Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Dokumentowałoby się to w naszych tematach MGowych czy w tym dziale zrobiłoby się jakiś poddział pod to?

W sensie?

Sądziłem, że po zakończeniu misji Mistrz Gry (tak jak uczestnik) wypełnia kod tutaj, samemu wyciągając procent z sumy punktów.

+ Pomyślałem też o tym, co najgorsze: czyli o przerwanych misjach. Przerwanych z winy uczestnika bądź uczestników. Co wy na to, aby nagrodzenie i tak się dostawało, ALE 30% wyciągałoby się z połowy, a nie z całej sumy? Po napisaniu minimalnej sumy postów, np. 10 (MG + uczestnik)?
Bo chyba największym bólem wciąż jest świadomość, że nad czymś się pracowało, a ktoś to olał i sobie zniknął.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Arcanine napisał:
+ Pomyślałem też o tym, co najgorsze: czyli o przerwanych misjach. Przerwanych z winy uczestnika bądź uczestników. Co wy na to, aby nagrodzenie i tak się dostawało, ALE 30% wyciągałoby się z połowy, a nie z całej sumy? Po napisaniu minimalnej sumy postów, np. 10 (MG + uczestnik)?

Jestem za. Warto to od razu ustalić.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

A, no w sumie jest ten temat xD To git.

I jestem za pomysłem Growa odnośnie przerwanych o/
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Czekajcie, bo nie rozumiem. Nie kończysz misji ale i tak dostajesz co chcesz?
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Nie.

Mówię o motywie, w którym to gracz przestaje odpisywać i Mistrz Gry zostaje z niczym. Więc żeby znów nie było sytuacji, w której MG zmarnował swój czas, chęci i przede wszystkim pomysł na misję, którą prowadził: niech ma chociaż połowę z tego, co uzyskałby, gdyby udało się dociągnąć całość do końca.

Więc to nagroda dla MG, a nie dla uczestnika-uciekiniera.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

A, to w takim razie git :v

                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Okej. Zostawię ten temat do wtorku. Jak ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć lub ma inne propozycje: niech się zmieści w tym terminie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach