Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Chętni na fabułę (!) - Page 2 Empty Re: Chętni na fabułę (!)

Pisanie by Miau on 21/2/2019, 00:33
Heya, szukam kogoś do wątku z Miau na Desperacji lub w M3, bo w sumie moja postać dostała urlop od Jinxa - chyba jakieś święto lasu czy coś, nie, więc można by było to jakoś wykorzystać. Poszukuję kogoś komu nie będzie przeszkadzać różne tempo moich odpisów, to taki najważniejszy wymóg i kto miałby chęć nakreślenia jakiegoś małego tła sesji, żeby nie zaczynać w sumie z niczym, bo pewnie taki wątek mógłby szybko się nam znudzić. Nie boję się w sumie żadnych wątków. Mogę uciekać, udawać miłą panią by potem coś komuś zwędzić, pędzić przez pustynię z paczkami, albo gryźć złych panów.
Jestem człowiekiem wstydliwym i nie umiem atakować ludzi na PW.
Aktualne.

heurin gieok soge mudeodulge
geu chueogeuro saragalge

Chętni na fabułę (!) - Page 2 Ex1DYTQ
ne nunbit pyojeong
geu modu ijhyeojindamyeon
doragal su isseulkka

Miau

Miau
Nosicielka
GODNOŚĆ :
Oto kot, Miau.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Yū ✿ on 28/2/2019, 13:05
Dawno nie było swatanka, dlatego w najbliższą niedzielę zbiorę wszystkie ogłoszenia, których trochę się nazbierało i spróbuję was jakoś połączyć. Zaktualizujcie statusy swoich zgłoszeń i uzupełnijcie preferowane lokalizacje (zgodnie z zasadami tematu wypisanymi w pierwszym poście), proszę!

Btw. Liriell, Lilo. Z tego co wiem Will potrzebował aniołów do sądu w Edenie, bo inni się wykruszyli, więc może akurat to wam się nada?

Chętni na fabułę (!) - Page 2 CqtJXMy

Oh, you fool, there are rules,
I am coming for you
Yū ✿

Yū ✿
Przywódczyni
GODNOŚĆ :
Yū Kami

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jericho on 28/2/2019, 15:04
Just in case, jeśli by ktoś chciał napisać w sprawie mojego Meforaela, którego ogłoszenie wciąż jest aktualne, pisać na to konto: Jericho. Tutaj jestem najczęściej. To taka drobna dygresja.

Fabuła z Meforaelem AKTUALNE.
Jericho

Jericho
Kundel     Desperat
GODNOŚĆ :
Han Mokugawa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Masami Y. Yoshida on 9/3/2019, 11:27
Hai!
Poszukuję kogoś na fabułę. Na początek coś lekkiego, tak na rozgrzewkę bym mogła wkręcić się w klimat forum ^^
Chętne osoby zapraszam na PW
Aktualne

Masami Yuuna Yoshida
Masami Y. Yoshida

Masami Y. Yoshida
Wtajemniczona
GODNOŚĆ :
Masami Yuuna Yoshida

Powrót do góry Go down

Pisanie by Frankenstein on 11/3/2019, 19:14
No czeeeeeeść C:
Trzeba mi jakiegoś motywu do popisania Frankensteinem. Oczywiście coś bez pośpiechu. Muszę zadbać o rozgrzane palce i równie rozgrzaną kreatywność. Mam jedną wolną fapułę, którą z chęcią bym się z kimś podzielił, byle na Desperacji. Nie pogardzę jednak jakąś Historią z Przeszłości, jak komuś wpadnie do głowy jakiś klawy pomysł. Albo kawałek klawego pomysłu, który wspólnie możemy jakoś rozbudować. Do dziś płaczę nad motywem z kiblem, srajtaśmą i Argenem. Pozdro dla kumatych.
W razie moich trudności z odpisywaniem, daję informacje na bieżąco (czyt.: tak szybko, jak tylko mogę).
Jak ktoś się pokusi, to niech mi da cynk Prywatną Wiadomością na Hadrianie. Tak będzie najlepiej.

Świeże jak dzisiaj zakupione mleko.

W sprawach dotyczących Frankusia proszę kontaktować się z Hadrianusiem c:
Frankenstein

Frankenstein
Windykator     Android
GODNOŚĆ :
Desmond Cromwell

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maria on 28/3/2019, 22:50
Wystawiam Maryjkę na światło desperackie, niech idzie trochę świata zwiedzić, może komuś tyłek uratować czy się powłóczyć po prostu. Proponuję się, gdyby ktoś chciał swoją postać zapoznać z ideą bractwa, fabularnie właśnie, posłuchać, czym się tam zajmujemy, wyrobić sobie opinię, poszerzyć horyzonty pustynne. Niekoniecznie mowa tu o nawracaniu na Wszechmatkę czy cokolwiek, choć porozmawiać o religii zawsze można. Coś z przeszłości lub konkretna fabuła, bo mam jedną do rozdania.
Zapraszam serdecznie ~

Aktualne

[#AD753D]
Maria

Maria
Oświecona       Opętana
GODNOŚĆ :
Maria

Powrót do góry Go down

Pisanie by Měi Chāng on 2/4/2019, 16:44
Sprzedam: wątek sztuk jeden, Desperacja.

Aktualne
Měi Chāng

Měi Chāng
Wiwern     Opętana
GODNOŚĆ :
Měi Chāng

Powrót do góry Go down

Pisanie by Haru on 5/4/2019, 20:10
Wężyk na Despie potrzebuje towarzystwa ;_;

Aktualne!

[#339933]
Spoiler:

Chętni na fabułę (!) - Page 2 96f
Haru

Haru
Iskra       Opętany
GODNOŚĆ :
Haruki Nishida

Powrót do góry Go down

Pisanie by Soleil on 13/4/2019, 23:54
Nieaktualne, do kasacji. @@

Ostatnio zmieniony przez Soleil dnia 16/4/2019, 21:52, w całości zmieniany 1 raz

Soleil

Soleil
Anioł Stróż

Powrót do góry Go down

Pisanie by Banshee on 15/4/2019, 17:53
Mam wolne dwie fabuły na Desperacji, ale przyjmę również coś w przeszłości. Nie z aniołem, może nie na początek. Chętni niech piszą na pw, najlepiej na Santino, bo tam siedzę większość czasu. <3

AKTUALNE

[#336633]
Banshee

Banshee
Egzorcysta      Opętany

Powrót do góry Go down

Pisanie by Havoc on 16/4/2019, 12:16
Szukam fabuły, która umożliwi mi domknięcie motywu z misji; co prawda nie jest to wymóg narzucony przez MG, po prostu uważam to za ciekawy materiał na fabułę.
Miejsce akcji: zachodni rewir M-3. Kontakt przez PW Yury'ego.

Karyuu, fragment z misji napisał:Havoc, natomiast, świadomość odzyskał na strychu malutkiego, skromnego i jednopiętrowego domku znajdującego się daleko na zachodzie M-3. Budyneczek ten umieszczony był wewnątrz niewielkiego, gęsto zarośniętego lasku i zaniedbany bardzo był, zakurzony i wręcz rozpadający się, trzeszczący wiekiem i grożący niechybnym zawaleniem. Tuż przy swojej głowie Wojak dostrzec będzie mógł otwartą skrzyneczkę symbolicznie ozdobioną, w środku której znajdowała się stara, acz dalej działająca i fałszywa, jak później dane mu będzie odkryć, przepustka. Oboje, Marcelina i Havoc, czuć będą wiszący w powietrzu, ciężki i kłująco gorzki zapach, jak również znajdą na swoich palcach serdecznych blady tatuaż prostej, eleganckiej obrączki.
aktualne

Put your hand to mine and feel this emptiness,
There's no beat in my chest, 'cause there's nothing left.

Havoc

Havoc
Informator
GODNOŚĆ :
Havoc, Mike Havoc.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry