Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 16 z 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next

Go down

"- No... Po rozmowach z tobą za każdym razem zaczynam się nad tym zastanawiać." - Dmitry Glukhovsky, Metro 2033.

Strona 198.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.16 14:22  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Wkrótce na Głównej rozbrzmi muzyka, która może obudzić jej syna."

Blake Crouch, WAYWARD PINES SZUM

strona 93
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.06.16 22:07  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Ten sztucznie przytłumiony głos brzmiał kobieco, nieważne, jak by się próbowało go zmienić." - Mamare Touno, Log Horizon: Początki innego świata.

Strona 10.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.16 17:25  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Rzym zostawił nam Koloseum i Panteon, Bizancjum dało nam Haga Sophię i cysterny, średniowiecze Akwizgran i Sienę, potem przyszły: Wersal, Petersburg, Barcelona… a co zostało po tych ludziach, co zostanie po nas? Potworki z wielkiej płyty, eternit, paraderma i paździerz. – Michał Gołkowski „Drugi Brzeg”


Strona 112
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.16 21:00  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"W tym momencie odstąpiłem od niego i przyjąłem dominującą postawę, odpędzając go, nie agresywnie, ale z pewnością siebie, którą zyskałem po ułożeniu mniej więcej dwustu koni."
- Monty Roberts Człowiek który słucha koni


Strona 214
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.06.16 22:34  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Nam, ludziom, wydaje się, że możemy decydować o życiu i śmierci". - Sen i śmierć, A. J. Kazinski

Strona 167
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.06.16 18:15  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
*Połowa Mapy Politycznej Azji*
Atlas encyklopedyczny PWN

Strona: 136
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.06.16 19:58  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Okazywał mi za to wylewną wdzięczność, chociaż po skończonej wizycie miał znacznie większą ochotę na dyskusję niż ja."
China Miéville "Ambasadoria"

str 214
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.06.16 20:35  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"By dowalić tym, co myślą inaczej?"

Szymon Hołownia, 36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni

Strona 238
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.06.16 20:51  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
"Leżałem jak kłoda, zupełnie nieruchomo i nie byłem w stanie się poruszyć."

Sword Art Online - Aincard (tom1)

Strona: 113.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.06.16 11:26  •  Otwórz książkę na stronie...  - Page 16 Empty Re: Otwórz książkę na stronie...
Bardzo to, kurwa, smutne, ale tak właśnie było.

J. Grzędowicz Księga Jesiennych Demonów


Stronę 262 poproszę!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 16 z 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach