Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Soł zrobiłem to od nowa na innej stronie, chyba pierwszy raz poprawnie i nie na odpierdol, więc powinno być zgodne z prawdą... Nie.

ISTP:
Tak bardzo nie. xD Zróbmy to jeszcze raz.

ISFP:
Szczerze mówiąc nie mam tutaj nic do powiedzenia. Nie dowiedziałem się niczego nowego, niczym mnie ten wynik nie zaskoczył. To tak jakbym czytał kolejny horoskop Raka. "Jesteś uczuciowo miękki, ale masz twardą skorupę", dzięks. Myślę, że istnieją osobowości, których żaden test nie jest w stanie w pełni oddać.
Also macie tutaj taki fun fact: FUN FACT D:.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ło, oh, 72 pytania to rzeczywiście sporo.


Introvert(22%) iNtuitive(12%) Thinking(38%) Judging(1%)

Czyli INTJ.

O dziwo to co pisze Wikipedia na serio do mnie pasuje w sporej większości. Jestem aż zdziwiona. Zaraz jeszcze looknę kim jestem w Enneagramie. *oczko*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

ENFJ
Extravert(56%) iNtuitive(12%) Feeling(88%) Judging(1%)

You have moderate preference of Extraversion over Introversion (56%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
You have strong preference of Feeling over Thinking (88%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

ENFJ:

Ok, nawet się zgodzę...

A co więcej, osobami z taką osobowością, które najbardziej wbiły mi się w oko są: Johnny Depp, Barack Obama
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Znalazłem inny test osobowości w tym typie. Możecie sobie zmienić język na górze. Ja robiłem po angielsku, bo... tak wyszło. Ev mi uświadomiła, że można zmienić tam język. NIEWAŻNE. Zrozumiałem wszystko. ~


Mój wynik: INTJ-A. Czyli architekt. Co.
MIND: 76% introverted.
ENERGY: 62% intuitive.
NATURE: 70% thinking. Taki mało uczuciowy.
TACTICS: 58% judging.
IDENTITY: 83% assertive.

Na razie wyszło, że jestem bardzo rzadkim gatunkiem. *kaszl* No ale dobra. Daję wam test, a sam zabieram się za lekturę.
                                         
Zero
Anioł Stróż
Zero
Anioł Stróż
 
 
 


Powrót do góry Go down

O, robiłam kiedyś coś takiego, ale nie mam pojęcia co wyszło. Tak, a teraz jest północ i idealna pora na test.

Logician (INTP-T)
M: 73% introverted
E: 74% intuitive
N: 59% thinking
T: 66% prospecting
I: 53% turbulent


W sumie opis tego... chyba się zgadza.
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wyszło mi INFP-t czyli pośrednik.

Umysł: introwertyk: 53%
Energia: Intuicyjny: 80%
Natura: kierujący się zasadami: 59%
Taktyka: poszukujący: 92%
Identyfikacja: czujny: 65%
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

O, Gav mi z dwa tygodnie temu wysłała ten test~ Aż zrobiłam go jeszcze raz.

Jestem ENFP-T, czyli działaczem.

Umysł: 63% ekstrawertyk.
Energia: 90% intuicyjny.
Natura: 96% kierujący się zasadami.
Taktyka: 97% poszukujący.
Identyfikacja: 98% czujny.

Duże mi te wartości wyszły... i o, jestem pierwszym ekstrawertykiem~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jestem ISTP-T - Wirtuoz.

Umysł: Introwertyk 58%.
Energia: Realistyczny 54%.
Natura: Kierujący się logiką 68%.
Taktyka: Poszukujący 81%.
Identyfikacja: Czujny 77%.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

W sumie drugi raz wyszedł mi ten sam typ osobowości:

(ISTP-A)
UMYSŁ: introwertyk, 51%
ENERGIA: realistyczny, 59%
NATURA: kierujący się logiką, 69%
TAKTYKA: poszukujący, 80%
IDENTYFIKACJA: asertywny, 66%

“Chciałem przeżyć życie, ale inne życie. Nie chciałem chodzić codziennie w to samo miejsce, patrzeć na te same twarze i wykonywać tą samą pracę. Chciałem mieć ciekawe wyzwania.”
Harrison Ford

ISTP uwielbiają poznawać swoimi rękoma i oczyma, dotykając i badając świat wokół nich trzeźwym umysłem i ożywioną ciekawością. Ludzie o tym typie osobowości mają wrodzony dar tworzenia, od projektu do projektu podejmują się zarówno użytecznych jak i zbędnych przedsięwzięć dla czystej przyjemności, uczą się na podstawie tego czego doświadczają w środowisku, w którym się poruszają. ISTP są często mechanikami lub inżynierami, kochają po prostu ubrudzić sobie ręcę rozkładając rzeczy na części i je składając, aby je choć troszkę poprawić.

ISTP zgłębiają pomysły i idee poprzez proces tworzenia, wyszukiwanie problemów, metodą prób i błędów, i doświadczenie z pierwszej ręki. Lubią jak inni interesują się ich projektami i nie mają nic przeciwko temu, gdy inni wchodzą w ich obszar działania. Oczywiście pod warunkiem, że nie będą się mieszać do ich zasad i zakłócać ich poczucie wolności, będą też otwarci na nich, a swoje zainteresowania wyrażą w stylu osobowości ISTP.

ISTP lubią pomagać innym i dzielić się swoim doświadczeniem z tymi na których im zależy, szkoda tylko, że stanowią tak mały procent (5%) populacji. Szczególnie rzadko wśród ISTP można spotkać kobiety, ten typ osobowości jest znany ze swoich ról męskich w społeczeństwie, a kobiety już od dzieciństwa są przezywane chłopczycami.

OŚMIEL SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Choć ich umiejętności związane z mechaniką mogą sprawiać wrażenie, że ISTP są raczej prostymi ludźmi, to jednak ich cechy osobowości sprawiają, że są dość zagadkowi. Przyjacielscy lecz ceniący sobie prywatność, spokojni lecz niespodziewanie spontaniczni, ogromnie zaciekawieni wszystkim, lecz trudność sprawia im koncentracja jakiej wymaga formalna edukacja, dlatego zachowanie się jednostek o osobowości ISTP jest nieprzewidywalne, zmagają się z tym nawet ich przyjaciele i ukochani. ISTP sprawiają wrażenie osób bardzo lojalnych i solidnie trzymających się jednego zadania, jednakże kumuluje się w nich impulsywna energia, która może nagle bez ostrzeżenia ekspodować, a wtedy ich zainteresowania odważnie zmieniają kierunek na nowy.

ISTP podczas tych niespodziewanych zmian kierunków nie poszukują jednak wizji jedynie sprawdzają wykonalność, która mieści sie w nowym obszarze ich zainteresowań.
Decyzje ISTP pochodzą z poczucia praktycznego realizmu, którego sedno opiera się o poczucie uczciwości wobec innych, a którego postawę można streścić w słowach “czyń tak innym, jakbyś chciał, aby Tobie czyniono”, tłumaczy to postawę wielu ludzi o zagadkowych cechach ISTP. Zamiast zbytniej ostrożności w postępowaniu z innymi, aby przykładowo nie nadepnąć komuś na odcisk co mogłoby się skończyć podobną reakcją ze strony tego człowieka, posuwają sie za daleko akceptując podobną odpłatę, dobrą czy złą i jest to czysta gra.

Problem, z którym jednostki o osobowosci ISTP muszą sobie radzić to pochopna reakcja, przedwczesne ocenianie innych jako osób tolerancyjnych, gdyż sami są właśnie takimi. To oni pierwsi powiedzą grubiański dowcip, zbytnio zaangażują się w projekt innej osoby, narozrabiają i bedą wygłupiać się, lub niespodziewanie zmienią swoje plany, gdyż coś innego wydaje im się ciekawsze.

NIC NIE JEST BARDZIEJ NUDNE NIŻ TO JEŚLI WSZYSCY PRZYZNAJĄ CI RACJĘ

ISTP dowiadują się, że wiele innych typów osobowości przykłada o wiele większą wagę do zasad i akceptowalnego zachowania niż oni sami – nie lubią słuchać grubiańskich dowcipów i na pewno nie rewanżują się takim samym, nie chcą też brać udziału w wygłupach, nawet przebywać w towarzystwie kogoś kto to lubi. Jeśli dana sytuacja jest już emocjonalnie naładowana to pogwałcenie tych granic może odwrócić się przeciwko niemu.

Przewidywanie uczuć sprawia trudność jednostkom o osobowości ISTP, co jest naturalnym skutkiem ich własnej natury, szczególnie biorąc pod uwagę trudność jaką im sprawia ocenianie swoich emocji i motywacji. Jednakże ich tendencja do pogłębiania przyjaźni poprzez działanie zamiast emaptię może doprowadzić do bardzo frustrujących sytuacji. Ludzie o osobowosci ISTP zmagają się z granicami i wytycznymi wolą wolność poruszania isę i wychodzą poza ograniczenia jeśli sytuacja tego wymaga.

Odnajdywanie środowiska, w którym mogą pracować z dobrymi kolegami, którzy rozumieją ich styl i brak przewidywalności, połączenie kreatywności z poczuciem humoru i praktycznym podejściem w odnajdywaniu praktycznych rozwiazań, rozpościera przed ISTP wiele szczęśliwych lat budowania pożytecznych “pudełek”, aby je potem z zewnątrz podziwiać.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Ciekawy test. Mi wyszedł: “OBROŃCA” czyli ISFJ-A

Umysł: introwertyk 54%
Energia: realistyczny 74%
Natura: kierujący się zasadami 59%
Taktyka: planujący 72%
Identyfikacja: asertywny 61%

“Miłość rozwija się w dawaniu. Tylko przez dawanie innym możesz powiększyć swoje zasoby.” ~ Brian Tracy

Osobowość ISFJ jest unikalna, ponieważ jej charakterystyka za zaprzecza jej indywidualnym cechom. Mimo tego, że jednostki ISFJ cenią zasady (F), posiadają doskonale wykształcone umiejętności analityczne; pomimo swoich cech introwertycznych (I) posiadają dobrze rozwinięte umiejętności międzyludzkie i mocne relacje społeczne; pomimo, że jednostki ISFJ należą do grupy planujących (J), są często otwarci na zmiany i nowe pomysły. A jak w przypadku wielu innych spraw, ludzie o osobowości typu ISFJ stanowią coś więcej niż tylko sumę swoich części i w ten sposób posługują się swoimi mocnymi stronami, które ich reprezentują.

ISFJ są prawdziwymi altruistami, odpowiadają nadmiarem uprzejmości na uprzejmość i angażują się z entuzjazmem i szczodrością do działania i pracy.

Ten typ osobowości stanowi dużą część populacji, bo aż 13% co jest bardzo korzystne. Ludzie ci łączą tradycję z chęcią czynienia dobra, dlatego można ich spotkać w takich dziedzinach jak medycyna, sfery akademickie, praca charytatywna, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wrażliwość historyczna.

Ludzie o osobowości ISFJ, szczególnie ci o cecchach czujni i ostrożni cechują się drobiazgowością w celu osiągnięcia perfekcji i choć nieraz ociągają się z realizacją, można im ufać, gdyż rzetelnie wykonują daną pracę w ramach określonego czasu. ISFJ na sposób osobisty traktują odpowiedzialność, wykraczając we wszystkim co robią ponad oczekiwania, sprawiają w ten sposób innym radość w pracy i w domu.

ABY NAM UWIERZYĆ, TRZEBA NAS ZOBACZYĆ

Wyzwaniem dla jednostek ISFJ jest upewnienie się, że ich wysiłki są zauważone. Mają tendencję umniejszać swoje osiągnięcia i choć ich uprzejmość często spotyka się z szacunkiem, to jednak osoby bardziej cyniczne i egoistycznie nastawione wykorzystują poświęcenie i pokorę jednostek o cechach ISFJ obciążając ich nadmiernie pracą po czym przypisując sami sobie ich wyniki. Ludzie o osobowości ISFJ muszą wiedzieć kiedy powinni powiedzieć “nie”, aby się ostać i urzymać pewność siebie i entuzjazm.

Naturalnie towarzyscy co jest dziwną cechą u introwertyków, ISFJ wykorzystują swją wspaniałą pamięć nie do przechowywania danych i mało ważnych szczegółów, lecz do zapamiętywania ludzi i szczególowych informacji na temat ich życia. Jeśli chodzi o obdarowywanie ISFJ nie mają równych, używają swojej wyobraźni i naturalnej wrażliwości do wyrażenia swojej chojności w taki sposób, który dotknie serc tych, których obdarowują. Choć to na pewno odnosi się do ich współpracowników, których ludzie o osobowości ISFJ często uważają za osobistych przyjaciół, to jednak ich wyrażanie dobroci w pełni rozkwita w gronie rodzinnym.

GDYBYM TYLKO MÓGŁ CIEBIE OCHRONIĆ TO ZROBIŁBYM TO

ISFJ są wspaniałymi ludźmi, rzadko kiedy pozostają bezczynni, jeśli jakaś sprawa, które lezy odłogiem warta jest ich wysiłku. Umiejętność zawiązywania bliskich, intymnych relacji z innymi nie ma sobie równych wśród innych jednostek introwertycznych, a radość jaką czepią z tych kontaktów w utrzymaniu szczęśliwej rodziny jest darem, z którego każdy z ich otoczenia korzysta. W świetle reflektorów nie czują się dobrze, a należyte pochwały za wysiłek grupowy powoduje poczucie winy, jednak jeśli tylko ich wysiłek zostanie doceniony, ISFJ odczuwają pewien poziom usatysfakcjonowania z tego co robią, o czym osoby o innych osobowościach mogą tylko pomarzyć.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

INFP "Pośrednik". Nie chce mi się kopiować całego tekstu, ale tu znalazłam niezły opis - klik
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach