Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Sieć


Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Pisanie 02.07.14 16:33  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Chodziło mi o to, że nie było to tak typowo w punktach:

Godność:
Wiek:
Itp:

Tylko wysiliłem się na oryginalność. Moją kp sprawdzało dwóch adminów (jeden moce, drugi resztę) i obojgu się nie chciało. Jak bardzo chcesz, to mogę ci wysłać na PW całą, żebyś zobaczył jaka była. (razem z tabelką wymaganych elementów, żebyś się połapał).
Z perspektywy czasu też jej nie oceniam za wysoko, ale i tak zabolało.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 16:36  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Wiesz, w swoim adminowym życiu (a przestałem raczkować dobre cztery lata temu)  spotkałem się z różnymi kartami postaci, również takimi, które nie miały wypisanego wszystkiego czarno na białym. Z virusowych kart mogę nawet parę podać (Social Parasite, przykładowo). Jakoś nigdy nie przeszkadzała mi taka forma, a niejednokrotnie okazywała się ciekawsza od suchego wypisywania danych postaci. To zawsze jakiś wgląd w psychikę bohatera i jego ogólny obraz.

Wysyłaj.

EDIT:
Blight napisał:Moją kp sprawdzało dwóch adminów (jeden moce, drugi resztę) i obojgu się nie chciało.
|'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 16:37  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Uh... pierwsze moje pbf to było... o tematyce Vampire Knight, tak. Pamiętam jeszcze jak byłem małym brzdącem i w zasadach było napisane, że jest zabronione robienie postaci z anime, a ja co? Zrobiłem sobie postać o imieniu 'Zero'. I nie obchodziło mnie, że ktoś mi mówił, żebym zmienił chociaż koncepcje postaci-- w końcu, imiona się powtarzają, tak? Mówili też, że mogą przymknąć na to oko, blablabla. Ale ja taki osioł uparty, że ja na swoim postawiłem i koniec. Zrobiłem sobie Zero, okej. Wszystko pięknie, napisałem super KP, olaboga, chyba nawet z wikipedii wziąłem jego charakter i wygląd zewnętrzny, ale dobra... no właśnie nie dobra. Bo mnie zbanowali po jakimś czasie, chlip. Ale i tak dowiedziałem się, że upadło potem. Ha, ha, ha. Dobrze wam tak. : < Następnym forum, które zaszczyciłem swoją obecnością, był... leviathan. Ale nic tutaj nie powiem, bo nie chce. Byłem też na False. Tak mi się zdaję, nie pamiętam tych czasów. Ale Mio mówi, że byłem... to byłem. He. Też spectrofobie odwiedziłem. I nic tam nie zrobiłem, bo jakoś wolno te forum działa, nie wiem. Podobno ludzie czekają tygodniami na odpisy, nie chciałem czegoś takiego doświadczyć, więc uciekłem! Najlepsze wyjście. Przez głowę przelatują mi jeszcze jakieś zamglone nazwy innych for na które uczęszczałem, ale dobra. Nie pamiętam więcej. A tutaj się znalazłem przypadkiem... przez jakiś banner. I tyle. Koniec.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 16:38  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Blight napisał:Z perspektywy czasu też jej nie oceniam za wysoko, ale i tak zabolało.
To zawsze boli. Mnie też raz tak odrzucili, bo za długa i zbyt szczegółowo rozpisana. To strasznie zniechęca. Pamiętam, że wtedy jebnąłem tamto forum.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 16:43  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Miażdżyca napisał: Bo mnie zbanowali po jakimś czasie, chlip.
To mi przypomniało, że moje pierwsze-pierwsze forum (jeszcze przed AnotherDay) skończyło się, zanim się zaczęło, bo... *werble* ... zbanowałem sam siebie.



Gilb taki mondry. No bo no bo Nie wiedziałem co znaczy "zbanować", a że i tak byłem jedynym userem... to wpisałem swój nick i później wielka rewelacja, dlaczego nie mogę się zalogować...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 17:54  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Gilb... XDD *głupawka przed monitorem* Jesteś geniuszem, wiesz?
W ogóle.. jak tak mówicie o tym całym banowaniu, to mi się przypomniało takie forum jak.. Wolfeslive?
Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale grałam tam taką jedną wilczycą i kurde.. to forum miało takie okropne wymagania. Chciałam być oryginalna to sobie jebłam kropkę w nicku (młoda i głupia~ Te szaleństwa). Dzisiaj już wiem, jaki popełniłam błąd i bym tego nie powtórzyła, ale tknęło mnie to, że admini zamiast od razu, na spokojnie mnie poinformować, że lepiej zmienić nick, na dzień dobry trzasnęli mi ostrzeżenie .____. Wtf. Bez żadnego PW, ani nic. Tylko patrzę, mam osta. Później dostałam jeszcze jedno, za to, że brakowało mi JEDNEGO słowa, aby zmieścić się w ich limicie słów na posty. Ja rozumiem, że poziom i tak dalej, ale po co kładli taką presję na nowych użytkowników? Długo na tym forum nie pobyłam.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 18:03  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Ailen napisał:Gilb... XDD *głupawka przed monitorem* Jesteś geniuszem, wiesz?

Fora PBF - Page 2 Tumblrm51_ewxerqe

To był głupi przypadek przy pracy. Człowiek uczy się całe życie...

Ailen napisał:na dzień dobry trzasnęli mi ostrzeżenie .____. Wtf. Bez żadnego PW, ani nic. Tylko patrzę, mam osta. Później dostałam jeszcze jedno, za to, że brakowało mi JEDNEGO słowa, aby zmieścić się w ich limicie słów na posty. Ja rozumiem, że poziom i tak dalej, ale po co kładli taką presję na nowych użytkowników? Długo na tym forum nie pobyłam.
Lulz. Ja w swojej kadencji dostałem tylko dwa ostrzeżenia. Jedno było za demoralizację dzieci, bo na forum o Królu Lwie uprawiałem ostre seksy z pewnym tajemniczym Don Juanem *pokerface* Młody byłem, a głupi, że szok. Ale pamiętam, że na tym forum poznałem Shetani, która była mroczna i zła (nie, żeby nadal taka nie była, ale wtedy to mi się wydawało, że wszystkie skały by się roztrzaskały, jakby czytać umiały), a ja grałem very pozytywną Shetani (z Lwiej Ziemi), która była taka słodka, waleczna i takie tam inne. I Shet pochwaliła, że piszę długie posty. ;-; <- emotka specjalnie na tę okazję. Normalnie zaszczyt i szacun dla mnie. Brawo Gilb. Dzięki, Gilb. To jeszcze były czasy, gdy wszyscy walili jednolinijkowce, a ja, wielki rebeliant i buntownik, starałem się pisać dłuższe posty. c:
A drugie ostrzeżenie na fałszu (pierwszej odsłonie), bo jeden mod się na mnie wściekł, że pozwoliłem użytkownikowi założyć piąte (?) konto, choć maksymalnie można było mieć cztery. Be, Gilbert. Zły pies.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.07.14 18:15  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Huh... ja zaczęłam swoją przygodę z forami od... 10 roku życia. (?) .-. Również były to fora zwierzęce. Pamiętam, że było to coś o psach.. (ale za chiny nie pamiętam nazwy)
Nie pobyłam tam zbyt długo, bo na pewnej fabule MG (bez mojej zgody) oderwał mojemu pieskowi nogę. (xD) Obraziłam się i odeszłam. .-.
Potem zupełnie przypadkowo trafiłam na SWS forum o smokach w wieku 12 lat. God, miałam tam dużo postaci. Spędziłam tam dobre 4 lata. Ale szybko traciłam swój zapał. Mało się tam działo.. było tam wielu irytujących graczy, widzi misie pewnych osób, które doprowadzały do białej gorączki.. no i niedawno odeszłam.
W między czasie byłam także na wielu forach o wilkach. Wild Land, Axis Mundi, Wolv... Dobrze się tam bawiłam, ale na jednym z nich... huh. Porwali moją postać. Niestety okrutny los sprawił, że zabrali mi internet.. i mogłam wejść dopiero rano. Ja tam patrzę i... zgwałcili mi postać ze 6 razy! XD
Nie pobyłam tam jednak długo... jakoś, no.. brakowało mi czegoś.
I nadszedł czas na fora, gdzie postaciami grywalnymi byli ludzie. Pierwsza myśl to taka ''a fee, jak można grać człowiekiem?!'' Ale przełamałam się, kiedy obejrzałam anime -> Vampire Knight. Ale potem miałam fazy.. hyhy.. xD Szybko więc znalazłam forum Vampire Knight i... moja postać nazywała się... huhg... Isabela? Tak, Isabela.. Isabele.. A może Gabriella... nie wiem. ;=;
Nieźle tam się bawiłam. Spoko ludzie, fajny klimat... jednak, kiedy osoby z którymi pisałam zaczęły coraz rzadziej się pojawiać.. to nieźle się wkurzyłam i w ogóle przestałam na nie wchodzić. .-. Nie cierpię kiedy całkiem fajny wątek nagle zostaje przerwany bo komuś łaskawie nie chce się odpisać. D:
No i pamiętam, jak na biologię szukałam informacji o jakimś wirusie... wchodzę i patrzę, a tu forum! Pierwsze co ''o ja pierdziele, ale cudna grafika''... w ogóle wpatrywałam się w nie jak zaczarowana. ;=; No i założyłam postać. ^^ Jednak bezczelny los sprawił, że moje życie zaczęło się troszkę wywracać.. i po prostu zniknęłam bez słowa. ;-;
Ale wróciłam! Jak z resztą widać. Coś cały czas mnie ciągnęło, są tu zbyt zajebiści ludzie żeby odchodzić... D:
*myśli* a miałam z dwa ostrzeżenia! Za to, że moja postać (była za młoda) i została zgwałcona, a ja na to się zgodziłam.. (.-.)
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.09.14 19:10  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
złota łopata za odkopywanie starych tematów wędruje do cas *fanfary*
znalazłam ten temat i napadła mnie straszna nostalgia, i przy okazji uświadomiłam sobie, że za cholerę nie pamiętam swojej historii pbfowej, ale nic to, jedziemy z tym koksem.
nie pamiętam, jaki był pierwszy pbf na którym grałam, jak tak sięgam pamięcią w tył, to było to albo yaoi dream, albo onirisme czy tam spectrofobia (na którymś z tych miałam nawet moderatora...); rok był bodajże 2008, czyli miałam trzynaście lat. potem się przewinęła masa forów, na które zaglądałam, ale się nie rejestrowałam (wybredziuch był ze mnie, nawet wtedy króciutką przerwę |*| i teraz jestem tutaj

jeśli chodzi o pbfy ogólnie, wkurza mnie, że kompletnie nie ma teraz gdzie grać. to jest pewnie kwestia tego, że jestem cholernie wybredna: lubię fantasy/sf, ale nie do końca, muszą być elementy rzeczywiste, ale znowu nie za dużo, bo wtedy się robi second life, a takich nie lubię, nie gram na forach zwierzęcych, nie gram na forach na podstawie kanonów, których nie znam; nie lubię forów na niskim poziomie, ale znowu jak poprzeczka jest za wysoko, to się boję, że nie doskoczę; jak jest mało ludzi, to nie ma z kim grać, ale jak za dużo, to nikogo nie znam i na czatboksie jest syf... i tak dalej, i tak dalej. i zawsze się kończy tak, że zerkam na forum co jakiś czas, ale boję się rejestrować i w końcu tego nie robię i pluję sobie potem w brodę, że mnie omijają fajne rzeczy. z virusem też tak było, ale w końcu się przemogłam i zarejestrowałam, bo już naprawdę nie ma gdzie grać poza tym ; - ;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.09.14 10:34  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Mój staż na PBF jest pewnie tak długi, że uznacie mnie za dinozaura ._. W sumie...

Właściwie siedzę na PBFach odkąd pojawiły się w Polsce czyli początki 2006 roku, pierwszym PBFem gdzie grałam był wolvRPG. To były baaardzo odległe czasy, pamiętam jak firma White Wolf się w kółko ich czepiała go wykorzystywanie imion i nazw ze świata mroku bez praw. No i rzekomo wolvRPG było plagiatem jakiegoś zagranicznego PBFa, ale jak było naprawdę z tą historią to czort wie.

W sumie gdyby nie PBFy to pewnie byłabym inną osobą... Ah ta PBFowa klątwa, taka piękna :3

Miałam też sporo swoich PBFów ale to dawne dzieje nie wracajmy do tego. Teraz mam jedno, ale takie bardziej for fun, gram na nim np. z Mengele gdy tutaj nikt nie odpisuje...
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.09.14 11:28  •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
Delilah napisał:jeśli chodzi o pbfy ogólnie, wkurza mnie, że kompletnie nie ma teraz gdzie grać
Czuję cię, bracie.
Buszuję po różnych forach od lat i jak patrzę na dzisiejsze twory, to mnie moja stażowa duma przestaje rozpierać. W sumie do teraz nie wiem od czego to zależy. Może kiedyś miałem inne spojrzenie, może ludzie się zmienili, może zmienił się sam szablon PBFów...
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Fora PBF - Page 2 Empty Re: Fora PBF
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Sieć

Strona 2 z 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach