Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Arcanine on Pią Maj 01, 2015 8:50 pm
System swatania
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia Sob Lis 28, 2015 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

CZY WIDZISZ TE GRUZY NA SZCZYCIE? TAM WRÓG TWÓJ SIĘ UKRYŁ JAK SZCZUR. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE ZA KARK WZIĄĆ I STRĄCIĆ GO Z CHMUR. I POSZLI SZALENI ZAŻARCI, I POSZLI ZABIJAĆ I MŚCIĆ, I POSZLI JAK ZAWSZE UPARCI.         JAK ZAWSZE ZA HONOR SIĘ BIĆ.

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 22712

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Latrell on Sro Paź 25, 2017 7:22 pm
Okej nie mogę cały czas siedzieć w zawieszeniu i czekać aż osoba, z którą się umówiłem skończy fabułę, skoro rzuca jeden post na miliard lat (mam nadzieję, że to czytasz) więc szukam kogokolwiek chętnego do pisania w Desperacji. Możemy ustalić wcześniej jakieś szczegóły, albo lecieć całkowicie na żywioł.

Gryzę, zjadam w całości i biję po twarzy niezależnie od płci i wieku, co tylko zechcecie.

PS. Ładnie pachnę.

Nieaktualne.
Na razie prosiłbym o nie usuwanie, bo może jeszcze wznowię, jeśli stwierdzę że mam wystarczająco czasu, skoro zgłoszona fabuła jest wątkiem z przeszłości.

Latrell
-----------
Poziom E

Liczba postów : 15
GODNOŚĆ : SX-V838

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Jericho on Pią Lis 17, 2017 10:36 am
Siemanko!
Poszukuję osoby, która chciałaby przeprowadzić ze mną następującą fabułę:

Przyjaźń z korzyściami - wyłącznie postaci żeńskie. - Aktualne
Ciekawa fabuła, w której można się posparingować - płeć dowolna Aktualne
Wróg, który będzie starał się schwytać Jericho. - płeć dowolna Aktualne

Jericho
-----------
Kundel     Desperat

Liczba postów : 28
GODNOŚĆ : Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Catrick on Nie Lis 19, 2017 1:52 pm
Poszukiwany ktoś na jedną desperacką fabułę dla Tricka.
Aktualne!

Pisać prywatnie albo na gadu.

{motyw} {głos} {#b3a280}

Catrick
-----------
Bazyliszek    Oswojony

Liczba postów : 113
GODNOŚĆ : Hide Trick Kojima

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Roma on Pon Lis 20, 2017 2:34 am
Dysponuję jedną wolną fabułą i oddam ją w dobre ręce. Preferowane miejsce gry to Desperacja lub M-3. Zainteresowanym polecam pisać PW na konto Chashki lub Alcide.

Aktualne

Roma
-----------
Fafnir     Opętany

Liczba postów : 350
GODNOŚĆ : Alan Adrien Sartre/Roman Deveraux.

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Karyuudo on Pią Lis 24, 2017 12:15 am
AKTUALNE
Szukam kogoś do spokojnego pofabulenia na obrzeżach M-3, jako że tak zerwało mi się tam jakiś czas temu wydarzenie i dalej tam sobie siedzę. Na ten czas odpisy nie będą może jakieś mega szybie ze względu na parę innych, prowadzonych przeze mnie rzeczy, lecz niemniej chciałabym moją Karyuu chociażby troszku fabularnie do przodu ruszyć.

Karyuudo
-----------
Dezerter

Liczba postów : 346
GODNOŚĆ : Karyuudo

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Nathair on Sob Gru 02, 2017 7:51 pm
Potrzebuje kogoś, kto rozrusza mi Nathaira :/ Ktoś, coś?

A k t u a l n e

"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives"

Nathair
-----------
Anioł Stróż

Liczba postów : 12119
GODNOŚĆ : Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Yuu on Sob Gru 02, 2017 8:15 pm
Jericho, trudno mi cokolwiek dopasować, bo masz konkretne wymagania, dlatego zostawię do momentu, aż sam sobie znajdziesz, ale pilnuj aktualizowania.

A pozostali, wedle kryteriów miejsca:
Roma - Karyuudo
Catrick - Nathair

Dajcie znać na PW, jeżeli rozpoczniecie.

Yuu
-----------
Przywódczyni

Liczba postów : 5249

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Zaynab on Nie Gru 03, 2017 5:51 pm
Sprzedam jeszcze jedną fabułę Zay, preferably z kimś z KNW, wyłącznie Despacito Desperacja.

Aktualne

Zaynab
-----------
Egzorcysta    Oswojony

Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Ursegor on Pon Gru 04, 2017 4:47 pm
Na sprzedaż! Przecena! Bierzcie póki w magazynach! Mam do oddania:

Hexa jakim mogę polecieć na dwie fabuły. Póki nie ogarnie się ze zniszczeniem tatuażu KNW, ma dostęp do Miasta a także do Desperacji. Eden niezbyt. Tematyka? Oj w jego wypadku jest absolutnie dowolna.

Ursegora jakiego mogę dać na jedną fabułę. Jest miastowym, powoli wracającym do służby gwardzistą. Coś można wymyśleć, si? Z kim i czym to dowolne, acz nie zdradzajcie się jak nie jesteście zwyczajnymi ludzikami. Nie polecam. Tematyka? Coś się wymyśli.

Amepa (jeszcze nie wpadłem na dobry kolor dla niego), jaki ma dwie, wolne fabuły. Rybcię można znaleźć głównie na terenach Desperacji, i zazwyczaj będzie chętny pogawędzić - tak długo jak nie będziecie się bać pożarcia, rzecz jasna. Tematyka dowolna, otwarte z kim. Coś się wymyśli.

Stan:

Hex - Aktualne 0/2
Ursegor - Aktualne 0/1
Amep - Aktualne 0/2

Kontakt na gg, lub pw Ursegora, Hexa... Albo zobaczy się na czym będę siedział aktualnie.

Język polski :l

Ursegor
-----------
Gwardzista

Liczba postów : 346
GODNOŚĆ : Faust Jäger aka Ursegor.

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content
-----------

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry