Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Antidotum


Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Yup, moim zdaniem również to jeden z lepszych numerów gazetek. Strasznie mi się spodobał i bardzo pochwalam pracę pozostałych. Grafika jest fenomenalna i, ow, te chibi są słodkie. Urzekły mnie. Tak dobrego u mnie wyniku się nie spodziewałem, jeśli chodzi o ten egzamin, ale trochę poczułem się jak w szkole, kiedy brakuje Ci tych 2 - 3 punktów do tego, aby mieć lepszą ocenę. Gratuluję pozostałym wyników oraz nagród, jakie dostaliście.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Lilo napisał:
Gazetka napisał:1. Ev, Lilo, Aiko i Kamikaze. Cicha woda brzegi rwie. Trust me.
... kurna, wydało się D:
Oh no! Cała prawda wyszła na jaw!

Jesteście fenomenalni, że chce Wam się to robić. Podziwiam Waszą pracę, trud i zaangażowanie, jakie włożyliście w ten numer. O tej 1 z minutami wiedziałam, że coś się święci, bo user "Gazetka" świecił w dostępnych online.
Grafika jak zwykle powalająca. Zawsze się dziwię, jak takie cuda może zrobić z pikselami.
Numer także przeczytany od deski do deski. Dobrze wiecie, jak człowieka rozbawić C:

Przy okazji, gratulacje dla zwycięzców konkursu!

No i właśnie, przyznawaj się autorze chibików! Który to? Bo wyszły zajebiście!
Nie sądziłam, że Kami może tak uroczo wyglądać jako zombie! A i właśnie, nie mogę rozszyfrować, co to tamto takie biało czerwone pod krzaczkiem leży ;_; Wygląda trochę jak renka, ale jakoś pewności co do tej tezy nie mam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Kamikaze napisał:No i właśnie, przyznawaj się autorze chibików! Który to? Bo wyszły zajebiście!

Już znalazłam. Idź uściskać Growa~
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

ZAGADKIZAGADKIZAGADKI.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

No cóż może nie będę oryginalną osobą, jeśli powiem, że gazetka dla mnie wypadała świetnie. Nie czytałem poprzednich numerów, bo na forum goszczę od niedawna, jednak ten zdecydowanie przypadł mi do gustu. Przeczytałem go niemal  nie wiedząc kiedy znalazłem się na jego ostatnich zdaniach... Wielkie gratulacje dla autorów oraz grafika. Świetna robota. Aby wena na kolejne numery nigdy was nie opuściła. ~

A takim sposobem stworzyłem Tyrowskie przebranie dla postaci która jeszcze nie istnieje fabularnie :|... Fuck logic Jeszcze ten event, świetnie. Czas w końcu kończyć kp :v

Notabene te chibi są przecudne : o
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

KLIK |:
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Genialna gazetka, przeczytałam chyba ze trzy razy(poprzednią zresztą też, ale cii~). Podziwiam waszą ciężką pracę, to że chcecie to robić i poświęcacie na to swój cenny czas.
Co do Top 10 Strasznych Sytuacji to myślałam, że się popłaczę ze śmiechu przy numerze 1. 10-2 też są świetne, ale "nieodebrane połączenia od mamy" to dosłownie wisienka na torcie. Na szczęście nie przydarzyły mi się wszystkie te sytuacje, ale jak już się pojawiły to męczą mnie bardzo często jak np. 7, 6, 2 no i 1.
"DreamSelf" ta strona zabrała mi wczoraj życie. Bawiłam się tymi strojami w każdej nadarzającej się wolnej chwili. Straszne, jak takie przebieranki wciągają. Jak już "zmarnowałam" czas to też się podzielę rezultatem: Ford, no, ale to nie byłaby Ford gdyby nie skończyła przebrana tak: Tadziam
Chciałam jeszcze dodać, bo to kończenie trzeba zaznaczyć: Grow chibi są ś w i e t n e, bez wymówek, serio, miód, malina, mucha nie siada.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisze to tu, bo nie jestem pewna, gdzie powinnam to zaznaczyć.

W ramach mojej nagrody za test forumowy zgarniam benserazidum i przekazuję je chorującej Monday.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Antidotum

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach