~
I'm gonna tell you a million lies~

Hex
Wierny     Nawrócony
GODNOŚĆ :
Ranthir, Hex, Mitsuke, Jenevier - do wyboru do koloru.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Abyssian on 5/9/2018, 19:27
Tak wiem, większość z pewnością przerazi moja postać, ale nie jest ona wbrew pozorom aż taka straszna. Właściwie Abyssian to trochę ofiara, więzień własnego potwornego ciała i... Dobra, nie będę tak mu słodzić.

Generalnie jestem otwarty na fabułę każdego typu - i moja postać wcale nie musi od razu cie mordować. Abyssian lubi rozmyślać nad sensem życia i pogrążać się w depresji.

Może też być jakiś szalony naukowiec od SPEC co chce porobić sobie na nim jakieś eksperymenty. Jestem otwarty na wszystko i nie gryzę.

Miejsce fabuły to najlepiej Desperacja, chociaż wąż może także w jakiś sposób zakraść się do Edenu (z M-3 może być już znacznie trudniej)
Aktualne (1/2)

Ostatnio zmieniony przez Abyssian dnia 26/9/2018, 15:04, w całości zmieniany 3 razy

,,Węże gu­bią swoją skórę dla ra­towa­nia siebie, ludzie gu­bią siebie dla ra­towa­nia skóry."

Abyssian
Zdziczały
GODNOŚĆ :
Luke Harris

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ragnar on 15/9/2018, 18:25
Ragnar nudzi się dużo godzin. Chcem akcje albo cokolwiek Popiszę chętnie z każdym.
Warunek to miejsce. DESPERACJA

Aktualne

Ragnar
Desperat
GODNOŚĆ :
Rangar Brannstifter

Powrót do góry Go down

Pisanie by Asmodeus on 4/10/2018, 23:53
Poszukuje kogoś na krótką fabułę, lub niespecjalnie krótką, by ogarnąć moce Asmodeusa, które nie są jeszcze w pełni pod jego kontrolą.
Jeżeli chcesz jakiejś relacji przy tym, jakiejś bardziej rozwiniętej to można to obgadać, wtedy proszę rozpisać dodatkowo przy PW.
Moje wymagania to:
- Miejsce - Eden lub Desperacja.
- Bycie gotowym na jakiekolwiek obrażenia
- Kontakt - przez pw czy GG (podane na koncie Wartakus)

Nie wymagam częstych postów i nie gonię z terminami, samemu też nie jestem w stanie pisać post za postem i raczej preferuje luźne terminy, ale jak komuś nagle by coś wypadło i blokowałbym mu fabułę, to wystarczy mnie pośpieszyć. : )
Aktualne

Spoiler:

hehe:

Kiedy Grow szczuje Cię swoimi Pieskami:

---Deus---Eus---

Asmodeus
Anioł
GODNOŚĆ :
Asmodeus - Anioł Rozpaczy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mal'akh on 5/10/2018, 22:09
Oddam anioła w dobre ręce do Edenu. Ale bez gryzienia, szturchania patykiem czy ogólnego zagrażania poturbowaniem, bo karty mogę jeszcze długo nie skończyć i ciężko komuś odgryzać kostki w odwecie jak się nie ma mocy :c

Ogólnie chcę zobaczyć w którą stronę pójdzie mój koncept, czy umiem się wczuć. Postów nie zamierzam wrzucać jak karabin maszynowy, bo mam gromadkę postaci (ach, te dzieci! takie atencyjne!), czasu też średnio, ale jak się mnie kopnie kanałem niepublicznym, to się za posta zabiorę. Kontakt przez PW/Arthowe GG/telepatia szwankuje, czasem dociera.

Nieaktualne C:

Ostatnio zmieniony przez Mal'akh dnia 16/10/2018, 07:33, w całości zmieniany 1 raz

Mal'akh
GODNOŚĆ :
Mal'akh

Powrót do góry Go down

Pisanie by Erin on 14/10/2018, 21:07
A zatem, biorąc pod uwagę że ostatnio moja obecność forumowa zmalała i najwidoczniej potrzebuje jeszcze więcej fabuł do tego by pobić rekord w pisaniu postów w jednym ciągu, poszukuję:

Lentaros - Jako że android od... Teraz zaczął się uznawać za istotę mniej zmechanizowaną a bardziej ludzką, warto by było by próbował takowe, hm, "ludzkie" zachowania wykonywać z innymi człowieko-podobnymi istotami. Uwaga, może to wprowadzić nieprzygotowanych w zdziwienie, lub nawet chęć szybkiego oddalenia się od robota, ale bez obaw, on nie gryzie! [size=4]Tylko jak już to łamie kark.[/color]
Tematyka? Jeśli interesuje cię spotkanie z androidem jaki usilnie będzie próbował udawać człowieka, coś wymyślimy.
Lokalizacja? Desperacja, głównie, acz jeszcze nie wyszedł z Edenu po ostatniej fabule, więc również i tam może zostać przez kogoś zgarnięty.

Erin - Doczekanie się fabuł sprawiło że ta postać musiała być od nowa napisana, a jak tych fabuł nie ma, tak nie było ; / Stąd też, impulsywna osóbka która bardzo lubi rozwiązywać konflikty przy użyciu pięści (choć niezbyt umie nimi bić faktycznie), lub też lubi je prowokować okradaniem kogoś również poszukuje kogoś do fabuły. Nie jest taka zła, serio. Tak myślę.
Tematyka? Czy to przypadkowe wplątanie się w ucieczkę od wkurzonej ofiary kradzieży, czy to faktycznie stanie się ofiarą takowej w wykonaniu. A może zwyczajnie nastąpiłeś/aś jej na odcisk i ma teraz ochotę się bić? Coś tu się wymyśli.
Lokalizacja? Głównie Desperacja, ale z jej "gadżetami" może się pokusić o wizytę poza pustkowiami, lecz przydałby się dobry powód.

Elise - Podobna sytuacja co z Erin - czeka na fabuły, które nie chcą nadejść. Stąd też, pora na to by wysłać ją do nich pierwszą. Panienka już przeszła tą wstydliwą część swojej "próby humanizowania się" jaką przechodzi Len, i choć wciąż można dojrzeć to że nie jest tak normalną osóbką, na pierwszy rzut oka będzie to człowiek jak każdy inny. I ten człowiek też chce się socjalizować z lekka.
Tematyka? Raczej cywilna, ale kto wie czy coś jej nie puści w obwodach i nie spróbuje zrobić czegoś złego?
Lokalizacja? Niestety, Elise jest ograniczona do M-3, tylko i wyłącznie. Na razie.

Lentaros / Erin - Nieaktualni, rozeszli się jak ciepłe bułeczki
Elise - Aktualne

Erin
Indywidualista
GODNOŚĆ :
Yin z imienia. Erin dla każdego.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry