Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «
  • 17/10. Nowe ogłoszenie w związku z kompendium. Zerknij.
  • 27/09. Losowano choroby. Sprawdź czy Twoja postać jest wciąż zdrowa.
  • 25/09. Dyskusja na temat rangi rekruta w dziale S.SPEC. Wypowiedz się.
  • 24/09. Ogłoszenie dla MG. Zapoznaj się z nowym systemem wynagrodzeń. Przy okazji wrzucono prośbę w ukrytym dziale. Przeczytaj.
  • 21/09. Pojawiło się ogłoszenie od Apokalipsy. Zapoznaj się z wynikiem zakończenia eventu.
  • 19/09. Dodano dwie nowe rangi oraz zamieszczono wpis odnośnie próśb/propozycji zgłaszanych na cb/drogą prywatną. Przeczytaj.
  • 17/09. W ukrytym dziale MG pojawiły się dwa tematy do przedyskutowania. Zagłosuj i wypowiedz się.

Strona 51 z 51 Previous  1 ... 27 ... 49, 50, 51

Go down

Pisanie on 07.10.19 1:48  •  Bar - Page 51 Empty Re: Bar
Utracony głos rozsądku?
Cóż za absurdalność.
Ze wszystkich osób na Desperacji, to właśnie Jinx nie potrzebował żadnego głosu rozsądku. Żył wystarczająco długo, zdobywał doświadczenie, rozwijał się i przeżywał wszystkich innych, by być w pełni samowystarczalny oraz samodzielny, aby nie potrzebować niczego ani tym bardziej nikogo innego u swojego boku. I dzięki samemu sobie udało mu się przetrwać taki szmat czasu, zbudować swoje małe, ale własne imperium i zdobyć szacunek innych na Desperacji, nieważne czy był wywołany lojalnością czy też strachem. Żył. I to było najważniejsze.
A teraz jakiś dzieciak, przybłęda, tchórz, który pod wpływem spojrzenia mógł rozpaść się lada chwila sugerował mu, że był jego rozsądkiem? Sheba zaśmiał się szyderczo w duchu, powoli podnosząc z krzesła, które zaskrzypiało głucho.
Niedorzeczne. Nierealne.
Przez cały ten czas uzależniałeś go od siebie. Przez cały ten czas chciałeś trzymać rękę na pulsie. Kontrolować go. Sprawić, żeby nie mógł przeżyć bez ciebie. Chciałeś stać się jego tlenem, którym oddycha, wypełnić każdą jego komórkę, zawładnąć umysłem. Jak idiotycznie wyglądasz, kiedy role się odwróciły i to jego palcem naciska na przełącznik, jego dłonie ściskają mocno pasek smyczy i nie pozwalają ci ściągnąć kagańca. Jesteś niedorzeczny.
Pochylił się nad Hirokim, wsuwając chłodny palec pod jego brodę i delikatnie, z zaskakującą delikatnością uniósł jego brodę wyżej, nachylając usta do jego ucha.
- Gratulacje. - wyszeptał na tyle cicho, by nawet sam jasnowłosy musiał wytężyć słuch, by cokolwiek dosłyszeć.
- Stałeś się właścicielem potężnej broni. Wiedziałeś o tym? - odsunął się od niego, z ociąganiem zsuwając z jego sylwetki swoje spojrzenie, skupiając je na szmatach zawieszonych na przejściu zza barem.
- Chodź. Pokaż mi tych, którzy chcą w tak idiotyczny sposób załatwić mnie. - rzucił w jego stronę, i nawet nie czekając na ewentualną odpowiedź dzieciaka, ruszył przodem, doskonale wiedząc, że chłopak pójdzie za nim.
Zignorował zupełnie obecność zaskoczonego barmana, którego wyminął i ręką odsunął wiszący materiał, wchodząc do kolejnego pomieszczenia, które pełniło aktualnie funkcję zaplecza, choć układ przypominał coś na wzór dawnej kuchni, która funkcjonowała jeszcze za dawnych lat świetności.
- To on? - zapytał ciemnowłosy, kiedy zatrzymał się i spojrzał na mężczyznę, który cicho sprzeczał się z innym gościem. Ci na dźwięk głosu Jinxa znieruchomiali, i wreszcie obdarzyli go swoją uwagą.
- Och, no i sam król do nas przywitał. - odezwał się jeden z nich, stając w lekkim rozkroku, wpatrując się w Shebę z dziwnym błyskiem szaleństwa.
- Dawno się nie widzieliśmy...
- To my się znamy? - wymordowany przechylił głowę lekko w bok, wsuwając mały palec do lewego ucha, w którym zaczął grzebać.
- Ach, pamiętam cię. Jesteś tym tchórzem, co chciał przelecieć laskę w burdelu i nie płacąc za to, ale ostatecznie miał problemy z erekcją. - usta ciemnowłosego drgnęły, wykrzywiając się w kpiącym uśmiechu.
Mężczyzna wyciągnął zza paska nóż, i zaśmiał się pod nosem.
- Ta? Zaraz zobaczymy jak tobie będzie stawał, gdy zajebiemy twojego dzieciaka, Jinx. - wycharczał pod nosem."I know that you like big tits, but won't a big cock also do?"

Bar - Page 51 Tumblr_p347g19W2q1thx3ofo2_500
"Go to Hell!"
Oh honey, where do you think I came from?
Bar - Page 51 Tumblr_p347g19W2q1thx3ofo4_500
Spoiler:
                                         
Jinx
Mastiff     Poziom E
Jinx
Mastiff     Poziom E
 
 
 

GODNOŚĆ :
Servant of Evil


Powrót do góry Go down

Strona 51 z 51 Previous  1 ... 27 ... 49, 50, 51

 
Nie możesz odpowiadać w tematach