Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: My


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pisanie 01.08.14 16:42  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.05.17 21:18  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Trzy lata temu wyszło mi 4w5, teraz wychodzi mi sama 4.

Spoiler:

...to zabawne, że większość z opisu naprawdę pasuje. |:
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.05.17 21:48  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Hmh.
9w1.

Ogólny opis dziewiątki:
Spoiler:

No i rzecz jasna 9w1.
Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney

Chwilowo sama zdrowa dziewiątka wydaje się być odpowiednia, chociaż faktycznie 9w1 dość mocno pasuje, nie ma to jak pochodne *kaszl*
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.05.17 23:14  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
7w8 - realista. W sumie trochę się tego spodziewałem, że wyjdzie mi coś takiego.


Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.


Nie wszystko jest prawdą, ale w większości, szczególnie do tego stresu to mają cholerną rację. *parsk*
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.06.17 0:56  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

Słynne jedynki ze skrzydłem dwa: Gregory Peck, Margaret Thatcher, Jane Fonda, Hillary Clinton, Sidney Poitier.

Wery intresting, wery...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.09.17 21:13  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Włóczęga, klasycznie. Zgaduję, że tutaj to siedlisko introwertyków jest. >D
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.17 11:11  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Wow. Wow.
9w1 - Marzyciel.

Najgorsze jest to, że opis tego to opis mnie w solidnych 80-95%.

9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie, uporządkowanie, sprawiając jak najmniejsze kłopoty otoczeniu. Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań. Często posiada poczucie misji do spełnienia, prywatnej lub publicznej, misji w której pracuje ciężko mając na celu dobrobyt wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Wyraża miłość zgodnie z wszelkimi zasadami poprawności, chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości. Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację i opanowanie z odruchami spontaniczności i dużej czułości. Elegancka prostota uczuć.
W stresie, ma tendencję do bycia niestaranną. Może stać się pasywna, bierna i działać z wątpliwą moralnością. Ma poczucie spełniania obowiązków, których wykonywać nie powinna. Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane. Pasywna tolerancja i akceptacja w absurdalnych i szkodliwych sytuacjach. Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian. Bagatelizuje problemy i powtarza sobie, że wszystko będzie dobrze. Popada w łagodne odrętwienie. Ma brak tolerancji dla własnych emocji. Powoli tłumi swoją odczucia.

Słynne dziewiątki ze skrzydłem jeden: Dalai Lama, Mahatma Gandhi, Audrey Hepburn, Martin Sheen, Jim Henson, Walt Disney.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.17 17:15  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Jakiś czas temu wychodziło mi 2w1, teraz 6w5. Ciekawie, chociaż 6 bardziej pasuje mi do mojego partnera Coś skopałam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.01.18 14:36  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
(Tamta strona nie działa, więc robiłam testy z innej.)
w a r n e r
Typ 3 - Zdobywca
(Zdobywca, Wykonawca, The Achiever)
Spoiler:

Oraz wpływowy podtyp osobowości:
Typ 8 - Wojownik
(Wojownik, Władca, Szef, The Challenger)
Spoiler:

Zgadza się w około 80%.

u s z a t y
Typ 6 - Strażnik
(Strażnik, Lojalista, Adwokat Diabła, The Loyalist)
Spoiler:

Oraz wpływowy podtyp osobowości:
Typ 7 - Entuzjasta
(Entuzjasta, Epikurejczyk, Fantasta, The Enthusiast)
Spoiler:

Drugi typ mi bardziej pasuje do Uszatego, pierwszy zgadza się może w 50%.

k a p i t a n _ h u d d l e
(test robiony z jeszcze innej strony)
Typ - Dowódca
(ENTJ-A / ENTJ-T)
Spoiler:

Zgadza się w około 90%.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 01.09.19 22:49  •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
Aaaa, odświeżam jakieś zapomniane tematy, bo kocham testy osobowości!

4w3, arystokrata!

PS. Test nie działa. Ale można znaleźć w necie podobne.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Enneagram - Page 3 Empty Re: Enneagram
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: My

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

 
Nie możesz odpowiadać w tematach