Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 07/12. Są dwie niewielkie propozycje. Jedna dotyczy schematów - wypowiedz się, druga Pustej Miski - tutaj.
  • 07/12. Fabularny romans do Bernardynów. Zerknij.
  • 05/12. Do 14 grudnia do godziny 20:00 jest czas na wznowienie wątków z przeszłości oraz alternatywnych. W razie pytań należy napisać pw do Rhetta.
  • 16/11. Zapisy na indywidualne wydarzenie dla S.SPEC. Weź udział w wyprawie!
  • 13/11. Do 17 listopada, do godziny 20:00, trwa halloweenowy plebiscyt! Zagłosuj!
  • 04/11. Kolejne ogłoszenie dotyczące zmian. Rzuć okiem.

Go down

Pisanie on 01.05.15 20:50  •  Chętni na fabułę (!) Empty Chętni na fabułę (!)
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28.11.15 18:09, w całości zmieniany 1 raz

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.

Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E

Powrót do góry Go down

Pisanie on 11.11.19 1:02  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Z racji, że od prehistorii  w końcu jestem na czysto, to chcę wpakować się w większą ilość fabuł, bo czemu nie. Generalnie mam do oddania na fabuły aż 4 postacie, szok!

- Ethienne (tylko i wyłącznie Desperacja)
Głucha, normalna dziewczyna próbująca przetrwać w tym podłym świecie

- Shion (to samo, Desperacja)
Upośledzone dziecko, któremu zaczyna odpieprzać.

- Ev (Desperacja i Eden)
Ev to Ev. Po prostu. Nie ma chyba drugiej najsłodszej istoty na tym forum.

- Ashura (Desperacja. Tu będzie dziewicza fabuła, więc chcę go nieco rozruszać)
Psychopatyczny emo-chłopak z chrapką na zemstę.

Aktualne

Even if I just imagine, darkness falls in time
These aligned streets are so deep
I forgot how I even got here in the first place

Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.

Powrót do góry Go down

Pisanie on 05.12.19 19:28  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Zważywszy na moją niechęć do dalszego czekania na zbawienie i zesztywniałe od niepisania palce, pragnąłbym ogłosić, że szukam jakiejś chętnej persony do wspólnego pisiu-pisiu na fabule. Grunt, by odbyło się to w M-3, bo M-3 jest najlepsze i tylko najlepsi tam piszą (#nokappa). To lepsze, niż wylosowanie mojego zdjęcia w bieliźnie. Serio.
Chętnych zapraszam na PW w kwestii omówienia szczegółów, jeżeli jakieś w ogóle będą do omówienia.

Aktualne

PS.: Idźcie też na fabułę z postaciami Nathair jak możecie, bo wam nakopię do pupy, o. Nieważne, że nie są najlepsze, bo nie piszą w M-3.

sygnaturka

W sprawach dotyczących S.SPEC proszę śmiało się zgłaszać do mnie na PW

Hadrian
Dyktator
Hadrian
Dyktator

GODNOŚĆ :
Hadrian Moebius

Powrót do góry Go down

Pisanie on 08.12.19 19:04  •  Chętni na fabułę (!) Empty Re: Chętni na fabułę (!)
Z okazji tego, że niektóre fabuły mi umarły przez to, że nie miałem możliwości pisania, a także chciałbym na nowo je rozruszać, poszukuję fabuł do konkretnych postaci;

Nier; kogokolwiek na terenach Desperacji. Jeśli ktoś ma pomysł na pisanie w M-3 bądź Edenie, to też śmiało piszcie. Mogę poświęcić rzut kostką bądź wszystkie darmowe przejściówki, które udało się zdobyć. Chętnie zrobię fabułę, która będzie miała związek z inżynierią mechaniczną lub w dostarczeniu bądź przemyceniu czegoś
Venceslaus; tylko i wyłącznie tereny Desperacji. Ven jest trudnym osobnikiem o specyficznej osobowości i nie z każdym typem będzie wstanie się dogadać. Dobrym elementem zaczepnym jest rozmowa o pracę w Czarnej Melancholii bądź zasugerowanie mu jakiegoś układu. Jeśli ktoś miałby do niego jakiś problem, to również piszę się na fabułę pełen nienawiści. Przyjmę w zasadzie wszystko, jeśli będzie miało to logiczny sens
Lucas; tylko i wyłącznie tereny M-3, gdyż nie chcę go jeszcze wypuszczać na Desperację. Mile widziany jakiś luźny wątek z jakimś mieszkańcem, a także taki, który zmieni jego poglądy i patrzenie na rzeczywistość. Może mieć spotkanie pierwszego stopnia z wymordowanym, łowcą lub kimkolwiek innym. Jestem otwarty na wszelakie pomysły

Wszystko aktualne i na bieżąco będę usuwać nieaktualne ogłoszenia~

Monster, monster under my bed
Come out and play cause I need a friend
You're so damn close that I feel your breath
You're the only one I have left

Chętni na fabułę (!) VTNI69n

Feel you in my bones, Shiver up my spine
You're a master of disguise, You show up when no one's home
Are you real or just a lie? I can feel you in my mind
And my soul, But I love when you jump in
And help me feel something, My blankets are the door
My bed is the coffin, And just as it closes