Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 23 z 39 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next

Go down

Pisanie 24.11.16 16:57  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Gapiąc się na tego mężczyznę, Dannyl czuł, jak jego umysł rozszczepia się na dwoje."

Gildia Magów - Trudi Canavan
*Kto normalny trzyma takie grube książki na półkach?!*

71
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.16 22:14  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Kiedy następnego dnia Tessia otworzyła oczy, jeszcze przez dłuższą chwilę leżała w łóżku i przyglądała się pokojowi, w którym spędziła noc.
Nie mogła uwierzyć, że jest to jej sypialnia.

"Uczennica maga", Canavan Trudi.

Strona 83 prosz.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.11.16 22:22  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
— Dżizas — przerwał jej. — Bez jaj, Katherine, bez jaj, mam tak stać i z grzeczności nic nie mówić, kiedy widzę to co widzę? "Chyba trafiłem na złą ziemię, tak tutaj dziwnie". Wiecie, kto to powiedział? Obstfelder, Sigbjorn Obstfelder", do chuja. On chodził do tej szkoły i nie grał w jebanego tenisa!
Za plecami Helgego zobaczyłem, że Yngve się zatrzymał. Odwrócił się i znów do nas podszedł. Uśmiechnął się, a dłonie ukrył w kieszeniach wielkiej puchowej kurtki.
— Miałem przecież... — odezwał się, podając mi rękawiczki. Moje rękawiczki. — Zapomniałeś ich.
Przełknąłem ślinę.
— A, to tam były... dziękuję.
Yngve pobiegł znów do szkoły.

Człowiek, który pokochał Yngvego — Tore Renberg.

Strona 100.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

De Androcli cum leone amicitia

Aliquando Romae spectaculum venationis populo dabatur. Multae ferae bestiae apparebant, inter quas leo corporis magnitudine terribilique voce oculos omnium in se convertit. Introductus est inter complures ad pugnam cum bestiis servus viri consularis. Ei servo Androclus nomen erat.


Język łaciński. Podręcznik dla lektoratów szkół wyższych.


69, bo późno w nocy, dzieci śpią.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 15:25  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Jej świat został przewrócony do góry nogami, a potem zbudowany na nowo tak harmonijnie, że nie mogła uwierzyć, iż wcześniej go takim nie widziała."

Danina - Holly Black

96
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 15:33  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Dopóki nikogo nie zabijemy, możemy liczyć na przychylność opinii publicznej, a pod jej naciskiem rząd może się wycofać. Dlatego nie będziemy zabijać każdego, kto się nam nawinie pod rękę. Jak chcesz, możesz odejść - stwierdziłam ponuro, zdejmując jednocześnie koszulkę i stanik. Wiedziałam, że Stefan nie zostawi tak Kyle'a.

Żar mrozu - Patricia Briggs

EDIT:
Sklerozja nie boli. No to 28.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 18:09  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
„Panienka z górnego łóżka była zwyczajną dziewczyną, ale miłość dodawała jej oczom niezwykłego blasku, sprawiając, że promieniała jej cała twarz. Pewnej nocy, kiedy współlokatorka wróciła do akademika na paluszkach, po ciemku, postąpiła inaczej niż zwykle i nie wspięła się na górne łóżko. Tamtej nocy Tiao na dole też nie spała. Leżąc w łóżku, milcząco patrzyła, jak współlokatorka wchodzi do pokoju. Widziała, jak panienka z górnego łóżka wyjmuje z szuflady okrągłe lusterko, podnosi je do okna i ogląda sobie twarz przy świetle księżyca.”
Kobiety w kąpieli, Tie Ning

strona 99
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.11.16 18:21  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
W przeciwieństwie do tego zmienione chorobowo kanaliki tracą zdolność zarówno wytwarzania i wydzielania amoniaku, jak i wydzielania jonów wodorowych. W takich przypadkach kwaśność miareczkowa z moczu w ciągu doby może się obniżyć do zaledwie 3-35 mmol na dobę.

Diagnostyka laboratoryjna
Nancy A. Brunzel

Strona 66.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 21:38  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
W całkowitej ciszy biura szeryfa zakłócanej tylko szelestem kart, wprost słyszał łomotanie tego bólu.
— Tak! — dobiegł go głos Belindy.
Otworzył oczy i ujrzał, jak sekretarka kładzie ostatnią, wygrywają kartę. Potem zebrała talię, potasowała i zaczęła od początku.
Minęło kolejne pięć minut.
Kolejne dziesięć.
Belinda skończyła pasjansa i ponownie tasowała karty, gdy Ethan zauważył u siebie pierwszą oznakę rozdrażnienia — drganie w lewym oku.
Ból wciąż narastał, a według własnej oceny Ethan czekał już kwadrans. W tym czasie ani razu nie zadzwonił telefon, nikt też nie wyszedł z budynku.


Wayward Pines. Szum — Blake Crouch

Strona 35.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 26.11.16 21:40  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 23 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Brian Clegg napisał:QED- quantym electrodynamics - takes the classical theory of electromagnetism developed in the 19th century by James Clerk Maxwell into the world of quantum mechanics and special relativity.

30-second quantum theory

Strona 382
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pamiętała, jak Moraine nagle zamrugała, jakby czymś zdziwiona, i ni stąd, ni zowąd, zapytała...
Zwilżyła językiem nagle wyschłe wargi. Oboje patrzyli na nią. Aes Sedai z sympatią, choć bardzo uważnie. Strażnik miał twarz równie nieodgadnioną jak kamień.


Robert Jordan, Oko Świata

Strona 665 (po sąsiedzku z rogatym)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 23 z 39 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach