Ogłoszenia podręczne » KLIKNIJ WAĆPAN «

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pisanie 17.03.18 2:26  •  Lista challenge? Accepted! - Page 2 Empty Re: Lista challenge? Accepted!
Może dokładne określenie losowości kostek podczas przemian w wymordowanego i w łowcę? Nie przyglądałam się sprawie dokładnie, ale też odkąd zniknęły tematy liderów, pewnie przydałoby się zrobić coś w stylu przewodnika: Co masz zrobić, żeby stać się DOGS lub Smokiem? Jak zmutować i stać się łowcą, wymordowanym czy tęczowym misiem? Można też gdzieś dorzucić, że nie można mutować z już zmutowanymi zwierzakami.
Zaproponowałabym dopracowanie waluty na Desperacji. Kiedyś czytałam o tym w pytaniach, że podobno panuje ogólnie przyjęty barter i waluty tako jakiej nie ma, ale widuję w tematach, że ludzie mówią coś o miedziakach, banknotach i tego typu rzeczach. Sama ostatnio po misji dostałam tzw. desperackie monety.
W technologii miejskiej liczyłabym na dokładny opis funkcji przepustek i mniej więcej ich wygląd. Czasami mam zagwozdkę, czy to taka rozwinięta technologia, że mogłabym z niej dzwonić albo płacić jak kartą, a potem sobie przypominam, że i tak wszyscy noszą portfele i komórki.
Jeśli mowa o transporcie między Miastami, to czym poruszamy się w Mieście? Samochody latają? Jest metro? Pociągi? Tramwaje lub autobusy? Taksówki? Jak wielkie jest Miasto? Określić potrzebę umiejki prowadzenia auta aka prawka, jeśli taka rzeczywiście istnieje, bo sama już nie wiem.
Istnieje cenzura wiadomości w Mieście? Mamy swojego agenta ze s.specu, który czuwa nad naszym sumieniem?

Jakby coś już gdzieś było to sorki-memorki.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.03.18 13:06  •  Lista challenge? Accepted! - Page 2 Empty Re: Lista challenge? Accepted!
Dorzucam temat tworzenia własnych NPC w ramach gadżetów do wzięcia na starcie lub zgarnięcia na misji.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.03.18 14:28  •  Lista challenge? Accepted! - Page 2 Empty Re: Lista challenge? Accepted!
Ishida napisał:W technologii miejskiej liczyłabym na dokładny opis funkcji przepustek i mniej więcej ich wygląd. Czasami mam zagwozdkę, czy to taka rozwinięta technologia, że mogłabym z niej dzwonić albo płacić jak kartą, a potem sobie przypominam, że i tak wszyscy noszą portfele i komórki.

Z tego co się orientuję był temat dotyczący przepustek stworzony przez byłego usera z S.SPEC, który pełnił rolę pełnomocnika dyktatora, choć podejrzewam, że zniknął przy ostatnich zmianach, dlatego podbijam, aby został przywrócony. Przepustka miała pozwalać na otwieranie niektórych drzwi w zależności od statusu/pozycji (o ile mnie pamięć nie myli). Nie pełniła roli formy płatniczej ani raczej komunikacyjnej, ale potwierdzała gdzie jej posiadacz się znajdował i czy miał nadal funkcje życiowe (miało to widnieć w systemie S.SPEC i być bodajże monitorowane).
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.03.18 14:40  •  Lista challenge? Accepted! - Page 2 Empty Re: Lista challenge? Accepted!
Nie. Nie usunąłem żadnych informacji. Całość była i jest w tym temacie.
                                         
Arcanine
Wilczur     Poziom E
Arcanine
Wilczur     Poziom E
 
 
 


Powrót do góry Go down

Pisanie 17.03.18 14:47  •  Lista challenge? Accepted! - Page 2 Empty Re: Lista challenge? Accepted!
Rzeczywiście, wszystko o przepustkach jest. Moje niedopatrzenie. Mimowolnie wyobraziłam ją sobie jako taki Pip-Boy z Fallouta.
                                         
avatar
Gość
Gość
 
 
 


Powrót do góry Go down

                                         
Sponsored content
 
 
 


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2
- Similar topics

 
Nie możesz odpowiadać w tematach