Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 28 z 39 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next

Go down

Pisanie 14.04.17 13:08  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Mama patrzy na mnie znad swojego talerza. Decca — jak zwykle — je niczym mały, wygłodniały koń, a i ja wyjątkowo przyłączam się do konsumpcji.
— Decca, powiedz mi, czego się dzisiaj nauczyłaś — mówi mama.
— Prawdę mówiąc, ja chciałbym zacząć — odzywam się, zanim moje siostra zdoła cokolwiek powiedzieć.
Dec zamiera nad talerzem, z ustami pełnymi częściowo przeżutej zapiekanki. Mama uśmiecha się nerwowo, unosi talerz i kieliszek, zupełnie, jakbym miał wstać zacząć ciskać naczyniami.
— Oczywiście, Theodore — zgadza się. — Powiedz czego się dowiedziałeś.
— Dowiedziałem się, ze na tym świecie istnieje dobro, tylko trzeba go odpowiedni mocno szukać. Przekonałem się, że nie każdy — w tym ja — jest rozczarowujący, a licząca sobie 383 metry górka wydaje się wyższa niż dzwonnica, o ile stoi obok właściwej osoby.


WSZYSTKIE JASNE MIEJSCA, Jennifer Niven.

Strona 222.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pan Mercedes, Stephen King.
Hodges przechodzi przez salę dochodzeniówki, z kamienną twarzą odpierając ciekawskie spojrzenia i podchwytliwe pytania. Robi tylko jeden wyjątek. Cassie Sheen, z którą najczęściej pracował podczas urlopów Pete’a, mówi:
– Patrzcie tylko na niego. Wciąż żywy i jeszcze paskudniejszy.
Hodges się uśmiecha.
– Toż to Cassie Sheen, królowa botoksu. – Na niby zasłania się ręką, kiedy ona bierze z biurka przycisk do papieru i zamierza się na niego. To wszystko wydaje się jednocześnie sztuczne i prawdziwe. Jak te bójki dziewczyn w popołudniowej telewizji.


Strona 113.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.04.17 10:42  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Oglądałem obsesyjnie wiadomości w nadziei, że dowiem się czegoś o zamachu na Caruthersa, ale w miarę upływu miesięcy coraz rzadziej włączałem telewizor. Nadeszła tak mroźna zima, że ludzie odmrażali sobie uszy, a koty ogony. Noc w noc zrywałem się o drugiej osiemnaście, tuląc w objęcia wykrwawiającego się Franka. Po pół roku wyłączono domowy telefon Callie, zaryzykowałem więc telefon do pracy.
Oparty o automat telefoniczny w głębi sali bilardowej, lepki od potu i zaduchu, wybrałem znajomy numer. Przedtem wypiłem dla kurażu kilka piw, a moje podchmielenie obróciło wszystko w sen — jej głos, moje drżące słowa, tyle urazy i bólu, że żadne z nas nie mogło przestać mówić, żeby zaczerpnąć tchu. Powiedziała, że chce się ze mną spotkać. Kiedy tłumaczyłem, że to nie jest bezpieczne, zaczęła na mnie krzyczeć, że musiałem odłożyć słuchawkę na widełki.

NIE UFAJ NIKOMU, Gregg Hurwitz.

Strona 152
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 30.04.17 18:59  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Stulić pyski, kurwy jedne! - wrzasnęła nagle pani sierżant. Zapadła cisza tak idealna, że dało się usłyszeć cichy płacz nagiej dziewczyny, która własną tuniką czyściła pokład barki przy nabrzeżu. Oczy podoficera nagle zmrużyły się podejrzliwie.

Strona 114, Pomnik Cesarzowej Achai, Andrzej Ziemiański.

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.05.17 22:56  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Wielu ludzi uważało nas za kochanków i zastanawiałem się, co bym zrobił, gdyby Vincent to zaproponował. Przeżyłem tak wiele, że perspektywa przespania się z nim w ogóle mnie nie wzruszała i natychmiast bym się zgodził. Traktował seks wyłącznie jako środek terapeutyczny; sam to wcześniej przyznał. Destruktywna namiętność była głupotą, irracjonalne pożądanie stanowiło stratę czasu, a jego umysł zawsze skupiał się na poważnych sprawach.
Pierwszych Piętnaście Żywotów Harry'ego Augusta, Claire North

strona 258
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.05.17 21:00  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Za plecami Moussy pląsała Lin, wykonując swój popisowy numer: taniec z szarfami.
Assassin's Creed, Christie Golden

strona 115
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Raz jeden z ciemności wynurzył się patrol gaiszników, lecz kierowca wsunął rękę pod deskę rozdzielczą i mercedes zamigał jak noworoczna choinka.
Ziemia niczyja — Jan Waletow

Strona 148.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

– To jedno wielkie gówno, Anthony. – Patrzy ubawiona na jego przerażoną twarz. – Ścigaliśmy człowieka, który nie zrobił nic innego, tylko dobrał się do skóry największemu donosicielowi świata, temu, który razem z wiernymi mu oprychami śledzi nas w każdej sekundzie dnia i nocy. Ja ze swojej strony chciałam przeprosić za to Zero i oświadczam, że się wycofuję. To jest nienormalne, co wyprawiamy! Ścigani powinni być inni. Jak chcecie, to szukajcie Zero dalej, ale beze mnie.
Zero, Marc Elsberg

Strona 23.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.05.17 14:38  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
- Ocaliłem ci życie tak, jakbym sam sobie tego życzył w podobnym położeniu. A przy tym, gdybym cię zawiódł do Brazylii, tak daleko od twojej ojczyzny, i zabrał ci wszystko, co masz, zginąłbyś z głodu i w ten sposób zabrałbym ci życie, które ocaliłem.

D.Defoe Robinson Crusoe.

Strona: 87.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 27.05.17 15:26  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 28 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Nikle oświetlony otwór w ziemi wyglądał jak grób ziejący w dniu Sądu Ostatecznego na jakimś starym apokaliptycznym malowidle.
Droga, Cormac McCarthy.

Strona 173.
                                         
Reia
Upadły anioł
Reia
Upadły anioł
 
 
 


Powrót do góry Go down

Jako Kirito polegałem na Leafie, jako Kazuto szukałem wsparcia u Suguhy - a ona przecież przez ten cały czas dźwigała na swoich drobnych ramionach tak bolesny ciężar...

Sword Art Online - Taniec wróżek tom 4


Strona 340
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 28 z 39 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach