Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

 :: Off :: Fandom


Strona 87 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next

Go down

Pisanie 22.08.19 0:17  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Tak.

Tylko nadrobię sezon. *kaszl*

Kiedy ma wyjść ten?
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 22.08.19 0:18  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Pod koniec października. 22 bodajże.
                                         
Jekyll
Bernardyn     Opętany
Jekyll
Bernardyn     Opętany
 
 
 

GODNOŚĆ :
Dr Jekyll, znany również jako Kyle.


Powrót do góry Go down

Pisanie 06.09.19 1:02  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Tumblr_pu77jjmoyp1yppp2mo1_540

Gunjou no Magmell

A to, moi mili, największe rozczarowanie wiosennego sezonu. Pierwsze trzy odcinki były super, świetny pomysł na fabułę, świat, główny bohater i... to wszystko pierdolnęło w dalszych odcinkach. Totalnie odradzam, bo nie warto. Niech was nie kusi ciekawy opis fabuły, nie, nie. Nie marnujcie swego czasu -.-
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.09.19 18:25  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Tumblr_ppjxcsCVVx1v6jm7oo4_500

Kono Oto Tomare!

Kurde, muszę przyznać że to całkiem przyjemne anime! Nie sądziłam, że oglądanie i przede wszystkim słuchanie gry na instrumencie zwanym "Koto" jest takie fajne, kojące i przede wszystkim ekscytujące! Anime fajnie i szybko się oglądało, było sporo momentów które rozbawiały do łez, a bohaterowie są przyjemni (no, może poza główną żeńską bohaterką -.-). No i na jesień ma być drugi sezon, więc na pewno go obejrzę. A Chika jest świetny i normalnie przypomina mi Growa z zachowania xDDDD Totalnie.

Anime - Page 87 Pk5QKO8

Mayonaka no Occult Koumuin

Kolejne anime o tematyce youkai, ale tym razem było całkiem okej. Nie było może jakieś mega wybitne, że szczęka opada, ale nie było też tragiczne, że człowiek męczył się przy oglądaniu. Na tyle fajne, że gdyby wyszedł drugi sezon to chętnie kontynuowałabym oglądanie. Jeżeli ktoś lubi tematykę youkai może obejrzeć. W innym wypadku nie ma przymusu, choć jak już mówiłam - anime bez fajerwerków, ale całkiem przyjemne.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 0:02  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Tumblr_psh7tiJLzI1tk6djfo1_640

Namu Amida Butsu!: Rendai Utena

Po Touken Ranbu, powstało wiele anime bazujących na grach w stylu gatcha. I praktycznie wszystkie te pseudo podróby były naprawdę marne. Ale wiecie co? To akurat przypadło mi do gustu. Miało swoją historię, barwne postacie (i nie było ich miliard, tylko garstka, co łatwiej dało sie zapamiętać), każdy był inny i zyskał moją sympatię. I muzyka jest bardzo fajna, kreska i animacja również. Właściwie to polecam. NO I ŁADNI PANOWIE, HALO.

Anime - Page 87 Tumblr_pnxd5jsmGV1vfev61o2_500

Piano no Mori (TV) 2nd Season

Solidny drugi sezon, chociaż mam wrażenie, że pierwszy był nieco ciekawszy. No i tutaj Kai nieco mnie irytował. Ale i tak miło popatrzeć w anime na Polskę, a dokładniej Warszawę. NO I "STO LAT" W WYKONANIU JAPOŃCZYKÓW MIAŻDŻY XD
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 10.09.19 1:24  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Nathair napisał:
Mayonaka no Occult Koumuin

Kolejne anime o tematyce youkai, ale tym razem było całkiem okej. Nie było może jakieś mega wybitne, że szczęka opada, ale nie było też tragiczne, że człowiek męczył się przy oglądaniu. Na tyle fajne, że gdyby wyszedł drugi sezon to chętnie kontynuowałabym oglądanie. Jeżeli ktoś lubi tematykę youkai może obejrzeć. W innym wypadku nie ma przymusu, choć jak już mówiłam - anime bez fajerwerków, ale całkiem przyjemne.

*fangirling in youkai*
Mam je na liście "do obejrzenia", ale nie mogłam się przekonać, mimo że bardzo lubię gatunek! Chyba mnie brak romansu odstraszył, bo ostatnio dużo takich niemiłosnych youkai anime :c




Anime - Page 87 Tumblr_ppmd5bK4bR1qbvovho1_500

Fruits Basket (2019)

WHERE MY SHOUJO WARRIORS AT? Remake anime z 2001 roku bodajże. Trochę okruchy życia i komedia z elementami fantastycznymi, w tym wypadku chiński znak zodiaku! KRESKA JEST ŚLICZNA, serio, jakie to jest miłe dla oka, ah. Historia na początku banalna, ale wraz z kolejnymi odcinkami poznajemy historię każdego bohatera i jest... deep. No ja to ronię łzę na każdym odcinku, ale ja to ogólnie jestem płaczką. W sumie to nie wiem, po każdym odcinku czuję taki promyczek nadziei w sobie. Polecam dla odstresowania obejrzeć i się wciągnąć. Nie zaufałabym osobie, która by miała jakąś serio krytyczną opinię o tym animcu. Kyo, kc ;w;
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 24.09.19 17:16  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime

oglądam sobie kimetsu no yaiba. sympatyczne całkiem, chociaż ma parę kiksów, do których musiałam się przyzwyczaić: animacja w pierwszym odcinku jest mało płynna, sceny akcji trwają tysiąc lat, a bohaterowie glęęęęęęęęęędzą w opór. ale poza tym doceniam, że główny bohater jest dosyć realistyczny (czasem płacze, czasem wątpi w siebie, kocha swoją siostrę, nie uczy się wszystkiego w dwa dni tylko uczciwie spędza czas na ćwiczeniach itd.), kreska przyjemna, animacja jak się już upłynniła to jest też całkiem całkiem, a muzyka jest cudowna. serio, normalnie bym ziewała oglądając te walki, ale muzyka jest tak dobra, że siedzę jak na szpilkach i nawet mi nie przeszkadza, że każdy bohater monologuje na temat tego, co się właśnie wydarzyło. jestem na razie na dziewiątym odcinku, myślę że dooglądam sobie spokojnie do końca, bo nie jest to jakiś ósmy cud świata, ale zdecydowanie przyjemny, solidnie zrobiony shonen.
                                         
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
Nao
Wtyka     Zbuntowany android
 
 
 

GODNOŚĆ :
Tanaka Risa / Generyczna Jednostka Konserwująca #1874 / Nao


Powrót do góry Go down

Pisanie 02.10.19 0:07  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Tumblr_ptn8xxvjTb1uue37go4_500

RobiHachi

Ja wiem, że to miała być parodia, że niby śmieszne i w ogóle to heheszki, ale totalnie nie wpadło w moje poczucie humoru do tego stopnia, że przy każdym odcinku skręcałam się na fotelu i co chwilę zerkałam, kiedy koniec. Wszystko to takie jakby na siłę, jakby wymuszone. Generalnie odradzam, chyba że ktoś lubi tego typu humor, ale osobiście uważam, że czas jaki spędziłam na oglądaniu tego jest czasem straconym, ot co.

Anime - Page 87 Tenor

Sarazanmai

TO ANIME JEST... JEST.... GENIALNE.
Nie, poważnie. To anime serio jest genialne. Wbrew pozorom to NIE JEST parodia. Generalnie jeżeli ktoś jest zaznajomiony z twórczością Kunihiko Ikuhary, to wie czego można się spodziewać. Anime, które z pozoru wydaje się karykaturalne, dziwne, w ogóle "o-co-kurwa-chodzi" bardzo szybko wkracza na mroczne tory, porusza naprawdę ciemne tematy, które siedzą głęboko w każdym w nas, jest mnóstwo symboliki, sprawia, że człowiek płacze, wzrusza się i wie, że niektóre rzeczy nie mogą skończyć się aż takim happy endem, jaki chcemy. Anime zdecydowanie nie jest dla każdego. Trzeba tutaj jednak czegoś więcej niż zwykłego oglądania dla samego oglądania.
Ale osobiście uważam że warto, bo to serio solidna seria, która zapada w pamięci. A Reo i Mabu to najlepszy pairing ever! <3

Anime - Page 87 Giphy

Kimetsu no Yaiba

KOCHAM.
Jestem generalnie fanką shounenów, i jeszcze utrzymanych w takich klimatach to już w ogóle. Ale historia... historia jest cudowna, bohaterowie są cudowni, Nezuko-chan jest cudowna, MUZYKA JEST C-U-D-O-W-N-A. Kreska też jest przyjemna dla oka <3 Seria potrafi rozbawić, ale również sprawić, że łza zawieruszy się w oku (Rui ;-;), a oglądając to czas mijał mi cholernie szybko. Nim się odwróciłam - było koniec odcinka. Anime spodobało mi się do tego stopnia, że właśnie sięgam po mangę v.v BO. CHCĘ. WIĘCEJ. AAAAAAAAAAAAA.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 03.10.19 23:11  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Original

Shingeki no Kyojin Season 3 Part 2

Jeden z lepszych sezonów. Co prawda wiem co jest dalej, ale i tak zawsze to przyjemniej obejrzeć na ekranie. A muzyka robi swoje, zwłaszcza wtedy kiedy jest dobrze dopasowana.

Anime - Page 87 Original

Tate no Yuusha no Nariagari

Na początku było "wow", no bo kurde, totalnie wpisuje się w klimaty, które lubię. Potem to "wow" nieco wyblakło, zwłaszcza wtedy, gdy z anime zaczynała robić się haremówka. Sorry, ale do drużyny głównego bohatera dołączają same laski, i praktycznie każda ma coś do niego. Bleh. Ale oprócz tego mankamentu, paru irytujących bohaterów czy dziur fabularnych, to jednak anime jest przyjemne, fajnie się ogląda i chce się wiedzieć co będzie dalej. Także czekam z niecierpliwością na kolejny sezon.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 07.10.19 17:01  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Tumblr_ppmeeqEWMw1svhpylo2_500

Shoumetsu Toshi

Kiedy próbujesz zrobić ze słabego anime ze słabymi bohaterami coś pseudo tajemniczego i mrocznego... i ostatecznie wychodzi ci jedno, wielkie gówno. Tak w skrócie można opisać to anime. Nie warto tracić czasu na to anime, jest zdecydowanie wiele innych, ciekawszych pozycji.

Anime - Page 87 Tumblr_pu06x87PQN1qmk0vqo1_400

7 Seeds

Anime w klimacie postapo.
Na początku było ciężko. Paskudna animacja, wkurzający bohaterowie, beznadziejne decyzje jakie podejmowali... ale po przebrnięciu przez pierwsze 3-4 odcinki nawet nie zorientowałam się, kiedy anime mnie wciągnęło, kiedy historia nabrała tempa i przede wszystkim stała się mroczniejsza oraz cięższa (odcinek 7.... :c). Anime wciągnęło mnie do tego stopnia, że sięgnę po mangę, bo chcę wiedzieć co dalej! Polecam, zwłaszcza dla fanów, którzy lubią tematykę postapo.

Anime - Page 87 Tumblr_pubxojDOls1vgzd4so5_r1_500

Katsute Kami Datta Kemono-tachi e

Ani ziębi, ani grzeje. Typowy średniak, który tematyką przypomina Fairy Gone. Właściwie nie ma co pisać na ten temat. Ot, takie sobie anime, obok którego spokojnie można przejść obojętnie, bo nie zapada w pamięci, ani też jakoś szczególnie nie wciąga.
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie 18.10.19 20:12  •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
Anime - Page 87 Z3lJvNA

Kanata no Astra

Właśnie na takie anime się czeka! Miało wszystko to, co kocham. Świetny humor, historię, plot twisty, bohaterów, wątek survivalowy, ładną animacje. Jasne, było nieco dziur fabularnych czy plot armorów, ale.... na tle wszystkie zupełnie to nie przeszkadza. Anime połknęłam bardzo szybko, i z jednej strony szkoda, że było tak krótkie, ale z drugiej strony fajnie zostało zakończone. Zdecydowanie polecam, i to właściwie każdemu, kto lubi dobrze zrobione serie. Totalnie serduszkuje i kocham, a anime wpada w moje top 10 <3
                                         
Nathair
Anioł Stróż
Nathair
Anioł Stróż
 
 
 

GODNOŚĆ :
Nathair Colin Heather, pierwszy tego imienia, zrodzony z burzy, król Edenu i Desperacji.


Powrót do góry Go down

Pisanie   •  Anime - Page 87 Empty Re: Anime
                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

 :: Off :: Fandom

Strona 87 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach