Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Arcanine on Pią Maj 01, 2015 8:50 pm
System swatania
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia Sob Lis 28, 2015 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

SELF MEDICATING, CRAVING PUNISHMENT BLAMING MYSELF FOR A WORLD ON FIRE

NO MORE SHAME,
NO MORE PITY.

x

Arcanine
-----------
Wilczur     Poziom E

Liczba postów : 23717

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Latrell on Sro Paź 25, 2017 7:22 pm
Okej nie mogę cały czas siedzieć w zawieszeniu i czekać aż osoba, z którą się umówiłem skończy fabułę, skoro rzuca jeden post na miliard lat (mam nadzieję, że to czytasz) więc szukam kogokolwiek chętnego do pisania w Desperacji. Możemy ustalić wcześniej jakieś szczegóły, albo lecieć całkowicie na żywioł.

Gryzę, zjadam w całości i biję po twarzy niezależnie od płci i wieku, co tylko zechcecie.

PS. Ładnie pachnę.

Aktualne.
Bo moja osoba do pisania mi uciekła.

Ostatnio zmieniony przez Latrell dnia Sro Gru 13, 2017 11:41 pm, w całości zmieniany 1 raz

Latrell
-----------
Poziom E

Liczba postów : 16
GODNOŚĆ : SX-V838

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Jericho on Pią Lis 17, 2017 10:36 am
Siemanko!
Poszukuję osoby, która chciałaby przeprowadzić ze mną następującą fabułę:

Przyjaźń z korzyściami - wyłącznie postaci żeńskie. - Nieaktualne
Ciekawa fabuła, w której można się posparingować - płeć dowolna Nieaktualne
Wróg, który będzie starał się schwytać Jericho. - płeć dowolna Aktualne

Ostatnio zmieniony przez Jericho dnia Wto Lut 06, 2018 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

Jericho
-----------
Kundel     Desperat

Liczba postów : 77
GODNOŚĆ : Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Chashka on Sob Gru 23, 2017 11:19 pm
Cóż, nie sądziłem, że będę mógł dobrać sobie dodatkowe fabuły na starych postaciach, więc będzie to zbiorcze ogłoszenie, a zainteresowanych tradycyjnie zapraszam na PW Alcide lub Chashki:
Armless — Desperacja — 0/2 (aktualne)

odautorsko:
Uwaga! Zwyczajowo — najpierw odpisuję na fabuły, później ustalam, żeby co do tego faktu nie było wątpliwości. Dlatego polecałbym brać ode mnie numer gg i mnie tam upomnieć, a gwarantuję, że szybciej się tym zajmę.

Ostatnio zmieniony przez Chashka dnia Wto Sty 09, 2018 11:47 pm, w całości zmieniany 3 razy

скатертью дорога  (KRZYŻYK NA DROGĘ)

прятаться:

Chashka
-----------
Hydra     Nosiciel

Liczba postów : 848
GODNOŚĆ : Илья Антонович Морозов.

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Wish on Wto Sty 09, 2018 2:20 am
Szukam do fabuły kogoś, kto wyciągnie Wisha z doła, a co, nie będzie jemu/jej przeszkadzało, że czasami zwleknę z odpisem, bo mam swoje forko...co jeszcze nie wiem w sumie....chcę w końcu rozbujać Wisha i pograć dłużej na forum.

Aktualne

theme, mowa, myśli

Wish
-----------
Medyk     Anioł

Liczba postów : 16
GODNOŚĆ : Vesper Kain Goldberg

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Sekui on Sro Sty 10, 2018 12:03 am
Witam, witam i o jedzenie pytam.
Rzucam wam do wzięcia Sekuiego, każdy go chcę, wiem to - każdy pragnie mieć z nim fabułę.
A tak na poważnie - tereny Eden i tereny desperacji nieopodal, raczej dalej niż za swój bezpieczny kącik w Edeńskim lesie się nie zapuszcza.
Co do ewentualnych zdarzeń na tej fabule - uprzedzam, że to zdziczały, więc nie ma co liczyć na bezpieczną sesję gdzie nikt nie zostanie pogryziony czy podrapany, ewentualnie połamany.
Więcej do ustalenia na pw/gg (50404574).

Aktualne

Sekui
-----------
Zdziczały

Liczba postów : 101
GODNOŚĆ : SeKui

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Konoe on Wto Sty 23, 2018 9:59 am
Przydałaby się jakaś fabuła kiedyś w końcu. Choć wole nie wyłazić na miasto tylko siedziesz w Ściekach

Aktualne

Konoe
-----------
Strateg

Liczba postów : 31
GODNOŚĆ : Konoe Okaruto

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by  on Pon Lut 12, 2018 1:30 pm
Armless x Sekui
Wish x Konoe

Ponieważ pierwszy swat jest specyficzny z powodu możliwości otrzymania obrażeń zadanych przez Sekui'ego, dajcie znać, jeżeli takie połączenie by wam nie pasowało, nie będę kasować ogłoszeń. Odnośnie reszty: jak zwykle dajcie znać na PW jak już zaczniecie (i tak nikt tego nie robi *wzdych*). Jeżeli nie będzie odzewu, skasuje ogłoszenia po tygodniu.

Ostatnio zmieniony przez Yū dnia Czw Lut 15, 2018 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz

-----------
Przywódczyni

Liczba postów : 6097

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by G on Czw Lut 15, 2018 8:42 am
Poszukuję kogoś, kto zamieni jedno czy dwa słowa z Kaito. Może spróbować wyleczyć, dać się pobić - cokolwiek.
(jako, że jestem nowy to z góry przepraszam jak czegoś nie ogarnę) Mam sporo chęci i parę pomysłów, z pewnością żadna ze stron nie będzie się nudzić!

~ ewentualnie zapraszam na GG aby na coś się umówić ~ (64929419)

I nawet kiedy zwątpisz nie poddawaj się
i nawet gdy upadniesz wstań by dalej biec
Niech na zawsze nadzieja Cię rwie
i nareszcie dałem rade możesz sobie rzec

G
-----------
Medyk

Liczba postów : 7
GODNOŚĆ : Kaito ''G'' Yoshihara

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!)    Pisanie by Sponsored content

Sponsored content