Go down


Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Arcanine on 1/5/2015, 20:50
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.


Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28/11/2015, 18:09, w całości zmieniany 1 raz


— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
avatar

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down


Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Yoshi on 21/10/2018, 19:57
W związku z ogromnym zastojem w jednej fabule, chcę popisać Yoshim z kimś jeszcze. Niechże spróbuję tej bilokacji, co mi szkodzi! Niestety jest ograniczony tylko do M3, tak więc jeśli ktoś chciałby adoptować na trochę umęczonego własnym "ja" androidka, to śmiało~!

AKTUALNE


"You look human, you sound human, but what are you, really?"
avatar

Yoshi
Replikant
GODNOŚĆ :
Yoshiro Kobayashi


Powrót do góry Go down


Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Diva on 24/11/2018, 00:33
Witam!
Szukam kogoś z S. SPEC do popisania, pierwszy wątek. Póki co cos spokojnego, bo nie ogarniam jeszcze wszystkiego na forum. Nie gryze!
Aktualne
avatar

Diva
Królik doświadczalny
Serafin
GODNOŚĆ :
Diva


Powrót do góry Go down


Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Mamoru on 7/12/2018, 19:53
Dobra, bo x miesiącach, trzeba oddać to dziecko komuś pod opiekę na fabule. Mamoru jest pacyfistą, trochę rzepem, pomocny i dość miły. Nie widzę go jak na razi walczącego o życie, więc chyba wolałbym kogoś kto nie chce go zabić od razu...
Miejsce: Desperacja.


a k t u a l n e
avatar

Mamoru
Opętany
GODNOŚĆ :
Mamoru.


Powrót do góry Go down


Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Nevina on 8/12/2018, 13:22
Jako że dopiero przybyłam na forum i nie orientuję się, kto jest wolny fabularnie, a kto nie, piszę tutaj – chętnie przyjmę dla Nev cokolwiek, żeby zacząć, może być coś związanego z zaopatrzeniem, bo dziewoja to fafnir. Nie odpisuję tygodniami na posta, właściwie robię to całkiem sprawnie, więc fajnie się ze mną prowadzi szybką fabułę. c:

Miejsce: Desperacja

aktualne
The number of places in paradise is limited; only in hell is entry open to all.
avatar

Nevina
Fafnir
GODNOŚĆ :
Nevina Criveel


Powrót do góry Go down


Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics