Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Pisanie 01.08.18 18:10  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
02.03

A co z waszymi znakami zodiaków? Interesujecie się astrologią? Znacie swoje ustawienia poza Słońcem? Księżyc? Wschodzący?
Ja jestem słoneczną rybą, księżyc mam w Pannie i wschodzący w Wadze!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.08.18 18:22  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
A gdzie dokładnie można sobie takie rzeczy sprawdzić? Bo jestem Bykiem, ale poza tym nie słyszałem o całej reszcie. To dokładne określanie znaku się jakoś nazywa?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 8:15  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
http://astro.cafeastrology.com/natal.php

Tutaj. Wpisujesz swoje dane, jeśli nie znasz godziny urodzenia, to wschodzący znak może nie być dokładny, tak mi się wydaje. Wyskoczy ci tabelka, tam będzie Sun, Moon i po prawej Ascendant. Lubię też Mars i Wenus, bo to odpowiednio ta bardziej fizyczna i duchowa strona osoby w związkach i relacjach romantycznych.

Sprawdziłam cię i masz Słońce w Byku, Księżyc w Lwie, Mars Baran i Wenus Bliźnięta.
Ja to osobiście nie lubię byków...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 14:27  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Aż z ciekawości sobie zrobiłem i mam Słońce w Bliźniętach, Księżyc w Koziorożcu, Mars Panna i Wenus Bliźnięta.
Przestraszyłem się z powodu tej tabelki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 19:19  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Ale co to w ogóle za generalizacja?

Sam czytam czasami o horoskopach, ale nie zakładam, że każdy człowiek danego zodiaku jest podporządkowany opisowi. U mnie się część nie zgadza, w tym zamiłowanie do pieniędzy i umiejętność ich oszczędzania. A to u Byków jedna z głównych cech.

Dobra, tamta strona jest jakaś mało czytelna, więc przewertowałem inne. W każdym razie trochę nie rozumiem, bo mi się dużo rzeczy ze sobą kłóciło, w zależności od tego, o jaką planetę chodzi. W jednym opisie, że ukrywam emocje, w drugim, że nie ukrywam. W jednym, że jestem silny, energiczny i gwałtowny, w drugim, że się ciągle rumienię i nie wykonuję pierwszych kroków. Grey spadł na niższe podium przy mojej ilości obliczy.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 19:42  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Słońce - Wodnik
Księżyc - Lew
Merkury i Wenus - Koziorożec c:

Jeśli chodzi o sam znak zodiaku to wpasowuję się w wodnika - uparte, idzie własną drogą, pełny paradoksów, trzymający się na uboczu. Z ciekawości wzięłam sobie dane Reda do tej "kompatybilności dla zakochanych", ale ni kija z tego nic nie ogarniam xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 20:38  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Invidia, ja też i również nie ogarniam. Piąteczka.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 21:05  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
*przybija piąteczkę* musiałabym nad tym posiedzieć. Może przypadkiem poznałabym tajniki czarnej magii i układania tarota xD
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 22:09  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Arcanine napisał:Ale co to w ogóle za generalizacja?

Sam czytam czasami o horoskopach, ale nie zakładam, że każdy człowiek danego zodiaku jest podporządkowany opisowi. U mnie się część nie zgadza, w tym zamiłowanie do pieniędzy i umiejętność ich oszczędzania. A to u Byków jedna z głównych cech.

Dobra, tamta strona jest jakaś mało czytelna, więc przewertowałem inne. W każdym razie trochę nie rozumiem, bo mi się dużo rzeczy ze sobą kłóciło, w zależności od tego, o jaką planetę chodzi. W jednym opisie, że ukrywam emocje, w drugim, że nie ukrywam. W jednym, że jestem silny, energiczny i gwałtowny, w drugim, że się ciągle rumienię i nie wykonuję pierwszych kroków. Grey spadł na niższe podium przy mojej ilości obliczy.


Si, popieram. Opis mojego zodiaku też nie jest zbyt podporządkowany do mojego charakteru.
                                         
Yury
Windykator     Opętany
Yury
Windykator     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Wcześniej Kido Arata, teraz Yury. Czasem Wujek Menel (c)Chyży.


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.08.18 22:10  •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
Dla tych skonfundowanych planetami i sprzecznościami - każda planeta teoretycznie (bo też nie do końca wierę w astrologię) odpowiada za inny aspekt życia. I tak Słońce to moralność, ta baza osobowości. Księżyc - emocje, jak jesteś od nich zależny. Mars - fizyczna strona miłości, co lubisz i jak to traktujesz. Wenus - romans. Sprzecznosci wynikają z różnych aspektów, które tu się rozpatruje.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Urodziny - Page 8 Empty Re: Urodziny
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Nie możesz odpowiadać w tematach