Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Pisanie 01.05.15 20:50  •  Chętni na fabułę (!) Empty Chętni na fabułę (!)
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień (najczęściej niedziela, godziny wieczorne) będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, moderator tematu zrobię to za was. Od momentu pojawienia się wyniku fabularnych swatów macie trzy dni na poinformowanie moderatora () jeżeli z jakiegoś powodu nie możecie rozpocząć wylosowanego wątku. Po tym czasie wasze ogłoszenie zostanie usunięte.

Jeżeli nie chcesz, aby twoje ogłoszenie brało udział w losowaniu, na początku posta umieść znaczek - (!)

UWAGA! Oznacza to jednak, że zobowiązujecie się samodzielnie poszukać kogoś do pisania, a wasz post otrzymuje termin jednego miesiąca. Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Termin ten można odświeżać edytując post z zaznaczeniem informacji o nowym (napiszcie którym konkretnie) miesiącu. Wszystkie posty bez tego dopisku (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.


Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28.11.15 18:09, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.06.20 13:47  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
(!)
Sprzedaję po raz kolejny wątki:

M-3:
Verity - Aktualne

Desperacja:
Azeria - Aktualne
Rebekah - Aktualne

Gdyby ktoś zainteresowany chciał się skontaktować przez PW, bardzo proszę pisać na konto Verity.


Ostatnio zmieniony przez Verity dnia 13.07.20 12:10, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 09.07.20 18:15  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
To ja (w końcu) zgłoszę moje Karkasiątko.

Kto chce przygarnąć niemego, zachowującego się jak nastolatek, nienawidzącego innych skrzydlatych aniołka?
Aktualne
                                         
Karkas
Anioł zamętu
Karkas
Anioł zamętu
 
 
 

GODNOŚĆ :
Karkas


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.20 18:36  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Szukam jakiejś fabułki na Desperacji. Najlepiej by obgadać potencjalną relację na PW i zrobić burzę mózgów (jestem otwarta na różne propozycje, możliwości - nawet te trudne). Z pierwszych lepszych pomysłów, które mi przychodzą na myśl to:

- rozegranie czegoś u Smoków (Noa jest tam od niedawna za sprawą Yury'ego, zajmuje się póki co sprzętami i jest odpowiedzialna za jego auto)
- coś za coś (znajomość, która może trochę trwać, jakiś kontakt, pomagamy sobie nawzajem lub wykorzystujemy nasze zdolności. Noa zajmuje się mechaniką, czyta, co popadnie by poszerzać swoją wiedzę i kompetencje, a kiedy jeszcze była człowiekiem zajmowała się wszelkimi zleceniami komputerowymi, włącznie z łamaniem/tworzeniem szyfrów, jest też dobra w tańcu; w skrajnych przypadkach tańczyła w ramach przysług czy po to by zdobyć jedzenie, przeżyć)
- gotowanie (zdobądź produkty, rzuć jej to zrobi z tego coś na kształt domowego posiłku i będzie można odpocząć od tego całego desperackiego zgiełku)
- jest źle (Noa jest autoagresywna, ma skłonności do ranienia samej siebie. Być może znalazłeś ją w takim stanie, albo byłeś świadkiem, gdy ktoś ją do tego 'zachęcił'/'wykorzystał okazję'. Może sam postanowiłeś wykorzystać swoje możliwości by doprowadzić ją do takiego stanu?)


Ale ogólnie wezmę wszystko, przy czym od razu ostrzegam, że różnie u mnie z tempem, więc, jeśli nie przeszkadza Ci różna częstotliwość odpisów to zapraszam na priv.

aktualne

                                         
Noa
Desperat
Noa
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Po prostu Noa.


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.08.20 17:01  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Mam fabułę tutaj i w sumie fajnie by było jeszcze trochę posiedzieć w szpitalu, więc gdyby ktoś był chętny na odwiedziny lub przypadkowe spotkanie, to przyjmę z otwartymi ramionami i zdradzę szczegóły. (◕ᴗ◕✿)
                                         
Mayhem
Naukowiec
Mayhem
Naukowiec
 
 
 

GODNOŚĆ :
Mayhem Kevorkian


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.09.20 8:04  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Mam ja jeno wolną jedną fabułę u mojego zdesperowanego na desperacji chłopca, popiszę~~
Ja wiem, że teraz cinszkie czasy i akcja w temacie propozycji, tym bardziej chcę zakotwiczyć Ego w nowej dla niego rzeczywistości po przeprowadzce. Więc szukam niedługiej miłej fabuły c:

lokacja: Desperacja: Smocza Góra i okolice na granicy ze Smoczą Górą
nieaktualne >:3c


Ostatnio zmieniony przez Ego dnia 13.10.20 22:16, w całości zmieniany 1 raz
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 12.10.20 22:22  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
(!) Desperacja only.

Szukam fabuły. Jakiejkolwiek, coś wymyślę. Tyle, że z mojej strony te posty będą pewnie najbiedniejsze jakie mogą być, ale no, chcę wrócić. Chociaż na chwilę, dać drugi oddech mojemu krokodylątku. Nie oczekuję jakiś super duper fabuł, odpisów codziennie, ale jak ktoś pisze raz na tydzień dwa, to miło by było, gdyby kopnął mnie w dupę na pw, albo disc po odpisie bym wiedział.
Nie wiem czego oczekuję. Prawdę powiedziawszy, ostatni post na fabule był w kwietniu, więc...


Aktualne.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.01.21 15:16  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
To co, kto popisze ze mną dla zabicia czasu? :l


Desperacja, nieaktualne, zdobyłam dwie (!) fabuł w jeden dzień, kocham was
                                         
Ego
Desperat
Ego
Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Matthew Greenberg


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.01.21 20:36  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Yolo, napiszę fabułę sztuk jedną.

aktualne jak diabli
                                         
Aurich.
Generał Eliminatorów
Aurich.
Generał Eliminatorów
 
 
 

GODNOŚĆ :
Rokuro Aurich


Powrót do góry Go down

Pisanie 28.01.21 22:48  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Sprzedam Miau na jedną fabułkę, obojętnie jaką. W grę wchodzi M3 i Desperacja (ale pewnie i tak nie będzie patrzył jak napiszemy gdzieś indziej, hihi). Wrzucam już teraz, chociaż pewnie osiągalna do pisania będę dopiero od poniedziałku.

Aktualne
                                         
Miau
Nosiciel
Miau
Nosiciel
 
 
 

GODNOŚĆ :
Miau, miau, miau.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.09.21 22:43  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Tak, wciąż jestem chętny. Tylko, jeśli ktoś się zgłosi, to chciałbym tę fabułę dokończyć, a nie porzucić w międzyczasie.
Zatem, wymagania: aktywność raz na jakiś czas, częstotliwość postów do ustalenia

Aktualne
                                         
Jericho
Kundel     Desperat
Jericho
Kundel     Desperat
 
 
 

GODNOŚĆ :
Han Mokugawa


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach