Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pisanie 18.04.18 22:39  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Pyrkonowy VirusMeet 2018
Pyrkon 2018!
Sobota - 14:00 - Schody przed iglicą!

Verity napisał:Do Festiwalu Ziemniaka został nam mniej niż tydzień!

Przeleciałam wzrokiem co negocjowaliśmy i sobota, godzina 14 spotkała się chyba z wystarczającym poparciem, by uznać tę datę za ustaloną. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś obiekcje, coś się zmieniło, wyskoczył jakiś ważny punkt programu - niech woła teraz lub zamilknie na wieki.

Kwestią drugą jest miejsce. Mam tylko jedno doświadczenie z viruskowego meeta, ale patrząc po zeszłorocznym, spotkanie przed iglicą wydaje mi się dobrą opcją. Podprowadziłam mapkę ze strony Pyrkonu, żeby wszystko było jasne. W zeszłym roku ustalaliśmy punkt zbiórki na schodach, ale że szybko wykurzyły nas stamtąd tłumy cosplayerów robiących sobie wspólne zdjęcia, lepiej od razu szukać się obok schodów (tak ładnie zaznaczyłam kółeczkiem, doceńcie).

Z kwestii bardziej praktycznych, czyli jak znaleźć Viruski:
- osobiście będę machać jakąś ładną kartką z odpowiednim napisem, tak żeby było wiadomo, że to właśnie my
- sprzedaję rozdaję wszelkie formy kontaktu do siebie, więc jeśli ktoś obawia się zgubić - niech zawoła o numer telefonu, mogę dać nawet zdjęcie. Wcale nie tak, że na forum już jest ich miljon, więc i tak praktycznie każdy umie mnie rozpoznać. Będę cały czas pod ręką i w zasięgu komórki.
- w razie gdyby miało się rozpadać - a na razie według prognoz nie powinno - punkt zbiórki zostanie przeniesiony pod dach, prawdopodobnie do budynku wejścia wschodniego (na mapce lekko w dół, tam gdzie informacja i szatnie). Jeśli jednak byśmy się przenosili, na pewno napiszę w tym temacie i poślę wiadomość tym, do których mam kontakt.

Chyba tyle mam do powiedzenia, czekam jeszcze na was odzew: czy pasuje, czy coś trzeba zmienić, czy ktoś jeszcze przyjdzie (żeby się nie okazało, że na kogoś nie zaczekaliśmy). No i do zobaczenia~
♡\( ̄▽ ̄)/♡



Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez wielu przez cały rok Ziemniakon. Tak jak i w poprzednich latach, także teraz piszę do was z propozycją zorganizowania jednego, sporego, oficjalnego virusowego meetu. Tym razem zgodnie z obietnicą składam temat nie dwa dni przed Pyrkonem, a cały miesiąc. Może pozwoli to komuś ostatecznie zdecydować się czy jest po co jechać, czy warto między innymi także dla forumowego spotkania.

Moja propozycja: Sobota, środek wydarzenia.
Godzina: 14? (Wcześniej niech każdy sobie coś chapnie, albo niech wpada z bułka w zębach)
Bądź każda inna propozycja, na którą zgłosi się więcej ludzi. No i nie wiem, czy wtedy nie będzie jakiegoś SUPER WAŻNEGO wydarzenia.


Temat będę uzupełniać w zależności od tego, co będzie potrzebne do ustalenia. Póki co oddaje go w całości do waszej dyspozycji. No to kto się wybiera?


Ostatnio zmieniony przez Yū ✿ dnia 15.05.18 10:36, w całości zmieniany 2 razy
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 22:43  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Jadę, jadę, JADĘ! I po raz kolejny oferuję się do roli punktu charakterystycznego, dzięki któremu każdy zainteresowany Virusowicz odnajdzie miejsce spotkania. W tym roku ogarnę lepszy transparent. C:
I z mojej perspektywy sobota wczesnym popołudniem to dobra opcja, bo wtedy nic nie mam zaplanowane.
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 22:49  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ja się nie znam, idę tam kompletnie na yolo, ale będę. <3
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 22:50  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
She napisał:Ja się nie znam, idę tam kompletnie na yolo, ale będę. <3

W razie gdybyś miała się zgubić - albo gdyby ktokolwiek miał się zgubić, zawsze mogę dać do siebie dowolny kontakt. Dopilnuję, żeby wszyscy chętni trafili na miejsce spotkania c:
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 22:52  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Okej! Uczepię się też ogona Ciro, więc chyba trafimy. D:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 23:21  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ja tam jestem człowiekiem, który się gubi na tak dużych imprezach. Polcon wzeszłym roku w lublinie na kampusie umcs to była tragedia (lataj z jednego budynku na drugi w 3 minuty, bo zaraz następna prelka) i też się gubiłem ;_;

Ja bym wolał na rano, tak w okolicach 10tej, albo wieczorem też koło 10tej, bo ja z doświadczenia konwentowego wiem, że z rana to się gówno dzieje (problemem jest tylko dla niektórych wstać po piątku) a wieczorkiem to po imprezce (bo na pewno jakiś koncert, jakiś konkurs cosplay czy inne coś będzie) to już nie ma nic i można na spokojnie posiedzieć i pogadać, bez obaw, że "oja, zaraz będzie moja ulubiona prelka/spotkanie autorskie na którym muszę być i akurat jest o np. 14:30 w stali 5km stąd lD

A ja nie chciałbym przegapić was, naprawdę. Pewnie to jedyna moja szansa pojechać na ludzie na pyrkon i wasze buźki zobaczyć.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 23:30  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ja z kolei wciąż się zastanawiam. Nie będę ukrywał, że nie.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.04.18 23:38  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Verity napisał:I z mojej perspektywy sobota wczesnym popołudniem to dobra opcja, bo wtedy nic nie mam zaplanowane.

Podpinam się.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.18 9:06  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Liam, muszę się zgodzić w kwestii wstawania, z tym bywa ciężko. *Patrzy na Lilo, które wstawała o 10, kiedy ona była gotowa o 6* >D No i z doświadczenia Ci powiem, że przez ostatnie dwa lata godzina 13-14 się w miarę sprawowała, niby to pora obiadowa i zakładałam, że wtedy wszyscy będą już najedzeni, ale wychodziło tak, że szliśmy wszyscy razem wspólnie coś zjeść do galerii, albo do pawilonu z żarciem xD
No i z tą godziną chodzi głównie o jakieś szybkie, wielkie spotkanie, potem wiadomo, że każdy rozchodzi się na co chce. Rok temu sporo osób poszło, ale co jakiś czas znowu do nas wracało w różnych punktach całego dnia, ostatecznie siedzieliśmy w kilka osób bodajże do 3 w nocy grając w gry xD No i w piątek też w kilka osób się spikneliśmy. Więc chce raczej ustalić jakiś punkt kulminacyjny, a potem niech się dzieje wola nieba.

Chociaż przyznam, że nie czytałam jeszcze planu na ten rok, więc nie mam pojęcia, czy w okolicach 13-14 nie ma nic wybitnie superważnego. Ale mamy jeszcze miesiąc na detale!
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.18 9:25  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Yuutka napisał: *Patrzy na Lilo, które wstawała o 10, kiedy ona była gotowa o 6*
No wybacz, że chodziłyśmy spać o nieludzkich porach, a Ty mnie nawet nie próbowałaś rano obudzić xD
                                         
Verity
Studentka
Verity
Studentka
 
 
 

GODNOŚĆ :
Daisy Verity Greenwood


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.04.18 18:32  •  Pyrkonowy VirusMeet 2018 Empty Re: Pyrkonowy VirusMeet 2018
Ja chyba dołączę do Was jednego później, bo Grzędowicz rozdaje autografy o 15. <3
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 
Nie możesz odpowiadać w tematach