gry online

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Arcanine on Pią 1 Maj - 20:50
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia Sob 28 Lis - 18:09, w całości zmieniany 1 raz

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Yoshi on Nie 21 Paź - 19:57
W związku z ogromnym zastojem w jednej fabule, chcę popisać Yoshim z kimś jeszcze. Niechże spróbuję tej bilokacji, co mi szkodzi! Niestety jest ograniczony tylko do M3, tak więc jeśli ktoś chciałby adoptować na trochę umęczonego własnym "ja" androidka, to śmiało~!

AKTUALNE

"You look human, you sound human, but what are you, really?"
Yoshi

Yoshi
Replikant
GODNOŚĆ :
Yoshiro Kobayashi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Reseus on Nie 23 Gru - 22:14
Czas w końcu zacząć grać swoją postacią. Reseus to lekarz pracujący w M-3, w trzech miejscach: dla S.SPEC, w publicznej przychodni oraz w swojej prywatnej klinice, więc zapraszam wszystkich chorych na PW i gdziekolwiek. W prywatnej klinice istnieje możliwość przeprowadzania mniej legalnych działań. W nagłych przypadkach Res może wizytować u pacjenta.
Teoretycznie Res to też człowiek, więc ma znajomych. Jeśli ktoś chce relację niezwiązaną z pracą, to też zapraszam. Tyle, dziękuję za uwagę.

aktualne

Reseus

Reseus
Ochotnik      Lekarz
GODNOŚĆ :
Uree Susuka

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jericho on Pon 24 Gru - 11:56
Meforael od samego początku, jak go stworzyłem, nie był zbyt aktywną postacią, zatem czas to zmienić. Kto przygarnie do fabuł Upadłego Anioła żywiącego głęboką nienawiść do ludzi oraz wymordowanych, których to uważa za abominację nie godną kalania tego świata? Jednocześnie jest wielkim miłośnikiem fauny oraz flory, jak również i sztuki. Czyli w grę wchodzi albo filozoficzna dyskusja, albo współdzielenie sztuki, ewentualnie bijatyka.

Aktualne
Jericho

Jericho
Kundel     Desperat
GODNOŚĆ :
Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shion on Nie 13 Sty - 19:58
Dzieciak powoli dochodzi do siebie i wreszcie mogę nim wyjść z kryjówki, choć nadal w asyście NPC i o kulach. Ale mogę go w końcu ruszyć, dlatego szukam kogoś, kto pomoże mi go rozruszać. Tylko Desperacja. Najlepiej pisać pw na Nathaira.

Aktualne

Sometimes I feel this anger changing, slowly into
A monster that keeps on creeping under
And I don't think that I can take anymore
I need to kill like never before

Shion

Shion
Kundel     Poziom E
GODNOŚĆ :
Shion.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Insomnia on Pon 14 Sty - 23:46
Poszukiwana: fabuła na Desperacji. Najlepiej coś spokojnego, bo dziołcha jeszcze dość poharatana i zmęczona po misji.

Aktualne

Insomnia

Insomnia
Kundel     Opętana
GODNOŚĆ :
Nayami Leather

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nathair on Nie 20 Sty - 0:19
Dobra, szukam jakiegoś członka SPEC, który znajdzie moją Ylvę. Dziewczyna została zaatakowana przez wymordowanego w mieście, więc będzie trzeba wszcząć śledztwo w tej sprawie.

Aktualne

Even if I just imagine, darkness falls in time
These aligned streets are so deep
I forgot how I even got here in the first place

Nathair

Nathair
Anioł Stróż
GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yury on Nie 20 Sty - 17:46
Całą Desperacje obiegła wiadomość, że Drug-oni szukają wszelkich dostępnych informacji w celu ujęcia sprawców napaści! Bezpośrednio dotknięci działalnością osobliwych jeźdźców (Apokalipsy) są skorzy do współpracy z każdym, kto dysponuje nowinami o tych jednostkach. Kontakt w tej sprawie na PW Yury'ego.

Wyjaśnienia: Przedmiotem sporu Apokalipsy z resztą świata są artefakty przywódców, a więc każda organizacja może czuć się zagrożona, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć siły w większym gronie i rozwikłać tę zagadkę bez żadnych podziałów.

AKTUALNE

I've lost my patience,
When are you gonna decay.
tekst alternatywny
Yury

Yury
Wieczny    Biomech
GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diva on Wto 22 Sty - 22:00
Poszukuje kogoś na jakiś wątek poboczny czy cuś, bo bardzo chcę popisać, a nie mogę zbytnio wyjść z celi "^^

Aktualne
Diva

Diva
Królik doświadczalny
Serafin
GODNOŚĆ :
Diva

Powrót do góry Go down

Pisanie by Asbiel on Pon 28 Sty - 4:20
Poszukuję kogoś, czegoś, do wciągającej fabuły. Temat i przebieg zależy od charakteru drugiej postaci. Całość, rzecz jasna, do uzgodnienia. Najchętniej jakieś ludzkie stworzenie, które zainteresuje wycofaną, chłodną w kalkulacji skrzydlatą skrzypaczkę. Miejsce akcji obojętne.

Oferuję

Ładne, składne, miarowo długie posty oraz stałość w odpisach, co najmniej jeden dziennie.

Oczekuję

Minimalnej aktywności, władzy nad piórem i polotu w odpisach.

Status

Aktualne
Asbiel

Asbiel
Zwierzchność
GODNOŚĆ :
Asbiel || Posługuje się różnymi imionami, nazwiskami

Powrót do góry Go down

Pisanie by Azeria on Pon 4 Lut - 19:02
ChiChi znów wolna i niezagospodarowana, poszukuje fabuły w rejonie Desperacji.

Aktualne
Azeria

Azeria
Opętana
GODNOŚĆ :
Chiara Orietta Adrich

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next