Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 8 z 39 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next

Go down

Pisanie 26.12.15 23:50  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Sądzę, że pomysł jest absurdalny - rzekła Anna.

Karty na stół

Agata Christie

Strona 102
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.12.15 23:53  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Rzeczywiście są źli - zgodził się Kaden - I musimy ich wieszać. Ale nie dlatego, że piją krew.

"Miecze Cesarza" Brian Staveley.


Strona 222.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

"Nagle bowiem pomyślałam sobie, że kto wie, czy to nie jest zaczarowany książę. W czasach, gdy istnieli zaczarowani książęta, istniały też pewnie zwykłe żaby, które nie były zaczarowanymi książętami. Wówczas mogło się zdarzyć, że jakiś zaczarowany książę został zapomniany tylko dlatego, że ludzie myśleli, że to tylko zwykła żaba. Biedaczek, siedział tu teraz w rowie w Bullerbyn, zupełnie zapomniany.
- Tak. Musimy go pocałować, żeby czary przestały działać.
- A pfe!- wzdrygnęła się Anna.
Wówczas powiedziałam jej, że gdyby w dawnych czasach księżniczki były równie głupie jak ona, to po dziś dzień mielibyśmy rowy pełne zaczarowanych książąt".

Dzieci z Bullerbyn - A. Lindgren

Strona 14
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Rębacze zwykle budowali domy z kamienia, by zapobiec pożarom, ale gdy zawodziły runy ochronne, a atak przypuściło wystarczająco wiele ognistych demonów, nawet kamienie stawały w płomieniach.
Malowany człowiek, Peter V. Brett.


Strona 19.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Wziął dwa powolne oddechy, oczyścił miejsce w swoim umyśle niczym pustą tabliczkę, na której mógł zapisać każdą dowolnie wybraną minutę.

"Miecze Cesarza", Brian Stanley.

88 strona.
                                         
Shion
Ratler     Poziom E
Shion
Ratler     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Shion.


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.12.15 10:04  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Wiele organizacji neonazistowskich twierdzi na przykład, że nie było obozów koncentracyjnych. W związku z tym badania i publikacje na ten temat odbierają jako zagrożenie i atak na siebie."
Camilla Läckberg, Niemiecki bękart

Strona 200.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.12.15 12:09  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Ubrałem się, wyciągnąłem wysokie buty, narzuciłem na ramiona płaszcz i wyszedłem.

Neil Gaiman. "Dym i Lustra"

strona 3
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.12.15 15:30  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Woda nieustannie podmywała podpory tuneli, wyżerała cement spojeń, spokojnie szemrała gdzieś całkiem blisko za ścianami holu stacji, próbując uśpić czujność jej mieszkańców."

Dmitry Glukhovsky, Metro 2034

Strona 145
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

"Goniec ruszył bokiem, wspinając się na skałę."
Robert M. Wegner, Opowieści z meekhańskiego pogranicza: Północ - Południe
Strona 69.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Fachowcy przy wznoszeniu zapór wodnych w Myczkowcach, a następnie w Solinie byli na wagę złota.

Tajemnice Soliny, Henryk Nicpoń


Strona 11
                                         
Yū ✿
Przywódczyni
Yū ✿
Przywódczyni
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 31.12.15 20:05  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 8 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Oczywiście, że nie, a to dlatego, że te dzieciaki po prostu jeszcze za mało wycierpiały, by warto było ich słuchać.
Próba od Eleanor Catton.


Strona 27.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 8 z 39 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach