Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Twórczość


Go down

Pisanie 28.03.18 23:44  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Lefki, lefce i inne straszydła
No więc... ja też sobie rysuję, ale akurat nie ludzi, bo ich kompletnie nie umiem po roku próbowania.
Liam rysuje lewki, takie w stylu kreskówkowym jak z króla lwa. I też czasem rysuje smoki, ewentualnie jakieś humanoidalne straszydła. Tak, furry też się znajdą, czasami lD

Tutaj jest moje dA
https://tsukibijuu.deviantart.com/
Mało co wrzucam bo jestem leń, ale zawsze cuś.


A tutaj jest jeden z rysunków, które stwierdziłem, że przerobię na digitala. Jak skończę, o ile nie zostawię tego jak jest, to na pewno na dA i tutaj wrzucę :I

                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.03.18 23:23  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.03.18 23:28  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
To ty NADAL rysujesz lwy?!

Bardzo fajnie, zawsze coś nowego. Czekam na więcej, bo większość z tych prac jest mi już znana z poprzednich razów i też je komentowałem na CB. Po co się powtarzać. No po co?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.03.18 0:04  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
Taaaak, przecież nie umiem nic innego jak lwy lD

https://imgur.com/a/gakkI

Coś czego nie widziałeś. Oto panda-boo, zdjęcie zrobione przed chwilą, dlatego trochę tam ciemno.
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.04.18 10:34  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
O jeny, rysowałam ostatnio pando-lwa! XD
Obadałam już całe dA, teraz czaję na więcej.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.18 19:13  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
https://imgur.com/a/sq5DqVm


Tego się nie da odzobaczyć
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.18 21:13  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
Hej! To nie jest takie złe! Rysuj, rysuj i jeszcze raz rysuj, a będzie nawet bardzo dobrze.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.07.18 23:16  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
Dobra robota, wreszcie jakiś art. Długo tu nic nie wstawiałeś i już byłem przekonany, że zrezygnowałeś z rysowania (oby nie to). Szanuję kubek, brwi i kapelusz, poważnie. Dawaj więcej prac, póki publika nie ostygła.
                                         
Shirōyate
Opętany
Shirōyate
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shirōyate Hiroki.


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.18 9:32  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
Wakacyjną Lia?! <3
Trzeba więcej takich eventow, od razu dział twórczości się ożywia i od razu mamy tyle pięknych postaci w plażowej odsłonie. Kiedy jakaś nowa praca, Lia?! *czeka*
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 23.07.18 11:44  •  Lefki, lefce i inne straszydła Empty Re: Lefki, lefce i inne straszydła
Ojejciu, dziękuję za miłe słowa <3

A tematu nie porzuciłem, ani rysowania. Po prostu ja rzadko kiedy jestem aż tak zachwycony swoim bazgroleniem, żeby wrzucać (i zbyt leniwym by podłączać telefon i zgrać zdjęcie xD), a jeszcze rzadziej, że zrobię coś w digitalu bo wygląda to jak wygląda : I

Nie wiem kiedy nowa praca. Ale eventy zawsze spoko : D
                                         
Liam ♥
Chart     Poziom E
Liam ♥
Chart     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach