Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Zabawy


Strona 74 z 76 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76  Next

Go down

Pisanie 01.09.19 3:17  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Mam alergię na koty moja droga



Gdyby od tego zależało twoje życie to czy zjadłbyś swojego przyjaciela podczas gdy on byłby żywy i w pełni świadomy?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.09.19 3:02  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
*zakrywa usta* W ŻYCIU! NAWET BY MI TO PRZEZ MYŚL NIE PRZESZŁO! ;-;

Który z 7 grzechów głównych najlepiej do Ciebie pasuje? @@
                                         
Castiel
Anioł Zastępu
Castiel
Anioł Zastępu
 
 
 

GODNOŚĆ :
Castiel


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.09.19 13:24  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Żaden. *kaszlkaszleZAZDROŚĆkaszle* Nie grzeszę.

Uwaga, wjeżdża rozmowa kwalifikacyjna.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? (rola, miejsce, cele)
                                         
Kyōryū
Wojskowy
Kyōryū
Wojskowy
 
 
 

GODNOŚĆ :
きょうりゅう るうか (Kyōryū Rūka)


Powrót do góry Go down

Pisanie 05.09.19 1:50  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Władca, ekhem, znaczy się, dyrektor szpitala! Będzie mój własny, wszyscy muszą mnie słuchać, pielęgniarki (i pielęgniarze też!) przymusowo będą chodzić w kusych spódniczkach, a pacjenci będą płacić bliznami - "potrzebujesz przeszczepu serca? Załatwione, to będzie po jednym cięciu na twarzy, na brzuchu i udzie!"


Gdyby robiono film o Twojej postaci, kto z prawdziwych aktorów zagrałby rolę główną?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.09.19 12:27  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Nie pamiętam imienia i nazwiska aktora, ale grał główną rolę jako Ace Ventura, Psi detektyw . Z wyglądu może średnio, chociaż uwielbiam jego komizm i chciałbym, aby mógł uchwycić Niera właśnie w takiej formie jak najlepiej tylko potrafi.

Twoja wymarzona kolacja?
                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.09.19 14:52  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Hm, w sumie to całkiem klasyczna. Klasyczno-romantyczna! W jakiejś przytulnej knajpce, przy świecach, z miłą muzyczką na żywo... Albo nie. W domu, własnoręcznie przygotowana. Z dużą ilością wina! Z jakimiś clingy tańcami na środku salonu. A może zakończona oglądaniem filmu? Cokolwiek, byleby z kimś bliskim!


Co byś zrobił/a gdybyś dowiedział/a, że twój partnery jest w ciąży/jesteś w ciąży? Załóż, że masz partnera/partnerkę!
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.09.19 15:03  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Postaralbym się wychować z nią potomka, choć nie wiem, czy nadaje się do roli ojca.

Jakbyś zachował się w sytuacji kryzysowej?

                                         
Nier
Opętany
Nier
Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dla Ciebie tylko i wyłącznie Nier.


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.09.19 18:05  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Wyszedłbym i nie wrócił.


Co zrobiłbyś i/lub jaka byłaby Twoja reakcja, gdybyś dowiedział się, że Twój partner Cię zdradza? (załóż, że takowego masz)
                                         
Bjarne
Oficer
Bjarne
Oficer
 
 
 

GODNOŚĆ :
Bjarne Langdalen.


Powrót do góry Go down

Pisanie 19.09.19 17:25  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Hmm.. Najpierw spuściłabym mu solidny wpierdol [za zdradę].. a potem zataszczyła do nowej ukochanej [bo jednak bym chciała żeby był skurwiel szczęśliwy] i urwałabym bezpowrotnie kontakt z typem..  

Jakie masz nastawienie do Aniołów?
                                         
Angel
Wtajemniczona
Angel
Wtajemniczona
 
 
 

GODNOŚĆ :
Angel Lacour de Fanel


Powrót do góry Go down

Pisanie 25.09.19 13:42  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Neutralne, zależne od jednostki. Moja patologiczna rodzina trochę się z nimi poprztykała, ale to nie jest nic nowego. Oni swoje, my swoje, a w samych DOGS również przewinęło się kilka Aniołów.

Czy jesteś zadowolony/zadowolona z tego, jak potoczyło się twoje życie, czy też z tego, w jakim kierunku się toczy?
                                         
Skoczek
Pudel     Opętany
Skoczek
Pudel     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Christopher Alexander Black (godność przybrana z powodu amnezji!)


Powrót do góry Go down

Pisanie 14.10.19 16:57  •  Pytania do postaci. - Page 74 Empty Re: Pytania do postaci.
Oczywiście. Nie mogłoby być lepsze!


Co myślisz na temat obecnych władz M-3?
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Zabawy

Strona 74 z 76 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach