Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 07/01. Do 11 stycznia jest czas na zaktualizowanie poszukiwań w temacie "Tablica Ogłoszeń". Zgłoszenia bez poprawnej daty zostaną usunięte. Ewentualne pytania prosze kierować na PW do Rhetta.
  • 07/01. Wyjątkowo choroby losowano dwukrotnie. Upewnij się czy twoja postać jest wciąż zdrowa!
  • 05/01. Zerknij na najnowszą notkę od administracji.
  • 04/01. Zapoznaj się z ogłoszeniem dotyczącym przedmiotów specjalnych (talonów).
  • 02/01. Do 14 stycznia do godziny 20:00 jest czas na wznowienie wątków z przeszłości, alternatywnych oraz fabuł w dziale ze zdobywaniem umiejętności. W razie pytań należy napisać pw do Rhetta.
  • 27/12. Świąteczne wydanie gazetki Antidotum już jest! Przeczytaj.
  • 26/12. Nowe ogłoszenie w DOGS. Zerknij.
  • 23/12. Hej. Znajoma Ego pisze prace magisterską. Tutaj można się dowiedzieć jak jej pomóc uzupełniając krótką ankietę.

Go down

Pisanie on 01.05.15 20:50  •  Chętni na fabułę (!) Empty Chętni na fabułę (!)
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28.11.15 18:09, w całości zmieniany 1 raz

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie on 11.11.19 1:02  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Z racji, że od prehistorii  w końcu jestem na czysto, to chcę wpakować się w większą ilość fabuł, bo czemu nie. Generalnie mam do oddania na fabuły aż 4 postacie, szok!

- Ethienne (tylko i wyłącznie Desperacja)
Głucha, normalna dziewczyna próbująca przetrwać w tym podłym świecie

- Shion (to samo, Desperacja)
Upośledzone dziecko, któremu zaczyna odpieprzać.

- Ev (Desperacja i Eden)
Ev to Ev. Po prostu. Nie ma chyba drugiej najsłodszej istoty na tym forum.

- Ashura (Desperacja. Tu będzie dziewicza fabuła, więc chcę go nieco rozruszać)
Psychopatyczny emo-chłopak z chrapką na zemstę.

Aktualne

Even if I just imagine, darkness falls in time
These aligned streets are so deep
I forgot how I even got here in the first place

Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Pisanie on 08.12.19 19:04  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Z okazji tego, że niektóre fabuły mi umarły przez to, że nie miałem możliwości pisania, a także chciałbym na nowo je rozruszać, poszukuję fabuł do konkretnych postaci;

Nier; kogokolwiek na terenach Desperacji. Jeśli ktoś ma pomysł na pisanie w M-3 bądź Edenie, to też śmiało piszcie. Mogę poświęcić rzut kostką bądź wszystkie darmowe przejściówki, które udało się zdobyć. Chętnie zrobię fabułę, która będzie miała związek z inżynierią mechaniczną lub w dostarczeniu bądź przemyceniu czegoś 1/2
Venceslaus; tylko i wyłącznie tereny Desperacji. Ven jest trudnym osobnikiem o specyficznej osobowości i nie z każdym typem będzie wstanie się dogadać. Dobrym elementem zaczepnym jest rozmowa o pracę w Czarnej Melancholii bądź zasugerowanie mu jakiegoś układu. Jeśli ktoś miałby do niego jakiś problem, to również piszę się na fabułę pełen nienawiści. Przyjmę w zasadzie wszystko, jeśli będzie miało to logiczny sens 1/2
Lucas; tylko i wyłącznie tereny M-3, gdyż nie chcę go jeszcze wypuszczać na Desperację. Mile widziany jakiś luźny wątek z jakimś mieszkańcem, a także taki, który zmieni jego poglądy i patrzenie na rzeczywistość. Może mieć spotkanie pierwszego stopnia z wymordowanym, łowcą lub kimkolwiek innym. Jestem otwarty na wszelakie pomysły

Wszystko aktualne i na bieżąco będę usuwać nieaktualne ogłoszenia~

Ostatnio zmieniony przez Nier dnia 29.12.19 12:15, w całości zmieniany 1 raz

Monster, monster under my bed
Come out and play cause I need a friend
You're so damn close that I feel your breath
You're the only one I have left

Chętni na fabułę (!) VTNI69n

Feel you in my bones, Shiver up my spine
You're a master of disguise, You show up when no one's home
Are you real or just a lie? I can feel you in my mind
And my soul, But I love when you jump in
And help me feel something, My blankets are the door
My bed is the coffin, And just as it closes
And I go to lock it, I sing that lullaby you taught me

Monster, monster under my bed...

Nier
Opętany
Nier
Opętany

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.

Powrót do góry Go down

Pisanie on 04.01.20 2:58  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Szukam jakiejś fabuły dla Karitsuki, chętnych zapraszam na pw.
Może być coś śmiesznego, dramatycznego albo pełnego spięć i walki. Do wyboru, do koloru c:

Karitsuki
Żmij     Opętana
Karitsuki
Żmij     Opętana

GODNOŚĆ :
Karitsuki

Powrót do góry Go down

Pisanie on 09.01.20 13:10  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Jako, że was już trochę się uzbierało:
Karitsuki spróbuj z Nierem lub Venceslausem;
Insomnia z Ethienne lub Shionem;
Verity z Bjarne.

Dajcie mi znać tu lub na PW do niedzieli czy przydział wam pasuje i zaczniecie wątki.

#8c885f Japoński | Angielski #4b6c6e
Chętni na fabułę (!) 4FkV17N

Even the darkest night will end
and the sun will rise.

:

Will
Anioł Stróż
Will
Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
William Matthew Hayes

Powrót do góry Go down

Pisanie on 12.01.20 23:52  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Zróbcie mi tu kartę stałego klienta... oddaję Felix na fabułę, Desperacja.

Aktualne

If "tomb" is pronounced toom and "womb" is pronounced woom,
why isn't "bomb" pronounced BOOM?

Felix
Wtajemniczona
Felix
Wtajemniczona

GODNOŚĆ :
池田琥珀 (Ikeda Kohaku)

Powrót do góry Go down

Sponsored content

Powrót do góry Go down