Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Go down

Pisanie 18.02.20 21:05  •  Oaza Empty Oaza

Zbliżająca się nieśmiało wiosna, połączona z kapryśnymi urokami Desperacji sprawiła, że w nieprzystępnej dotąd dolinie między górskimi szczytami zaczęła kiełkować znikoma roślinność. Teren ten do tej pory składał się głównie z ogromnej błotnistej kałuży przypominającej bardziej bagno niż faktyczny, zdatny do wykorzystania wodopój i porozrzucanych niedbale okalających go skał.

Desperaci już dawno zostawili to miejsce grasującym tu bestiom, a i one same w ostatnim czasie przestały się tu pojawiać, gdy cały teren przejęło we władanie stado drapieżnych ravierów. Grzęzawisko za sprawą nienękanych przez nikogo roślin zaczęło zamieniać się w prawdziwą oazę, a takie tereny zbyt długo nie mogą pozostać niezłupione. Plotki o urodzajnym miejscu coraz częściej zaczynają być powtarzane w Apogeum.


ZADANIA
— Przeżyj spotkanie ze stadem ravierów. (50PF)
— Ograb to miejsce do cna ze wszystkiego, co tylko da się zerwać. (do 20 składników poziomu łatwego, dowolnie do wyboru spośród: altea, czerejka pospolita, dyńka, giaczanka, grzybek purri, koniczynka eme, rdzawopłatek)


INFORMACJE DODATKOWE [TECHNICZNE]
— MG nadzorującym jest Lazarus.
— Przewidywana liczba miejsc: 4.
— Wydarzenie poziomu łatwego.
— Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy", a samo wydarzenie rozpocznie się TUTAJ. Czas na napisanie postów: do 24 lutego.
– #3C5862 –
                                         
Lazarus
Dezerter
Lazarus
Dezerter
 
 
 

GODNOŚĆ :
Boris Nikołajewicz Azarow; Lazarus bądź po prostu — Łajza


Powrót do góry Go down


 
Nie możesz odpowiadać w tematach