Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Go down

【COMMISSIONS】Stef bazgroli dla virusa QXD4hnF

Witajcie współobywatele! Ponieważ otrzymałem najwspanialszy możliwy feedback z waszej strony i wykazaliście zainteresowanie nabyciem ode mnie prac dźgając mnie patykami pod żebra, założyłem temat dla wszystkich chętnych do posiadania własnego stefkowego bazgroła. Co możecie na tym zyskać i czemu to kosztuje miedziaki? Otóż: robię prace od zera specjalnie dla was, mając na uwadze wasze prywatne wizje i oczekiwania. Interesuje mnie jaki nos ma wasza postać, gdzie ma blizny, które oko zezuje na lewo. Jaka kolorystyka oddaje jej charakter itp. itd.  

Jeśli chcecie zobaczyć więcej moich prac dla lepszego wglądu w moją twórczość, zerknijcie TUTAJ.

Info: Rysuję głównie ludzi, postaci humanoidalne, ewentualnie zwierzęta. Nie porywam się na żadne widoczki ani wysoce uszczegółowione lokacje. Nie robię nsfw (co tak czy siak raczej rozumie się samo przez się, biorąc pod uwagę politykę forum). Zastrzegam sobie prawo do nie przyjęcia zlecenia, jeśli wyda mi się niesmaczne. Ceny dotyczą prac przedstawiających jedną (1) postać, w przypadku zleceń zakładających więcej podmiotów, ceny ustalać będę indywidualnie. Oczywiście zawsze jest miejsce na rozmowy i targi, ja jestem jak guma, trzeba mocno przygrzać to się rozciągnie. Jeśli otrzymam liczbę zleceń przekraczającą moje fizyczne możliwości, w tym temacie pojawi się napis: "COMMISSION: CLOSED"

Kontaktować się ze mną można w dzień i w nocy na:
- virusowym pw (konto: Steve)
- discordzie: kaawro#8324

COMMISSION: OPEN

Cennik:
[wersja z powiększeniem:TUTAJ]

【COMMISSIONS】Stef bazgroli dla virusa 6InZSMg
                                         
Steve
Kontraktor
Steve
Kontraktor
 
 
 

GODNOŚĆ :
Steve


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach