Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 21.05.18 11:44  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ego napisał:mazidłem na moje spierzchnięte usta
Nie ma za co! >D

Ja i Rum też dziękujemy. Fajnie było was wszystkich spotkać. c:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 15:06  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Bup, też przyszedłem podziękować wszystkim moim krasnoludkom, postaram się na dniach przerzucić wszystkie zdjęcia i gdzieś umieścić (za zgodą wszystkich ofc) zdjęcia.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 15:14  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Też dziękuję za spotkanie. Było fajnie. >D Jednakże jednocześnie proszę o nieupublicznianie zdjęć i nie przekazywanie ich  innym osobom, których nie było na spotkaniu. Tyczy się to oczywiście fotek, na których jestem ja. c:
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 15:36  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Dzięki serdeczne za spotkanie. Miło było was spotkać.

Yury napisał:Jednakże jednocześnie proszę o nieupublicznianie zdjęć i nie przekazywanie ich  innym osobom, których nie było na spotkaniu. Tyczy się to oczywiście fotek, na których jestem ja. c:
^ Same here. Podpinam się pod tę prośbę.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 16:44  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Chciałam napisać to jako pierwsza, ale sen ze mną wygrał >D
Dziękuję wszystkim Viruskom za spotkanie, cudownie było się z Wami zobaczyć, czy to po raz pierwszy czy kolejny. Do zobaczenia na kolejnym pyrkonowym meecie, a oby i wcześniej! o/
I specjalnie dla Was, pełna "lista obecności" z tegorocznego spotkania (następnym razem wezmę jakiś pisak, bo kiepsko widać, wiem).
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 18:06  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Yury napisał:Też dziękuję za spotkanie. Było fajnie. >D Jednakże jednocześnie proszę o nieupublicznianie zdjęć i nie przekazywanie ich  innym osobom, których nie było na spotkaniu. Tyczy się to oczywiście fotek, na których jestem ja. c:
No nie. Jak to. :C Już zamówiłem ramkę.

Poza tym palec wyśmiania za Jekkyla. xD
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 18:10  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Anuluj zamówienie. xD

I spierdalaj, ale przede wszystkim pamiętaj, że to twoja wina. >D
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 18:42  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Arcanine napisał:
No nie. Jak to. :C Już zamówiłem ramkę.
Następnym razem przyjedź, dostaniesz cały album zdjęć |D
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 21.05.18 23:16  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
*w końcu ma dostęp do internetuf*

Było zajebiscie pysie, kocham was <3 nie spodziewałem się tyle osób zobaczyć, a jak panikowalem przed 14sta że was nie widać, a tu jebs
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.18 14:47  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Oki, zdjęcia już mam. Czy ktoś poza Yury i Chashką nie życzy sobie udostępniania tych na których się znajduje?

ps. czy ktoś ujął mój alkoholizm?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.18 14:55  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 - Page 5 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Sleipnir napisał:Czy ktoś poza Yury i Chashką nie życzy sobie udostępniania tych na których się znajduje?
Jeszcze ja. ~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach