Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 88 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88

Go down

Pisanie 09.11.19 14:14  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime


one punch man

jezu jakie to jest dobre gówno. ma wszystko, co powinien mieć dobry shonen, a do tego jeszcze nie traktuje się zbyt poważnie, więc wciągnęłam dwanaście odcinków w dwa dni. cud miód i orzeszki. drugi sezon ponoć niestety nie trzyma poziomu, ale i tak obejrzę, co mi tam.
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie 08.01.20 21:04  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Anime - Page 88 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f62523679436854365731305362773d3d2d3738303239383032382e313563313131666138633132633561643632343233323638373934322e676966?s=fit&w=720&h=720

Nakanohito Genome

Kurcze. Podchodziłam sceptycznie, a okazało się, że anime jest całkiem ciekawe, z barwnymi bohaterami, którzy chyba są najmocniejszym punktem serii. Ponadto anime dość mocno wciąga z odcinka na odcinek. I nim zdołałam się obejrzeć, wciągnęłam całą serię i było mi smutno, że to już koniec :c Dlatego nie mogłam się powstrzymać i sięgnęłam po mangę, żeby dowiedzieć się co dalej. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza fanom tego typu gatunku!

Anime - Page 88 Tenor

Cop Craft

... A tu z kolei gorzej. Myślałam, że kurde, elementy fantastyki, ładna kreska = anime dla mnie. O ja głupia. Zupełnie mnie nie wciągnęło, te 12 odcinków okropnie wymęczyłam, ciesząc się, kiedy w końcu udało mi się dobrnąć do końca. Bohaterowie w ogóle bez jakiegoś takiego wyrazu, chociaż główna bohaterka była w cholerę irytująca, meh. Historia też bez polotu, mnóstwo dziur w fabule, irracjonalnych rzeczy etc. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. Czy warto? Zdecydowanie nie. Jest wiele innych serii, które są warte obejrzenia.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 15.01.20 1:02  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Anime - Page 88 Tumblr_pw5r1bVYyy1xgipmzo1_400

Bem

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tym anime, i dzięki temu zostałam całkiem pozytywnie zaskoczona. Co prawda historia sama w sobie momentami była dość przewidywalna, ale bohaterowie zdecydowanie nadrabiali luki i braki. Ogólnie anime jest całkiem przyzwoite, które naprawdę przyjemnie się ogląda. Szkoda, że było tak mało odcinków, zwłaszcza, że jest to remake starszego anime, które zdecydowanie miało więcej odcinków, a nawet i sezonów. Pozostaje mi liczyć po cichu, że powstanie kolejny sezon, bo chętnie zobaczyłabym dalsze przygody trójki głównych bohaterów i ich próby zostania "ludźmi" <3 Ogólnie to polecam! Bo naprawdę przyjemnie się oglądało. A sceny walki były naprawdę świetnie zrobione!

Anime - Page 88 DenseFreshGerbil-max-1mb

Kengan Ashura + Kengen Ashura season 2

... Jestem totalnie zakochana. Ogólnie nie przepadam za anime z CGI, ale tutaj... tutaj zupełnie mi nie przeszkadzało. Ba! Dzięki temu uważam, że walki wyglądały tak cudownie, wręcz fenomenalnie! Anime jest brutalne, krwawe i pełne testosteronu. Czyli to, co lubię najbardziej. Ale nie tylko historia i krew sprawiły, że pochłonęłam dwa sezony raz dwa. Bohaterowie. Barwni, z charakterem i przede wszystkim KAŻDY dostaje swoje pięć minut. I to jest piękne, że seria nie skupia się w 100% na MC, ale też na reszcie. Zdecydowanie czekam na kolejny sezon! Chcę więcej @@ To jest jak narkotyk. DAJCIE. MI. WIĘCEJ. KRWIIIIIIIII. @v@/

Anime - Page 88 Tumblr_pyto57PzqI1tqb71to6_250

Chuubyou Gekihatsu Boy

Zazwyczaj komedie, na jakie trafiam są takie 4/10, ale to... to... xD To było zabawne. Naprawdę rozśmieszyło mnie parę razy. Zresztą, było urocze w pewien sposób i naprawdę przyjemnie się oglądało. Anime to jest idealne na wieczory po ciężkim albo złym dniu, kiedy to człowiek chce się oderwać od rzeczywistości. Naprawdę potrafi poprawić humor.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.20 20:55  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime


fate/stay night: unlimited blade works

nie jestem w stanie porządnie streścić, o co chodzi w fate. może spróbujmy w jednym zdaniu: co x lat magowie i przyzwani przez nich bohaterowie z legend i historii napierdalają się w japonii o świętego graala, który może spełnić dowolne życzenie tej osoby, która go zdobędzie. to jest główne założenie. w tym konkretnym anime mamy do czynienia z wojną o graala, w której biorą udział m.in. nasz protagonista, emiya shirou; magiczna tsundere, toosaka rin; archer, który najpierw nie wie, kim jest, a potem jest nie tym, na kogo wygląda; gilgamesh, który jest chaotic evil skurwysynem i w ogóle się tego nie wstydzi; saber, która jest lawful good rycerzem i kocham ją; i różne inne wesołe indywidua. jest mnóstwo znakomitych scen walk (naprawdę znakomitych, widać w co poszedł budżet tego anime), odrobina zupełnie niepotrzebnego fanserwisu, i zaskakująco głębokie rozkminy fabularne. różne postacie umierają, chociaż im kibicujemy, albo jak na złość nie umierają, chociaż życzymy im wszystkiego najgorszego, albo też umierają, a potem się okazuje, że wcale nie umarły. polecam w opór i daję fokę aprobaty, chociaż jako pierwszy punkt kontaktu z tą serią proponowałabym raczej fate/zero; tam lepiej są wyjaśnione zasady, którymi rządzi się ta seria, a kiedy człowiek je sobie dobrze przyswoi, to fate/stay night robi się jeszcze bardziej dramatyczne i jeszcze smaczniejsze. moje serce rozjebane w tysiąc kawałeczków, 10/10 polecam
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.05.20 21:12  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Serię Fate/ muszę nadrobić, ale przyznam się bez bicia... Chyba wole Fate/Zero, które jest prequelem wspomnianego Fate/Stay night. Żeby nie było, każda wersja Stay Night na swój sposób była dobra, jednak Zero bardziej skupia się na postaciach drugoplanowych, co bardzo mi się podobało. A skoro mowa o postaciach... Za przeproszeniem, walić Saber, wszędzie jej pełno... Ale Berserk i Rider, oraz ich mistrzowie... historie tych dwóch duetów, choć krótkie, są dobre. Dodatkowo, dla bardzo uważnych jest fajny smaczek jeśli chodzi o Ridera.
                                         
Thanatos Kurai
Żmij     Biomech
Thanatos Kurai
Żmij     Biomech
 
 
 

GODNOŚĆ :
Takashi Kurai


Powrót do góry Go down

Pisanie 29.06.20 14:56  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Anime - Page 88 E51d2cb76b10e0c333b4185ecae47663f6606b17

Keishichou Tokumubu Tokushu Kyouakuhan Taisakushitsu Dainanaka: Tokunana

Pomysł był dobry, ale reszta była tragiczna. Bohaterowie pozbawieni jakiejś szczególnej oryginalności, rozwoju i głębi. Są bo są. Historia nudna i pospolita, więc nie ma co spodziewać się super plot twistów, bo anime jest przewidywalne do porzygu. Prawdę powiedziawszy jedynie opening zasługuje na uwagę, lol. Generalnie totalnie odradzam, szkoda czasu.

Anime - Page 88 B385694f382ef98190040916c0efdda1

Dr. Stone

Zdecydowanie jedno z lepszych anime, jakie przyszło mi oglądać. Ma w sobie wszystko to, co lubię. Świetnych i różnorodnych bohaterów, akcję, świetną komedię, muzykę, HISTORIĘ. Cała seria daje do myślenia i sprawia, że podczas oglądania nie można doczekać się kolejnych odcinków. Zdecydowanie warte polecenia (co też robię całym swoim serduszkiem @v@/). Czekam na kolejny sezon, choć przyznaję się bez bicia, że sięgnęłam mangę i jestem na bieżąco. Ale to tylko pokazuje jakim świetnym tytułem jest to anime.

Anime - Page 88 9f633dd16bb2266ba0357a5851250e4057481b28

Babylon

To anime było po prostu... męczące. Ciągnęłam je przez parę miesięcy, dosłownie. Niby miało parę ciekawych akcji ale to za mało. Za mało, abym mogła ocenić to pozytywnie. Do tego ten finał... wtf? Odradzam. To serio zmarnowany czas, który można poświęcić na coś o wiele bardziej konstruktywnego.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 20.08.20 16:07  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Wczoraj obejrzałem całe Beastars. Na początku było dziwnie, potem dziwnie wciagająco i nim się zorientowałem, skończył się sezon. Nie powiem, że było to jakieś ultra zajebiste – trochę taka Zootopia wersja animu – ale przyjemnie się oglądało. Po prostu. Pewnie drugi sezon też ogarnę.
                                         
Fucker
Rottweiler     Opętany
Fucker
Rottweiler     Opętany
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 16.09.20 0:21  •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
Anime - Page 88 Tenor

Beastars

Całkiem przyjemne anime, aczkolwiek czegoś mi brakowało. Znaczy się... z jednej strony nie dziwię się czemu dookoła tej serii był tak wielki hype, ale z drugiej strony czułam lekki niedosyt. Z pewnością sięgnę po drugi sezon c:

Anime - Page 88 7a3e6dcd1dc580e34da087d721e29cdf

No Guns Life

Dziwne anime (bo serio... główny bohater ma pistolet zamiast głowy, wtf), ale na swój dziwny, specyficzny sposób wciągające. Chyba głównie przez klimat jaki panuje dookoła no i  miarę fajnych bohaterów. Teraz wychodzi drugi sezon, więc z pewnością po niego sięgnę. Można obejrzeć w wolny, jesienny wieczór~

Anime - Page 88 57a782125b604f31db8496c48f10905cc1b27925

Hoshiai no Sora

Jakie to było dobre D: Co prawda w pewnym momencie mało sportu w tej sportówce (nie, inaczej. Jest sport, ale od pewnego momentu mało co się skupia na tym aspekcie) a mamy całą paletę dramy. W pewnym momencie zdawało się być tego po prostu za dużo, ale... ostatecznie nie przeszkadzało. Mam nadzieję, że kiedyś zrobią drugi sezon ;w; Zdecydowanie chcę więcej!
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Anime - Page 88 Empty Re: Anime
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 88 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach