Go down

Chętni na fabułę (!) Pisanie by Arcanine on 1/5/2015, 20:50
    
System swatania
Z racji nieśmiałości (szczególnie wśród nowych) użytkowników co tydzień, w niedziele, będzie pojawiać się post swatający. System jest prosty: jeśli sami nie zaczepicie kogoś w sprawie przeprowadzenia wątków, ja zrobię to za was. Będę losować userów po numerach, po parze na jeden temat. Liczę, że w takim wypadku w ciągu dnia lub dwóch rozpoczniecie fabułę. Osoby, które napiszą zgłoszenie w tym temacie automatycznie zgadzają się na uczestnictwo w naszej małej zabawie.
Leo, why? For fun, of course.

Niemniej, nadal apeluję, by samemu zgłaszać się do innych na pw. To nie jest wielki wyczyn wyskrobać dwa czy trzy zdania, a pozwoli na szybsze wkręcenie się w fabułę forum. Jeśli jednak zżera cię niepewność lub faktycznie nie potrafisz kogoś znaleźć: śmiało napisz post w tym temacie!

UWAGA! Każde zgłoszenie musi posiadać wpis o jego aktualności (aktualne/nieaktualne). Wszystkie posty bez zaznaczeń (na kolorowo!) będą usuwane z rozmachu.

Ładnie się uprasza o to abyście pogrubiali miejsce, w którym chcecie fabułę. Czy to Desperacja, M3, Eden, czy zestaw 3w1.

Po odpisie ze strony moderatora, ogłoszenie, które zostały ujęte w jego poście będą usuwane po tygodniu, niezależnie od tego czy fabuły się rozpoczęły czy nie.

Ostatnio zmieniony przez Growlithe dnia 28/11/2015, 18:09, w całości zmieniany 1 raz

— Naprawdę jesteś niemiły — odparła — wiesz o tym? Masz problem z kobietami?
— Z mężczyznami, kobietami, psami. Nikogo nie faworyzuję — wyjaśnił. —
Wszyscy mnie wkurwiają.
Arcanine

Wilczur     Poziom E

Liczba postów :
26634

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!) Pisanie by Amep on 23/5/2018, 19:20
    
o/

Rybo-żabo-człek poszukuje kogoś do ewentualnej fabuły. Jacyś złole ci grożą? Blisko 4 metry ryby z pewnością ich odstraszy. Jeździ w żołądku, ale masz tylko surowe mięcho od jakiego się pochorujesz? Za odpowiednią działkę, Amep zrobi z tego najlepszy stek jaki jadłeś/aś na desperacji!

Bo tylko na Desperacji da radę pisać. Gomen, ale próba wejścia do Edenu skończyłaby się zmianą w kulę do kręgli staczającą się z dużą prędkością na nieszczęśnika po drodze.

Aktualne
Amep

Oswojony

GODNOŚĆ :
Theodore Olivier Cordio aka Amep, dla ułatwienia

Liczba postów :
57

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!) Pisanie by Livv on 29/7/2018, 20:15
    
Szukam kogoś do przyjaznego lub mniej przyjaznego wątku w Desperacji. Nie mam konkretnego pomysłu, ale razem na pewno wymyślimy coś ciekawego.
aktualne
Livv

Salamandra     Nosicielka

GODNOŚĆ :
Olivia Ikeru

Liczba postów :
8

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!) Pisanie by Saligia on 12/8/2018, 23:16
    
Poszukiwana w zasadzie dowolna osoba do niezbyt zobowiązującej fabułki na alternatywnej Rajskiej Wyspie.

Aktualne

Saligia

Wtyka

GODNOŚĆ :
Sylvia Blackburn

Liczba postów :
47

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!) Pisanie by She on 14/8/2018, 03:48
    
Szukam kogoś do wątku z przeszłości — Desperacja niezależnie od czasu. Nie wiem jeszcze co i jak, gdzie dokładnie i dlaczego, ale możemy razem ruszyć głową, pokombinować, albo ja sama ruszę jeżeli będzie trzeba. Zawsze możemy też stwierdzić, że jednak nic z tego nie wyjdzie.
*Minus jest taki, że czasem mam obsuwy w odpisach. Plusem jest to, że nie są już pięciomiesięczne.

AKTUALNE

阿婆擦

moja czarna róża
twoje ręce białe jak gruz
twój chłód

Spoiler:
You're beautiful, but you're empty. No one could die for you.
She

Ratlerek     Prostytutka

GODNOŚĆ :
Shenae Gemmei Iriye.

Liczba postów :
2067

Powrót do góry Go down

Re: Chętni na fabułę (!) Pisanie by Sponsored content
    

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics